• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Tu pričam o novim modelima profi pila.
Profi pila podrazumjeva dugotrajan rad bez umora i pregrijavanja.
Nekadašnje do unazad 3-4 godine da al današnje potrošna roba koja je za šminkere i skriva lošu kvalitetu.
A ko koliko pila ima i kaj radi s njima nije ovdje rasprava.
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Nepričaj bezveze jer si totalno u krivu,te nove imam i nije istina da su nekvalitetne,reci mi samo koliko si radio sa tima novima da bi mogao reć da valjaju ili ne valjaju.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jučer sam bil sa kolegom koji 30 godina radi u šumariji njegova usporedba Stila i Hutgvarne rang isti Huzgvarna više izdrži od Stila ali je puno laganije raditi sa Stilom kičma je zahvalnija i zato njegov glas ide Stilu isprobano oko 300 motornih pila raznih marki .
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Kupljena je zbog popusta i zbog toga jer ćemo rušit preko 300 metara agacije.
Inače već imamo dvije motorke, evo Iskra u Kauflandu za 700 kuna sasvim dobro
odrađuje posao. Druga je stara štilovka, velika, neznam koji broj sada točno.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Antonijo koliko je to novaca uz pet šest stilovki taman bi mi jedna mala dobro došla najmanja mi 320 .
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
E to neznam, jer ja nisam bio sa starim.
Stari i striko su kupili svaki jednu, pa blagdanski popust, pa popust na količinu,
na kraju 20 % popusta i eto nove pile.

Idealna za kresanje grana, a valja i leđa sačuvati dok se može.
%29-.gif

Najviše zbog grana da i obrađivanja, a naravno laka je pa eto malo i rasterećenja kičme.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Navodno sam čul da više nema modela 180 za kupiti, samo 181, a kad evo sad vidim da ti kupiš 180.... :)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Ma onaj kome treba 660 ja mislim da je može i prepoznati , 660 nije za amatere koji prvi put vide motorku
U svakom slučaju ovakvi trgovci me nerviraju do besvijesti
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Za grane je odlicna ja ju isto imam samo za grane obrezivat i doma za sitne poslove!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nemoj samo gledat,isprobaj ju u radu da vidiš jel ok i dali ima snage,ili je pred zamjenu fergazera.
 

Najnoviji postovi

Na vrh