• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Onaj prvi servis trebao bi ti vratiti novce. I još ih prijavi zastupniku.
Abarth neznam na kog misliš. Ali nije forum zamjena za servis niti će biti ikada.
Savo takvim savjetom ništa nećeš riješiti. Budale je najbolje zabići.

Sent from my XT1092 using Tapatalk

Ja ipak više volim da sam ja ta budala koju će da zaobilaze. Poštena budala da ne bude zabune.
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Ima jedna narodna. "Kad se svađaš s budalom ljudi ne vide razliku."
Mene napao budala htio mi uzeti auto ove zime. Slomio vrata od hotela. Potukli se ali nije dobio auto. Zvao sam policiju. Napravili zapisnik i nisu proslijedili dalje na sud. Otac me njegov zvao i ispričao mi se. Što sad da ga tužim, ... ili ..
Nije dobro ako se to ponovi na nekoj drugoj osobi.


Sent from my XT1092 using Tapatalk
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Ja znam da kod njih vise necu ni Turpiju kupiti,,ili cu u sl.brod ili doboj...Mala zasada radi kao prava,,sutra ide u paru sa husqvarnom 365 pa cemo vidjet.:(clap)::(clap):
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Al im bi ja svakako išap reć da nemaju pojma i da su u drugom servisu to riješili za čas posla.
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
mozda sutra navratim...Sad mi komsija prica imao je problema sa stihl ms 270,,isto nesto nije htjela gas primat itd..Kad ju je odnio u taj isti servis rekli su da mora karburator i elektroniku mijenjat..Izracunali su sve sa radom oko 200 KM,(800 Kuna)ali posto nije imao odmah novce nije ni ostavljao.Nakon 2 mjeseca odnese u ovaj servis gdje sam ja jucer nosio bilo mu je usput i ljudi su samo zamijenuli svjećicu,crijevo,filter goriva i zraka malo karburator ispuhali i sve je ok za nekakve male novce..Komso bio popizdio skroz isao kod ovih nasih majstora al cim ga vide odma vrata zakljucavaju.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
postoje majstori koji ne znaju popraviti i oni koji žele popraviti ispravno ( i naravno naplatiti).

Ovim prvim ne bi smjeli zamjeriti , drugima bi morali .
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Svi majstori moraju znati popraviti stroj ako se hoće potruditi. Nego postoje fukare i pošteni majstori. Zato se fukare treba kloniti.


Sent from my XT1092 using Tapatalk
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Svi takvi ne završe dobro. A naša je sudbina da živimo s njima.

Sent from my XT1092 using Tapatalk
 

ivac

Član
Tu od
29 Lip 2014
Poruka
326
Stigla prinova!
 

Prilozi

  • WP_20160629_17_58_35_Pro.jpg
    WP_20160629_17_58_35_Pro.jpg
    40.9 KB · Pregleda: 156

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Čestitke kolega i neka samo radi i radi . Na mojoJ 310 se pojavil kvar kojeg bi kolega Oficir pogodio otišle membrane izdržale točno 10 godina . Svječica nije dirana po kutiji koja određuje koja je svječica dobra svječica je odlična.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Jedna za stihl fanove ja nisam,huske su mi bolje.Dobio dva i po komada 041 valjda ču od dve složit jednu da radi.:drink:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Ja sam ti ko vuk menjam dlaku ali psihu ne.Moja dobitna kombinacija je 135 i 61 a od konkurence 070.Ostalo sranje je prolazno i ode dalje za $$.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ako ti bude ostalo djelova ja bi uzeo po nabavnoj cjeni ,xd

Mojoj su malo blokovi oštečeni pa slini ulje ...ništ kaj se neda riješiti silikonom
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Pre dva dana udomljena ova lepotica.Napravio 250km Bistrica ob Sotli ali isplatilo se,070 je jako malo odradila dobro očuvana i radi ko nova.Ona od prije je malo lošija pa če ič od kuče.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Dobila je pranje totalno,poliranje,mač od starije jer ima ugraviran velik napis stihl.Lanac kupio danas novi jer izgleda da su ove zverke toliko jake da trgaju i na kraju lanac razvučen pa ne naljega više dobro u zube pogonskog lančanika.Na ebayu naručen bočni poklopac lanca,stari je malo puknut i to na obadvema pilama.Nač moram još gumenu cev na prednjem držaču pile,no našo sam je na ebayu ali nema dostave kod nas,tak da ču na kraju naručit kpl ručku.Zverka če morat kad bude sve cakum pakum izgledat i radit bolje od nove.Glas ima super kao prava zver:icon_rofl:
 

Najnoviji postovi

Na vrh