• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

danijelP7b

Član
Tu od
20 Srp 2009
Poruka
142
imam ju ja, i još jedan u selu, imaju nekakvu grešku na karburatoru, mi smo već 2 karburatora na njoj mjenjali, a on ti dođe 400 kn i dok radi radi, nema na njemu nikakvog štelanja ni niš, a orginal karburator je made in china, kao i cijela motorka.

Da zna zezat rasplinjač kod tih pila imal sam priliku šarafit na takvoj pili kao si rekao nema podešavanja jedino ler gas na jednom vijku na rasplinjaču ,inače je u Stihl-u cijena nove 145o Kn pa ko voli nek izvoli
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
meni ne treba ništa profi....napisao sam da mi treba za kresanje grana za moje potrebe to što porušim oko 20 metara drva za sebe godišnje....jer je 045 dosta teška i treba je držati cijelo vrijeme u rukama...a i sa dvije pile bi sve brže išlo(brat ruši a ja čistim)...

29 ti je dobra za to šta radiš, ja ju imam 10 godina, jedini kvar je bilo puknuto crijevo od goriva, sam kaj je ona bila tad nekih 1000 dem, mislim da ni sad nije ispod 4000 kn negdje.
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
malo mi je previše pljunut 4000 za nešto kaj će raditi par puta godišnje...znam da gdje nema para nema ni kvalitete...ali svejedno
 

danijelP7b

Član
Tu od
20 Srp 2009
Poruka
142
malo mi je previše pljunut 4000 za nešto kaj će raditi par puta godišnje...znam da gdje nema para nema ni kvalitete...ali svejedno

Mislim da za ovu Stihl nije puno dati 1450 Kn ipak je Stihl nije neka kineska ipak na kraju imaš garanciju ,a koliko bu tebi trebala bude izdržala.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Mislim da za ovu Stihl nije puno dati 1450 Kn ipak je Stihl nije neka kineska ipak na kraju imaš garanciju ,a koliko bu tebi trebala bude izdržala.

Stvar je u tome šta je kineska :D
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
A kaj nije danas kinesko,ali reko opet bar imaš garanciju a ovo kaj kupiš kakti kopiju Stihl-a nemaš niš a košta skoro ko ova...

ako mislite na STEEL kak ti STIHL ms 400, Austija i dr. stranja toj ili je cjena između 600 i 700 kn a to šta netko nabrijava cjene i lijepi druge naljepnice sa time bi se morala pozabaviti tržna inspekcija koja je sada počela kod nas ganjati babe po selu koje prodaju svoju rakiju i vino a ove prevarante ostavljaju na miru, jbg,

- STIHL sa bijelom ručkom je profi model, crvene i crne su hoby i farm modeli, a to se i po cjeni vidi
 
D

djdoctor

Guest
a gdje ima za kupiti 880

ja sam DOSTAA radio sam 070..i toga mi je bilo ne dosta nego toliko dosta da sam bez razmišljanja otišao i kupil MS660 sa kojom sam ne zadovoljan nego prezadovoljan...snaga, težina, vibracije, brzina lanca....bolje od 660 nema.....a htio sam kupiti MS880. imao sam lovu, ali sam odustao od toga jer što je previše je previše...ms660 7.1KS i 7.3kg i platio sam je 7600kuna, a MS880 8.7KS i 9.8kg i došla bi me oko 10 500 kuna......ali jednog dana kad budem imal mogucnosti imat cu ms880 samo zbog toga da to probam i poslje neka ako necu raditi neka stoji....................................a što se tice 064, to je došlo ako se ne varam umijesto 070 i ta 064 ne valja kurca (pila na glasu, a preformanse slabe), ima ju jedan iz sela i koristili su je u šumariji, kad sam kupio ms660 čovijek mi je nudio više komada 064 u zamjenu...ali......ja mogu svoju 660 dati tko god oče da proba pa da vidi što je MOTORNA PILA


a gdje ima za kupiti 880
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
pazite kuda secete drva, mozete naici na Chak Norisa
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=zcU2splKyUM&feature=player_embedded[/YT]
 
D

dolac

Guest
Stihl 041AV iskustva?

Pozdrav svima.Potrebna mi je testera a posto nemam dovoljno para imam mogucnost da kupim Stihl 041AV pa me interesuje kakva su vasa iskustva.Potrebna mi je za rad u sumi oko 40 metera da isecem.Koliko je jaka i kolliko teska posto nisam nasao neke specifikaciuje na netu???
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
imam 041, i nebi ti je preporučil. Teška spora i slaba je. Probaj, je a ako ipak vidiš da bi zadovoljila tvoje potrebe slobodno je kupi jer je stvarno izdržljiva...

Ja osobno bi tražio nešto što se bržije vrti..
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
imam 041, i nebi ti je preporučil. Teška spora i slaba je. Probaj, je a ako ipak vidiš da bi zadovoljila tvoje potrebe slobodno je kupi jer je stvarno izdržljiva...

Ja osobno bi tražio nešto što se bržije vrti..

imao je je ruke mi je trgala i onda na malom gasu pukla radilica na dijelu gdje drži magnet, stari su to strojevi već a bome i veliki potrošači
 
D

dolac

Guest
Jonsered 2077 Turbo Iskustva?

Tek uzeo sam pomenutu testeru pa me zanimaju kakva su iskustva sa njom koliko trosi?, snaga i td?
Evo specifikacije sa neta:
Cilindrata 76,5 cc
Potenza 4,0 kW (5,4 cv)
Peso senza lama e catena 6,8 kg
Potenza acustica 109,5 dB(A)
Pressione acustica 101,5 dB(A)
Livello vibrazioni impugnatura anteriore 2,3 m/s2, impugnatura posteriore 5,2 m/s2.
 

Najnoviji postovi

Na vrh