• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

E

el pibe

Guest
Naravno reklamacija.Savjet,ne dolazi nikad u servis kad te zovu ili kad oni zakažu termin.Bani kad te najmanje čekaju.Ovako se lopine pripreme sve narihtaju i lijepo je zagriju i sve pali na prvi potez.A onda kad dođeš doma i uzmeš je za neko vrijeme vidiš da nije ništa napravljeno kako valja.Niti ne pali od prve i svašta nešta.Ko da nije ista pila:eek::a tamo u servisu radila ko sat.
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
heh to me i zeza,,a problem mi je ako sutra nemognu napravit a treba mi u ponedjeljak motorks,,pa sam mislio sam malo uz vasu pomoc vidjet staje
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja sam imao tegoba par godina na tri ms230 i dok nisam promijenio na sve tri fergazere,tek sam sada i ja i stranke zadovoljni,navodno ta serija tih kineskih fergazzlera nakon odrađenih određeni broj sati prdne.
Divljim štelanjem sam uspio navuč još dvije godine rada ali kad je došlo vrijeme zamjenom sam riješio sve tegobe.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
probat cu navuc barem do jeseni da me posuzi,,pa cu vidjet ako budem morao mjenjati fergazer,,na njoj je sada neki walbro.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Neka ti ju poštelaju u servisu da donekle radi na gasu,ako sam neznaš.
Ali tu i tam če ti se opet ugasit kad pustiš gas al to zanemari potegneš dva tri puta i opet deri.
Dali su ti provjerili dolazno gumeno crijevo od goriva iz rezervara kaj ide i filter goriva?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Rekli su samo da je bila rastelana i to je to,,kao nastelovali su je i ocistili karburator.Naplatili 100kn
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Između ostalog ja sam zbog takvih stvari se pozdravio sa servisima i sve radim sam sebi , ako neznam da sredim ja prodam motorku pa kupim drugu.
Jeftinije je.
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Ma neznam gdje bih vise nosio,,kod nas imaju 3 ovlastena servisa al bolje da im se ne nosi...Stvarno nisu za suradnju..Nekidan odem do jednog da mi naostri 3 lanca strojno kaze nema raćuna da pali ostrilicu samo za 3 lanca..Nemozes se oslonit vise na nikog :(punch)::(punch):
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Današnje su pile napravljene da trebaš servis. Te membrane rade malo pa im krivo gorivo i propuhale. Karburatori imaju loše dizne koje se poderu i treba ga mijenjati. Navodno gorivo treba biti u pravom spremniku i uvijek novo. Ljudi nose u boci od cole pa im šećer zapeče. Dobro je znati sam naštelati iako ako je pravi meštar to drži. A ovo za lance je ludost ne može viša.

Sent from my XT1092 using Tapatalk
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Znaš kak je jedan naš terenski bosanac rekel? U Bosni je dobro živjeti samo ona 3 dana u mjesecu dok dođeš na vikend, ostalo sve banda i mafija i samo gledaju gdje da te ogule. Ovaj mali off je usmjeren na taj tvoj servis. Ako imaš kakvog poznanika da se kuži u materiju nek ti ju složi, a ovima iz servisa j.... sve po spisku jer nisu izgleda ništ napravili, a vjerujem da bi zamjena membeana, čišćenje i štelanje rfgazera rešila stvar.
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Kolege rijesen problem,,jutros sam ju nosio ponovo i isti servis pa su oni posli mene napadati kako sam ja nju kod kuce zajebo,,kao rastelovan ponovno karburator..Trazili su da ju ponovno ostavim 7 dana da oni to polako naprave..
Meni nije bilo tesko motorku u gepek pa u drugi grad 70km od mene u drugi servis.Kad sam im ispricao nisu mogli vjerovati sta se sve desava i ko sve ima ovlastene servise..Bila je napukla gumica od karburatora do cilindra i tu je vuklo zrak,,,mala radi kao satić.
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
razmisljao sam o tome ali mi se ipak nedaje 450KM :icon_hang:za kaznu,,,to je pola nove motorke :icon_pidu:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
To je to kad majstori znaju svoj poso,mala greška i pila radi kak treba.Važno da nisi nasjeo majstoru sa foruma i kupio novi karburator pa samo sprašio pare a greška bi ostala.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Nisi u toku , pola najmanje mandatne , to ti je cirka 200km.
Pitaj čovjeka sa iskustvom :icon_rofl::icon_rofl:
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Onaj prvi servis trebao bi ti vratiti novce. I još ih prijavi zastupniku.
Abarth neznam na kog misliš. Ali nije forum zamjena za servis niti će biti ikada.
Savo takvim savjetom ništa nećeš riješiti. Budale je najbolje zabići.

Sent from my XT1092 using Tapatalk
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
husqvarna, oblati ih na fejsu ! Te kvazimajstore iz prvog servisa. Il im odi tam i traži gazdu pa mu reci kome daje plaću ( ako daje ).
 

Najnoviji postovi

Na vrh