• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
oficir ništa ne štela , i onda dolazi do kreativnog zaključka da je najbolje uzeti novi karburator , i naravno uspije jer je novi - naštelan
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ko je to reko?
Nemoj stavljat riječi u tuđa usta.
Ako je smece ispuhat će ga,ako je iglica kupit će novu iglicu.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Pa tak i bude. Velim, ja naj prije sumnjam na smeče jer je do jučer kresala na prvu, a mislim da bi se neispravna iglica več prije manifestirala.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
oficir ništa ne štela , i onda dolazi do kreativnog zaključka da je najbolje uzeti novi karburator , i naravno uspije jer je novi - naštelan

Nemoj tako , i to je opet riješen problem , jel ? Samo na hard-vej :icon_weed:.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Na jednom mjestu je propustila benzin, sve je plivalo ispod poklopčića, valjda pukla od starosti, jer kolko sam imal videti to je zadnji put bilo mjenjano dok je još Isus po zemli hodal.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Evo da se pohvalim, zamjenio sve membrane, dihtunge, oprano, spuhano, sastavljeno i upalila od prve ko da je upravo iz butige došla. Uzeo sam onaj set sa iglicom ali nisam ju mjenjal da kaj ne zmrdam s tim svojim mesarskim prstima, trošak malo ispod 90kn, ja zadovoljan. :)

Poslano sa mog TPC-7152 koristeći Tapatalk
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Kolege rodjak kupuje motorku za 15m drva godisnje,,,mjesanih do 30cm..Sad ima ponudu za husqvarnu 435,,stihl ms230 ili ms250....Sta vi preporucujete
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Husqvarna 450/Jonsered 2250.
Jeftinije od MS250, jače (2.4kW vs 2.2kW MS250), i niže potrošnje goriva.
Jedino je teža pol kile.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
za te potrebe bi i jedan "štraus austrija" ili" vialeger" iz oglasnika dobro služio , ovisi kako se zove kod vas
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Zj , u bosni nagovarati nekoga na nešto što nije: golf2 , fergo 539 i STIHL je akcija opasna po život. Pa ti izvoli ....
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Neće pogriješiti bez obzira šta odabere od ta dva proizvođača. Stihl i husqvarna prave odlične mašine, treba samo odabrati mašinu prema poslovima koje planira raditi (da ima dovoljno snage, a opet da nije neka preteška raga koja zamara ako već radi sitniš).
 

Najnoviji postovi

Na vrh