• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ako je ikad delal sa sthilovkom znat će kad počne rezat,a i može se vidjet na još jedan način dali je fergazer pri kraju...
Al o tome neću javno.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Ako je ikad delal sa sthilovkom znat će kad počne rezat,a i može se vidjet na još jedan način dali je fergazer pri kraju...
Al o tome neću javno.

Nemoj nit za boga javno,kaj ovi iz stihl-a ne saznaju za tebe da si im skužil sve cake.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Ako je ikad delal sa sthilovkom znat će kad počne rezat,a i može se vidjet na još jedan način dali je fergazer pri kraju...
Al o tome neću javno.

Ovo i mene interesira, kak znati da je fergazer pri kraju:icon_scratch:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Javit će se već onaj ko ih ima doma more i poderal ih je više nego kaj sam ja svjećica promjenil ili više nego kaj ja imam čarapa...
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Znaci mene na mojoj kineskoj(a lepo pise GERMANYms 440,makar bi i coravi skuzil) jebe fergazer.To sam nekaj trampil,vrag lepo vuzge bas lagano al dok stisnes pocne krepavat,skola kosta pa sad naganjam povoljnu rabljenu stilku ili husku do 10 let nucanu ali sacuvanu i do 3 konje pa ak kaj imate slobodno ponudite.Prednost okolica mojeg medjimurja jer bez probe vec ne kupujem.:icon_pidu:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ako je ikad delal sa sthilovkom znat će kad počne rezat,a i može se vidjet na još jedan način dali je fergazer pri kraju...
Al o tome neću javno.
A da kod rajca postavimo neki prislušni uređaj ?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Javit će se već onaj ko ih ima doma more i poderal ih je više nego kaj sam ja svjećica promjenil ili više nego kaj ja imam čarapa...

Evo neću se javit.Nego imam ih više nego ti cipela a ne čarapa.Reci ljepo ljudima kako se zna da je frgazer pri kraju zanima i mene,ja javno priznam da to neznam.
 

Imbra

Član
Tu od
12 Srp 2011
Poruka
132
Pa kad je pri kraju, onda je pri kraju, a kad je gotov onda je gotov i moras ga menjati, prosto jednostavno, pa kak to ne razmete???? :(rofl)::(rofl)::(rofl):
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Pa kad je pri kraju, onda je pri kraju, a kad je gotov onda je gotov i moras ga menjati, prosto jednostavno, pa kak to ne razmete???? :(rofl)::(rofl)::(rofl):


Ako sem ja dobro shvatil navek je pri kraju osim dok ga moras mjenjati, onda je stvarno gotov,,,:icon_scratch:

mislim ak je tak onda je lako znati kad je pri kraju, navek je pri kraju,,,:(wasntme):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Baš čudno da veliki znalci neznaju takvu stvar,a puno rade i da se nisu susreli sa kina fergazerima,valjda imate samo prave "orginalne" motorke i fergazere??!!

Joj joj neznam kaj bi vam napisal,al sramota.
 

markony

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
357
Baš čudno da veliki znalci neznaju takvu stvar,a puno rade i da se nisu susreli sa kina fergazerima,valjda imate samo prave "orginalne" motorke i fergazere??!!

Joj joj neznam kaj bi vam napisal,al sramota.

Jedno je znati,a drugo mislit da znaš.Ja radim sa pilama i znam radit sa pilama,osnovne stvari popravljam sam a sve šta neznam dam ljudima koji znaju.Tako i sa traktorima i sa kamionom.Da svako radi ono što mu je posao i ne pametuje oko tuđeg posla bilo bi nam puno bolje,niko nije išao u školu za svoju struku da bi znao nešto drugo,NEGO DA NAUČI TO ŠTO UČI,ali eto izgleda ti znaš SVE .:cool2:
 

Najnoviji postovi

Na vrh