• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
041 ima amortizere i ublazuju dosta vibracije, a to ti je manja laganija i slabija motorka koja ni ne daje prevelike vibracije kao npr. moja 070 bez amortizera poslje rada s njom nemozes jest juhu :lol:
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
slabi su to amontizeri, obične okrugle gume, paspram ovih novih neusporedivi,, a pogotovo sa pilama koje mjesto gume za amontizere imaju opruge kao HUsqwarna i ostali a sada je to i Stihl počeo koristiti,,

- istina nije profi ali je koliko je meni poznato metalna i bolji izbor od serije Huske 435 ,440, 450 ,
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
bolje ikakvi nego nikakvi amortizeri i nemozes usporedivat pilu staru 30 godina i 3 godine normalno je da nemaju iste amortizere da ja imam na 070(65.god kupljena nova) amortizere ko na 051 ili 041 ja bi bio presretan
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
bolje ikakvi nego nikakvi amortizeri i nemozes usporedivat pilu staru 30 godina i 3 godine normalno je da nemaju iste amortizere da ja imam na 070(65.god kupljena nova) amortizere ko na 051 ili 041 ja bi bio presretan

a to si u pravu nisu kruške i jabuke isto kao što nije cura od 18 kao žena od 40 ili nedaj bože od 60
:weedman:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
a to si u pravu nisu kruške i jabuke isto kao što nije cura od 18 kao žena od 40 ili nedaj bože od 60
:weedman:

zna se nac dobra zena od 40 nekad bi rade nju nego neku od 18 iznad 40 nebi komentiro :lol:
imam jedno pitanje dal neko od vas ima poklopac za 070 sta dolazi sastrane sta se prisarafi da drzi mac ako neko ima nek javi da se dogovorimo za njega
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Ja bi rade da uspijem nac kod nas i kad bi mogo cijelu za dijelove pa nek stoji doma gledo sam vec na ebayu al mi se bas i ne svida naso sam i novu 070
eh baš imaš sreće, sad sam se sjetio da moj susjed ima neku sličnu kao ta tvoja, i ja ga nazovem i to je baš 070, i još bitnije on bi to prodao jer je nekoristi. evo ti broj pa se čuj s njim: 042 673 332.
pozdrav.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
eh baš imaš sreće, sad sam se sjetio da moj susjed ima neku sličnu kao ta tvoja, i ja ga nazovem i to je baš 070, i još bitnije on bi to prodao jer je nekoristi. evo ti broj pa se čuj s njim: 042 673 332.
pozdrav.

dali je ispravna ili neispravna ako znas kojim slucajem i ako ces do njega da poslikas ju ako ti nebi bio problem
hvala ti na broju budem ga zvao za vikend
 
Posljednje uređivanje:

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
dali je ispravna ili neispravna ako znas kojim slucajem i ako ces do njega da poslikas ju ako ti nebi bio problem
hvala ti na broju budem ga zvao za vikend
budem sutra poslikao, a mislim da je neispravna ali čuj se s njim.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
budem sutra poslikao, a mislim da je neispravna ali čuj se s njim.

dobro kolega budem ga zvao za vikend da covijeka ne ometam za ove svekovine
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
dobro kolega budem ga zvao za vikend da covijeka ne ometam za ove svekovine
samo ga ti ometaj ak očeš pilu..iz svog iskustva ti govorim..ak si razmišljaš..znaš onu tko prvi njegova djevojka..možda i netko drugi treba nešto takvo..a prekupci naročito..danas je dobro stavit i 100 kn u džep a ni oro ni kopo.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
samo ga ti ometaj ak očeš pilu..iz svog iskustva ti govorim..ak si razmišljaš..znaš onu tko prvi njegova djevojka..možda i netko drugi treba nešto takvo..a prekupci naročito..danas je dobro stavit i 100 kn u džep a ni oro ni kopo.

u pravu si budem ga zvao pa cemo vidit
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Išel pogledati ovu 041,nije me se dojmila,dosta slaba,spora,to kaj je teška,za mene baš i nije.Međutim,uletela je jedna 056 AV electronic.Kaj mislite o tome,dal se isplati dati za to 100 eura i kakva je to pila inače?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Išel pogledati ovu 041,nije me se dojmila,dosta slaba,spora,to kaj je teška,za mene baš i nije.Međutim,uletela je jedna 056 AV electronic.Kaj mislite o tome,dal se isplati dati za to 100 eura i kakva je to pila inače?

ovisno kakvo je stanje kak izgleda kak radi i tak, ako radi kako treba i ako opce stanje je dobro lanac i vodilica donekle da mogu jos nesto ispilit nije puno 100 eura probaj sliku stavit pa ce bit lakse nam dati ti savijet
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
samo ga ti ometaj ak očeš pilu..iz svog iskustva ti govorim..ak si razmišljaš..znaš onu tko prvi njegova djevojka..možda i netko drugi treba nešto takvo..a prekupci naročito..danas je dobro stavit i 100 kn u džep a ni oro ni kopo.

zvao sam covijeka napravili smo neki dogovor aj kad budes u mogucnosti ako nebi ti bilo tesko da mi ju slikas
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
zvao sam covijeka napravili smo neki dogovor aj kad budes u mogucnosti ako nebi ti bilo tesko da mi ju slikas
evo poslikao. koliko se ja kužim u motorke, motor je u redu nije zariban, kako on veli on ju je koristio do prije mnogo godina odkada stoji.
 

Prilozi

  • fotografija11.jpg
    fotografija11.jpg
    53 KB · Pregleda: 198
  • fotografija12.jpg
    fotografija12.jpg
    55.1 KB · Pregleda: 184

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Išel pogledati ovu 041,nije me se dojmila,dosta slaba,spora,to kaj je teška,za mene baš i nije.Međutim,uletela je jedna 056 AV electronic.Kaj mislite o tome,dal se isplati dati za to 100 eura i kakva je to pila inače?
imam ju ja. pila je vrhunska, profesionalna, u šumarijama je to bila glavna pila, opči izgled neznači puno, naročito ak dugo stoji, ali ti ju isprobaj na debelom trupcu, i ak je dobra neće se gušiti, normalno i da lanac bude donekle oštar.
cijena je premala ak je pila ok ili ti imaš sreću pa neđeš takve.
 

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
Dobra je pila. Mojoj je elektronika gecrk trenutno, ali jako sam zadovoljan. U usporedbi s novima teška je ko smrt, ili je to samo meni pošto nemam druge pile pa s njom radim sve:lol: 100 eura se čini malo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh