• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ništa, ako ne ide Aspen, ne ide kao Kvarna 😂😂

Ja uzeo onaj Duvalnik, i gledao MS661, malo upalio i sve me nešto kopka da je uzmem za plenkanje jer ove zime ide rušenje Oraha po međama, šumarcima i sve ostalo gdje smetaju, nabrojano 38 komasa, a ima već 6 oborenih koji čekaju, ALI nekako mi se čini mnogo puno para za posao koji će realno biti odrađen sad i tko zna kada opet. Jedino kupit pa prodat 🤣🤣 žao mi one stare 066, sad sam je baš utego pa da prdne u plenkanju 😭😭
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Amm, koliko sam ja upućen, SAV profi program je razrađen u tvornici, tako da ne treba pravit' omču i drndat 5 dana na drvetu ili sam u krivu? 🤔
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Pa svi normalni od poticaja kupuju Audije i vikendice, samo ti kupuješ pilu.
Ti je dobro??? :unsure:
 

Spaceman

Dobro znana faca
Tu od
24 Ožu 2020
Poruka
175
Prvo mora odležati godinu dana u kutiji, onda 10 rezervoara na leru, pa piljenje granja do 10 cm i tek onda na posel… 🍻😁
Pila je MS 462 cm kao što su kolege prepoznali.
Stroj samo tako, nek je sa srećom 🔝
 

pila

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2023
Poruka
177
365 x torq. Ok pila, ima snage za obaranje, vodilicu od 45cm ne osjeti, može ić i veća ako triba, malo preteška kad triba očistit grane pa je lakše kad radiš u dvoje s nekin.
372 je skoro ista pila samo jača i nešto drugačija oko cilindra.
 

Najnoviji postovi

Na vrh