• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
A koja druga pila bi odgovarala "nicku" zwer nego 051. Pa nebu se valjda "zwer" igrala sa "igračkom" kakva je 660:rolfer::rolfer:
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
cuj sused imam pola te motorke za dijeove jeftino

Imaš pm :)


pitaj ovdje:
http://www.chbcesi.com/veleprodaja.asp
ili zovi ovaj broj, on ti je predstavnik VEC ignitionsa tu kod nas:
Gospodin Marijan, 091 251 8801, mislim da je iz Karlovca.

thx, čuo sam za vec ignitions, i mislio ih kontaktirat al bacio sam se doma na neku kemiju i uspio sam o nekako spojit i zamazat hrpom silikona. Pitanje je samo kolko će to izdržat., zato tražim rezervu :)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
jučer u jednom supermarkeru sam vidio elektro lijepak , tek da znate da i takve stvari postoje :supz: ja nisam znao
koriste ga obično za sredjivanje grijača zadnjeg stakla na autima ali mogao bi naći primjenu i na motorki ;)
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
valjda i kod njega pi.ke padaju kad ga vide u ljeti golog do pasa, kosa puna piljevine, dlake na leđima počešljane na ježa a na ramenu drži stihl 051

elektroljepak:confused:
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
A koja druga pila bi odgovarala "nicku" zwer nego 051. Pa nebu se valjda "zwer" igrala sa "igračkom" kakva je 660:rolfer::rolfer:

pa čuj imam 195cm i 110kg. Malo me smiješno vidit s nekom igračkicom od 5-6kg.

da stvar bude bolja imam doma 2 kom 051 electronic, i jedni kontru (neznam oznaku) - i sve ih izbjegavam :D

inače 051 ima 5.9ks 9.9kg bez vodilice, lanca i tekučina :)


valjda i kod njega pi.ke padaju kad ga vide u ljeti golog do pasa, kosa puna piljevine, dlake na leđima počešljane na ježa a na ramenu drži stihl 051

elektroljepak:confused:


hebeš ove današnje pi***, padaju samo na pare...
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
He, po kilaži te pratim u stopu, doduše po visini malo zaostajem...ti garant jako visoko piliš od panja:mrgreen:..
A ovo za pi... se slažem!!
Elektro lijepak, jel to neko elektroprovodljivo ljepilo:scratch

Eh, da...konačno sam nabavio one colove semeringe za motorku pa imam pitanje. Ovi novi nemaju onu žičanu oprugu oko usnice, jel to Ok?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
upravo tako , elektro provodljivo lepilo
samo sam vidio da ima u prodaji ali nisam ga probao u praksi , djeluje mi kao dobra stvar za neke delikatne probleme tamo gdje je nemoguće lemiti a bobine uvijek imaju takvih problema , još ako se radi o nekom rijetkom ili skupom modelu onda vrijedi probati spasiti stvar sa ovim
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
pa čuj imam 195cm i 110kg. Malo me smiješno vidit s nekom igračkicom od 5-6kg.

da stvar bude bolja imam doma 2 kom 051 electronic, i jedni kontru (neznam oznaku) - i sve ih izbjegavam :D
inače 051 ima 5.9ks 9.9kg bez vodilice, lanca i tekučina :)
hebeš ove današnje pi***, padaju samo na pare...

ma sve to prodaj nekom "profesionalcu" pa kupi stihl 880:supz::supz: pa da nam se malo pohvališ sa tim kombajnom, ako ti bede lagana stavi mač od 100cm, ali onda pazi kad rušiš na međi da i susjedovo ne srušiš:mrgreen:
-ah da pare "meni theba lova do khova"-ma sigurno znate tu pjevaćicu:rolfer::rolfer::rolfer::rolfer:
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Danas me zove sused (stari šumar :))
Da dojdi vidjet kakvu je kupil štilovku.
Kad sam došel knjemu imel sam kaj vidjeti.
Contra iz 60i neke...
Jedva čekam da ga vidim kad bu delea znjom malo duže:finga:
Stroj je ispravan pali iz prve radi kaj vurica podmazivanje lanca ručno :)
I veli da je bila za male pare.
Ali mrcina je ... nisam to nikad videl uživo prije!
 

danijelP7b

Član
Tu od
20 Srp 2009
Poruka
142
ajde stavi i nama koju sliku toga unikata :D

Dečki to vam je takva mrcina! :wink:
STIHL-Contra-1.JPG
 
Posljednje uređivanje:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
samo da ima točkove mogla bi i prikolicu vući :rolfer:

@danijelP7b
drugi put stavljaj slike u rezoluciji 800X600 ili manje
 

stihlMS660

Član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
276
Danas me zove sused (stari šumar :))
Da dojdi vidjet kakvu je kupil štilovku.
Kad sam došel knjemu imel sam kaj vidjeti.
Contra iz 60i neke...
Jedva čekam da ga vidim kad bu delea znjom malo duže:finga:
Stroj je ispravan pali iz prve radi kaj vurica podmazivanje lanca ručno :)
I veli da je bila za male pare.
Ali mrcina je ... nisam to nikad videl uživo prije!

ta contra je model prije moje 070, skoro su iste, contra ima ručno podmazivanje i više okrugli onaj crveni poklopac, a 070 ima automatsko podmazivanje i još možeš ručno stiskati pumpicu....ogromne su i preteške
 

danijelP7b

Član
Tu od
20 Srp 2009
Poruka
142
ta contra je model prije moje 070, skoro su iste, contra ima ručno podmazivanje i više okrugli onaj crveni poklopac, a 070 ima automatsko podmazivanje i još možeš ručno stiskati pumpicu....ogromne su i preteške

Ima i Contra automatsko i ručno podmazivanje identično ko i 070 samo ovisi o vlasniku jel ima volje to popravit. :mrgreen:
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Dečki to vam je takva mrcina! :wink:
STIHL-Contra-1.JPG

ooo identično čudo imam i ja doma samo moja ni radila cca 5 god.

Ni ni čudno što je jeftina kad pod punom spremom teži 15 kila!!!

Nego ja imam problem s njom a neda mi se previše šerafit po njoj jer je ne koristimo. Zadnji put kada smo je koristili radila je sasvim normalno i sad smo je pokušali nakon par godina upalit i neće pa neće...

Zna neko u čemu bi mogao bit problem?

Imam u planu od nje napravit stroj za bušenje rupa, vidio sam negdje da je to netko napravio pa ako netko ima link il nešto, bio bih jako zahvalan :)
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Malo iz mog privatnog fundusa. Brošura iz 66 godine8)
img0048lj.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
img0050q.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Zanimljivo je da je postojala Contra S, sa 138ccm i 8ks( kasnije 090), a k tome još i Contra G sa redukcijom.
Isto tako postojala je 041G
img0053bj.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
img0054fn.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
img0056ejc.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Posljednje uređivanje:
C

CrnIM

Guest
Evo da odmah upitam onako "na brzaka".
Otac mi trazi jednu "laganu" Stihl-ovku.
Imamo 044-vorku za teze poslove a on sad trazi jednu koju ce moci koristiti jednom rukom za tanke grane dok je na skalama (vocke) i slicno.
Sad je pitanje koji model bi bio najbolji za to.
Hvala unaprijed!
 

danijelP7b

Član
Tu od
20 Srp 2009
Poruka
142
ooo identično čudo imam i ja doma samo moja ni radila cca 5 god.

Ni ni čudno što je jeftina kad pod punom spremom teži 15 kila!!!

Nego ja imam problem s njom a neda mi se previše šerafit po njoj jer je ne koristimo. Zadnji put kada smo je koristili radila je sasvim normalno i sad smo je pokušali nakon par godina upalit i neće pa neće...

Zna neko u čemu bi mogao bit problem?

Imam u planu od nje napravit stroj za bušenje rupa, vidio sam negdje da je to netko napravio pa ako netko ima link il nešto, bio bih jako zahvalan :)

Najvjerojatnije je problem u dovodu goriva (crijeva,otrdnule membrane) ili nema iskre pa je roblem do paljenja?
 

Najnoviji postovi

Na vrh