• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

Zetor93

Član
Tu od
28 Pro 2015
Poruka
141
Nema motorke do stihl ms 361 . Sa svakom sam radio ali 361 je vrh nema dalje lagana motorka a jaka. Imam 2 x361 jedna je kod mene 10 godina a druga je 5 godina.Izrezale su drveta i drveta svake godine 1-2 hiljade kubika ( najvise u cokove od toga ).
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
E a da tek probaš staru 038 magnum,spaval bi s njom u krevetu umjesto žene,hehehe[emoji12]

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Zetor93

Član
Tu od
28 Pro 2015
Poruka
141
Radio sam i sa njom poslije ms 361 ide jonsered 2260 koja je jako lijepa motorka husvarne su grube previse nema amortizacije 0
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Jonsered 2260 = Husqvarna 560XP
Ludilo od pile. Nikad nisam videl pilu koja reže brže od te.

Husqvarna ima kosu prednju ručku, a Jonsered ravnu, pa tko kak izvoli...
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Ja sam uvijek za Stihl. Prodajemo je u butigi uz to je tu i servis. Inače imamo 038 cu, MS 250, jednu još manju. Moj susjed školovao djecu radeći s Stihlovkom po selu i dalje. Ali novije nisu više takve.

Sent from my XT1092 using Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
je , je ...nema do štila, slo mu je uvjek bil u sjeni , ali zapravo ne zaostaje , baš suprotno
volim štil , naročito onaj njeov zvuk iz "izvrnute" komore auspuha
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Jedan poznanik je kupio novu 291 i meni se jako svidjela za home motorku , jako udobna a snage dovoljno.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Zj , u bosni nagovarati nekoga na nešto što nije: golf2 , fergo 539 i STIHL je akcija opasna po život. Pa ti izvoli ....


Savo pa gdje IMT-a staviti u istu grupu ocjene za Švabe 5 a za IMT 1 . Ma previše i za Bosnu :icon_fU:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Nemoj i ti život da rizikuješ to ti nije potrebno :icon_rofl:
Nisam rekao da je to moje mišljenje nego kolektivno , ima i nas izuzetaka ali ne smijemo na glas da pričamo.:icon_thumright:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Evo male usporedbe Stihl i Husqarna
[YT]www.youtube.com/watch?v=pAr0OESwl2A[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Imam jedno pitanje vezano za stihl041av, situacija je sljedeča, na leru radi lijepo i lovi gas od početka do kraja super, ali sam primjetil da dok je ravno postavljena na leru radi normalno kak mora, dok ju okrenem na desni bok kao u položaj za rušenje tad se lagano pojačaju okretaji, a dok ju okrenem na ljevu stranu da je auspuh prema gore tad se malo zaguši ko da bude krepala. Kaj bi moglo to uzrokovati ili je to normalno za te stare motorke, nisam to prije primjetil ili nisam obračal pažnju pa pitam?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Prva pila je kod mene bila 040 nova radila je u svim položajima isto tak bi trebala i tvoja znači da te nekaj još malo zeza . Imam 5 Stilovki ni jednoj se ne mijenja gas kod okretanja .
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
To sam danas primijetil dok sam ju čistil, sastavim, upalim da malo proradi i onda sam ju slučajno nagnul desno i čujem da je nijansu digla okretaje, okrenem ravno vrati na normalno, okrenem za probu ljevo i padnu okretaji ali gas u svim položajima lovi bez problema. Jel mogu tu kaj semerinzi možda brljaviti? Frgazer sam prošli tj. repariral i sve poštelal kak treba i kreše bez pardona.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
A jel znate da motorke imaju usmjerivač ( nišan ) za određivanje kam bu drvo opalo !?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Bilo je to več u nekoj temi samo kam bu opalo drvo ponekad sam bog zna :(giggle):
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Bem ti... ja to nisam znal. A trebalo bi opasti tam kam bi mi hteli. Samo ....
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Možda klimaš ručku pa samim tim i gas na njoj .?
Sad sam ju išel isprobati i sad dobro radi [emoji23]
Možda ju je baš taj moment kakva muha uhvatila, vele dok jedamput prođeš 40-setu da si slobosno tu i tam malo boležljiv! [emoji1] [emoji1]
 

Najnoviji postovi

Na vrh