• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motori

B

BAGERISTA

Guest
To care...........:p:p,to tomos,,,,a ne neki fujicu,kodak ili neznam ni ja...:rolfer:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,479
posto vidim da se ovdje uvazavaju samo tomosi,yamahe i ostsle razvikane marke ja gibam....pozdrav.

 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
posto vidim da se ovdje uvazavaju samo tomosi,yamahe i ostsle razvikane marke ja gibam....pozdrav.


nemoraš da gibaš ipak je sve ovo samo zaj.... svako ima svoje mišljenje i svoje mogučnosti pa zašto ne kupiti nešto što ti se sviđa ako možeš bio to kinez, japanac, švabo, itd ..... samo neka ide i ide i ide :mrgreen::mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
nemoraš da gibaš ipak je sve ovo samo zaj.... svako ima svoje mišljenje i svoje mogučnosti pa zašto ne kupiti nešto što ti se sviđa ako možeš bio to kinez, japanac, švabo, itd ..... samo neka ide i ide i ide :mrgreen::mrgreen:

Čini mi se da se malo rabija,,,,,,,,,makar sam mu i napisa da svako ima svoje mišljenje,,,pa kako šta ja ne prezentiram njegov nemora ni on moj motor.........:mrgreen::mrgreen:
Pa ne razumijem čemu ljutnja,,,nevidim razlog,,,ili je sentimentalno vezan za svog japanera.....
 
B

BAGERISTA

Guest
jedno je misljene drugo je konstantiranje,no nema ljutnje nisam bas takav

Ja napišem ono šta muislim,,,pa ko oče nek se ljuti ko ne opet dobro.......ono šta mi se sviđa podržavam,,,ono šta ne kažem da mi se ne sviđa,,,i gotova stvar............(svako ima svoje mišljenje i gleda drukčije na nešto)nedaj bože da su svi isti........
 

orada

Član
Tu od
6 Ruj 2010
Poruka
42
<script src='http://img203.imageshack.us/shareable/?i=fotografija0479.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript> </noscript>
evo i moje mehanizacije
 
B

BAGERISTA

Guest
<script src='http://img203.imageshack.us/shareable/?i=fotografija0479.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript> </noscript>
evo i moje mehanizacije

Ovakvog mi je brat ima,,,,ali ovo je očuvano,stvarno.............
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,479
e to se trazi

pila i pol..

samo kako je sa odrzavanjem i trajnoscu motora?

ako si mislio na moj motor,u pola godine napravio sam 4000 km s jednim kvarom a otisao mi je neki relej koji sam dobio isto posljepodne iz servisa,po stranim forumima su ga nahvalili po odlicnoj izdrzljivoscu i kvalitetom,a održavanje je promjeni ulje,filter i vozi,naravno pranje podmazivanje lanca i te sitnice
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Da malo oživim temu.
Eto moje pile, upravo stigla u garažu.

19139664.jpg


19139702.jpg


19139725.jpg


19139735.jpg


19139712.jpg


Imam još legendu, znate koju? Pa naravno ko bi drugi bio nego APN 6.
Njega stavljam sledeči put.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
E to se zove enduro, kaj se spremaš za Dakar....ko Miran Stanovnik:D
 

Najnoviji postovi

Na vrh