• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorna pila STEEL

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Mene lik lovil pred pevcem.
A ja još ono daj da vidim pilu ,a on je njušil kupca i jedva sam ga se riješil.
To on tam pali, turira...ima demonstraciju :)
Ko na telešopu :rolfer::rolfer::rolfer:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
ja sam je vidjao ma mnogo vašera i parkinga gdje se prodaje , a legalno se prodaje kod nas u jednom trgovinskom lancu i košta 65e

moj stric je kupio i odradila je par rezervoara , kada smo otišli u šumu da mu dovezem drva i vidimo da fali za pune prikolice ja mu kažem da obori još jedno da dopunimo prikolicu kad ono šipak , neće da upali :rolfer:

mada za te pare nemožeš očekivati nešto profi , ima ljudi kojima se naradila posla
evo čovjek piše da ga služi dvije godine , nemam razloga da ne vjerujem
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ma meni je prvotno da živicu čistim s njom,pa za moju dođe mač i lanac više.kaj je jeftinje onda zeznut.
 
P

pozna

Guest
nismo se razumili,steel nije stihl,to je jasno. stihl se pravi i u njemi ali i u kini,i za njemacku postoji razlika u cijeni,ja sam bio gledao jednu pilu stihl,kostala skoro 1200 e,kraj nje ista takva,isti model,oko 800 e,pitam trgovca u cemu je razlika,u cijeni jasno i ova jeftinija je kineske proizvodnje,drugi materijali,koji navodno ili naravno zadovoljavaju stihl standarde. e sad razlika u cijeni je osjetna,da li ima i razlike u kvaliteti ili njemci samo vise placaju zbog domace proizvodnje??
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Rade se i u brazilu!
I te brazilske nemožeš kupit u njemačkoj al zato ih ima kod nas:madmana:
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Rade se i u brazilu!
I te brazilske nemožeš kupit u njemačkoj al zato ih ima kod nas:madmana:

zato prijeđite na husgvarnu ona dolazi samo is Skandinavije
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Ja sam prešel i ne žalim ni malo!
Al moram reči da mala 021 koju več dugo imam nikad nije nekaj zajebavala!
I te "strare stihlovke" su kvalitetni strojevi, a danas sve proizvode ko zna di i kvaliteta trpi...
I zato mi je nova pila crvena!
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
evo jučer čujem da nekakvi mađari, rumunji ili koji već a po izgeldu (romi) hodaju po selima i ljudi nude te steel motorke 440 i prodaju priču o stilu traže po komadu 2000 kn da bi kasnije spustili cjenu sve do 1000 kn i za 2000kn daju 2 komada,, hehehe,, i opet ima ljudi koji na to nasjednu u hvale se kako su kupili jeftinu štilovku 44 a najgluplje je što taj čovjek koji je nasjeo na takvu priču u svojoj garaži ima štilovku 44 i nije skužio razliku
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Neki ljidi kad vide i misle da je nekaj povljnjo im se isključi mozak i same da bude ušparal nekaj....
I eto ti kineza . . .
inače oni i spuste još ak vide da imaš interes za makinu!
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
za 1000-1500kn kupim pravu motorku a ne ovo.

Za 30-50 metara godišnje manje više svaka će taljigati ali tko radi 500-tinjak i više kao ja pila mora biti kvalitetna i pouzdana a to za male pare ne ide ja sam za svoje 2 husgvarne dao 10000kn model 359-4500kn i 372xp 6200kn i nasam požalio vrijede svaku kunu
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
imam 029 i ona zadovoljava moje potrebe i nigdje nemam straha s njom mislim pogle kaj je pojela.

sad bi joj trebal servis,mislim da membrana zafrkava pomalo.
a za novce kaj sam navel takva se da nač.
a steel sam sam gledal radi cijene i za ono kaj bi radila dobra je.
http://www.njuskalo.hr/strojevi-obrada-drveta/hh-oglas-2416892
a da bi dal za nju 1000kn. il više nisam tak bedast.
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
Evo danas sam pilio kolegi drva pa reko da snimim malo koliko je "močna" steelovka
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Mv5G4ECsD7M[/YT]
Nju sam koristio samo da snimim ovo jer to nebi bilo rezanje nego pačenje, a posao sam odradio sa dobrom starom Tomos-Husqarna koja ima godina kao i ja..
evo i koja slika steel-a


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
lakše to treba s njom ipak je to nekih 2,5ks, nekk mi se čini da ni lanac ni naj oštrji.
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
lakše to treba s njom ipak je to nekih 2,5ks, nekk mi se čini da ni lanac ni naj oštrji.
ma oštar je, nov, nije radila od kad je kupljena više od sat-dva, jednostavno ta motorka nije za ništa ozbiljno nego za letve pilit...
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Evo danas sam pilio kolegi drva pa reko da snimim malo koliko je "močna" steelovka

prijatelju lanac naoštri


EDIT savoris
druže nema potrebe citirati ovoliko slika , možeš samo staviti jednu ili dio teksta da se zna na koga se odnosi
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
ma to i pričam cjelo vrjeme,meni takvo nekaj treba za živicu kleštrit di nema deblje od 5cm.
ovo nema snage a ni nemre imat sa 2,2ks,obrtaji su slabi.
i 500kn ne vredi više.
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
moj stari se zeznio jer je dao 800 kn za ovu...i tip tvrdi da ima 4 ks...nasjeo je sam tak
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
to da ima 4ks preletelo bi kroz taj komad.
029 ima 4,1 i to pojede.
044 ima 5,4ks a ovo nema to ni približno.
sam ja režem kotače onda cjepam,kad sebi spremam drva,a od brka dam prijatelu da mi na banzeku spili
 

Najnoviji postovi

Na vrh