• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motori

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887

moja pila

Prava ljepotica, he he zvijerka ;).
Primetijo sam da se dosta vlastnika poslužuje sakrivanja tablica u zadnji blatobran, pa mi se čini da si i ti tako napravijo? Koliko to kod vas policajci ignorirao, jel ima problema zbog toga? Čini mi se da vi imate neki veči format tablica pa su malo neugodne za montažu za mjesto gde bi trebale biti.

Mario-apn-sl
Kako si ga otvorijo? Kolko ta pila daje od sebe u km/h?
Dal ima kojih kvarova i koliko su visoke cjene djelova?

Matija6
Vidim svako ima svoj gušt 8).
Gde se ti sa njim voziš pošto nemaš registracije?
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
Prava ljepotica, he he zvijerka ;).
Primetijo sam da se dosta vlastnika poslužuje sakrivanja tablica u zadnji blatobran, pa mi se čini da si i ti tako napravijo? Koliko to kod vas policajci ignorirao, jel ima problema zbog toga? Čini mi se da vi imate neki veči format tablica pa su malo neugodne za montažu za mjesto gde bi trebale biti.

Mario-apn-sl
Kako si ga otvorijo? Kolko ta pila daje od sebe u km/h?
Dal ima kojih kvarova i koliko su visoke cjene djelova?

Matija6
Vidim svako ima svoj gušt 8).
Gde se ti sa njim voziš pošto nemaš registracije?

Ispravak netocnog navoda koljega
to sam ga bil slikak dok je još bil čist i ne regan :supz:
regal sam ga tak da samo gasss (nema da nejde) :mrgreen:
 
M

mario--apn-sl

Guest
jel to rs 50 ili rs 125

125 :supz:

uuuuuu to majstore rs-a imaš ja mislim si kupiti još rs 125 kaj bum imal 2 rs-a :D
i koja mu je krajnja brzina ?
hehe, imaš rs50? ili ?
krajnja brzina kad je mašina za 5 160km/h ( naravno.. otvorena verzija sa 30ak ks)


@firemanpeter - zatvorena verzija nema RC ventila, manje dizne u karburatoru, CDI bobina je drugačija.. i to promjeniš i imaš otvorenu verziju :)
- kvarovi, ovisi kako je složeno i kako voziš, ali računaj svakih 20 000 (2000km+/-) generalka..
- klip ti je 100e, klipnjača 100e, prešanje radilice 200kn, cilindar je nikasil tako da je to skuplje malo.. ali može se ubaciti čahura ( košuljica ) za nekih 600-700kn
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
125 :supz:


hehe, imaš rs50? ili ?
krajnja brzina kad je mašina za 5 160km/h ( naravno.. otvorena verzija sa 30ak ks)


@firemanpeter - zatvorena verzija nema RC ventila, manje dizne u karburatoru, CDI bobina je drugačija.. i to promjeniš i imaš otvorenu verziju :)
- kvarovi, ovisi kako je složeno i kako voziš, ali računaj svakih 20 000 (2000km+/-) generalka..
- klip ti je 100e, klipnjača 100e, prešanje radilice 200kn, cilindar je nikasil tako da je to skuplje malo.. ali može se ubaciti čahura ( košuljica ) za nekih 600-700kn

ja te morem dostići onda :pP
imam rs 50 al nafriziran do kraja
a več sam pisal znaš o čemu govorim ak se sečaš
ide 150 :) tak da smo tu negdi :)
 
M

mario--apn-sl

Guest
ja te morem dostići onda :pP
imam rs 50 al nafriziran do kraja
a več sam pisal znaš o čemu govorim ak se sečaš
ide 150 :) tak da smo tu negdi :)

neću počinjat raspravu, al jednostavno nemoguće :partyman:
šta si sve radio na njoj?
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
pa dobro tvoj ide 160 a moj 160
šta
idemo od karburatora
gore je mikuni 24mm koji je bio na rs 125 od kolege,onda prirubnica ispolirana,usisne lamelice nove gore,karter radilice ispoliran,radilica nova olakšana,klip s jednom karikom elko 48mm znači 90ccm ima
glava spuštena i ispolirana
auspuh je orginal jer je najbolji,isprobal sam i leovince i yasuni i technigas ali niti jedan ne radi dobro kao orginal,paljenje je orginal gore i razmišljam kupiti novo paljenje ali ovo kad je dobro nek ostane,a vrti se do 16tis rpm al baš ne volim ju navijati na takve obrtaje :)
i moram nabaviti prednje vilice i felgu i kočioni sustav od af1 125ccm i zadnju vilicu i felgu od af1 125 aprilije jer mi je ova postojeća guma malo preuska
i tako inače plastike su na farbanje več duže vrijeme jer majstor nema vremena:evil::evil:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
zašto je nemoguće moj bratić ima apriliu 50 sr koju li već ali je skuter i nabrijao ga je ima 20ks i ide 125 bez problema
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
pa dobro tvoj ide 160 a moj 160
šta
idemo od karburatora
gore je mikuni 24mm koji je bio na rs 125 od kolege,onda prirubnica ispolirana,usisne lamelice nove gore,karter radilice ispoliran,radilica nova olakšana,klip s jednom karikom elko 48mm znači 90ccm ima
glava spuštena i ispolirana
auspuh je orginal jer je najbolji,isprobal sam i leovince i yasuni i technigas ali niti jedan ne radi dobro kao orginal,paljenje je orginal gore i razmišljam kupiti novo paljenje ali ovo kad je dobro nek ostane,a vrti se do 16tis rpm al baš ne volim ju navijati na takve obrtaje :)
i moram nabaviti prednje vilice i felgu i kočioni sustav od af1 125ccm i zadnju vilicu i felgu od af1 125 aprilije jer mi je ova postojeća guma malo preuska
i tako inače plastike su na farbanje več duže vrijeme jer majstor nema vremena:evil::evil:

Hoćeš reči da ima hod od 5cm, pa kaj nije to malo previše, posebno ak se vrti 16kila:scratch
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
...klip s jednom karikom elko 48mm znači 90ccm ima ...
koliko me pamcenje sluzi, na skuteru sam imao klip 47mm i imao je 70ccm.
znas onaj vic, smanji ribu bit ce masakr :blackeye
 
M

mario--apn-sl

Guest
pa dobro tvoj ide 160 a moj 160
šta
idemo od karburatora
gore je mikuni 24mm koji je bio na rs 125 od kolege,onda prirubnica ispolirana,usisne lamelice nove gore,karter radilice ispoliran,radilica nova olakšana,klip s jednom karikom elko 48mm znači 90ccm ima
glava spuštena i ispolirana
auspuh je orginal jer je najbolji,isprobal sam i leovince i yasuni i technigas ali niti jedan ne radi dobro kao orginal,paljenje je orginal gore i razmišljam kupiti novo paljenje ali ovo kad je dobro nek ostane,a vrti se do 16tis rpm al baš ne volim ju navijati na takve obrtaje :)
i moram nabaviti prednje vilice i felgu i kočioni sustav od af1 125ccm i zadnju vilicu i felgu od af1 125 aprilije jer mi je ova postojeća guma malo preuska
i tako inače plastike su na farbanje več duže vrijeme jer majstor nema vremena:evil::evil:
neću raspravljat ovdje o tome, nije ovo forum za to :)
al i dalje tvrdim da je nemoguće.. ;)
dok ne vidim snimku sa GPS-om naravno :weedman:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Prava ljepotica, he he zvijerka ;).
Primetijo sam da se dosta vlastnika poslužuje sakrivanja tablica u zadnji blatobran, pa mi se čini da si i ti tako napravijo? Koliko to kod vas policajci ignorirao, jel ima problema zbog toga? Čini mi se da vi imate neki veči format tablica pa su malo neugodne za montažu za mjesto gde bi trebale biti.

Mario-apn-sl
Kako si ga otvorijo? Kolko ta pila daje od sebe u km/h?
Dal ima kojih kvarova i koliko su visoke cjene djelova?

Matija6
Vidim svako ima svoj gušt 8).
Gde se ti sa njim voziš pošto nemaš registracije?

ima registraciju to je stara slika a registracija je sada iza jer nisam mogao proci tehnicki da je reg ispod sjedala
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
neću raspravljat ovdje o tome, nije ovo forum za to :)
al i dalje tvrdim da je nemoguće.. ;)
dok ne vidim snimku sa GPS-om naravno :weedman:
ok moram ga nekak smestiti gore :)
to buš drugu godinu videl kad se ne mislim ove voziti i kad nisu plastike gore
 
M

mario--apn-sl

Guest
ok moram ga nekak smestiti gore :)
to buš drugu godinu videl kad se ne mislim ove voziti i kad nisu plastike gore

ehh... naradit ćeš se ti za tih 150kmh.. nije to samo spustit glavu, veći karb stavit ispolirat par sitnica i evo ga ;)
makar se u to kontam ako ništa drugo :weedman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
heh, tek sad vidjeh temu...
moje prometalo kupljeno ove godine u 5.tom mjesecu, do prošlog tjedna svaki dan na posao s njim, mjesečna potrošnja 200kn za gorivo :partyman:

dsc03858d.jpg


Nexus 500ccm, 2005.g., još da nije žena od prvog vlasnika birala boju...
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
ehh... naradit ćeš se ti za tih 150kmh.. nije to samo spustit glavu, veći karb stavit ispolirat par sitnica i evo ga ;)
makar se u to kontam ako ništa drugo :weedman:
kaj bi se naradio sve je gore,čekam plastike sa farbanja.napisal sam ti kaj sam stavil,ko je rekel spoliral nkj malo i glavu spustil,pogledaj kolko sam napisal da mi je širina klipa
48mm i to ti ispadne 90ccm
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
heh, tek sad vidjeh temu...
moje prometalo kupljeno ove godine u 5.tom mjesecu, do prošlog tjedna svaki dan na posao s njim, mjesečna potrošnja 200kn za gorivo :partyman:

http://img832.imageshack.us/i

Nexus 500ccm, 2005.g., još da nije žena od prvog vlasnika birala boju...[/QUOTE]

500 ccm:supz:boja je ok-meni. nego koliko si platio taj stroj i neke njegove karakter.
bdw nek te dugo i sretno služi!
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Nexus crne boje izgleda nekak opakije, al ova je bolja jer si uočljiviji na cesti.
novi je 56k kuna, a 2005 godina je plačena oko 30k kuna

500ccm
15lit rezevar
195kg
40ks
max brzina u knjižici je 160km/h, ali vjerujem da ide brže, jer sam dogural do 162km/h, al ponestalo mi ravnice, a on je još uvjek ubrzavao...

ima variomat, super ubrzava do 100tke, prednje gume su 15cola120 širina, zadnje 14 cola 160 širina
putno računalo ima sa 6, 7 opcija...

malo više troši, kombinirana vožnja cca 5 litara, al vrijedi :D

milsio sam enduro kupit, na kraju mi se ovo činilo praktičnije za na posal, a i oklop bolje štiti od ovih hladnoča

ja zadovoljan, mogu i do mora s njim bez brige, i to kroz gorski kotar bez greške i napora sa 100km/h, dugačak je i odlično drži putanju u zavoju.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ti baš voliš letit :D
dobro ti to ide, sam se čuvaj...
:partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh