• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
stihl 010av problemi:

1) kad je okrenem okomito guši se i baca gorivo na onaj otvor (valjda odušak rezervara) ispod poklopca čoka, gdje je smješten karburator, u vodoravnom položaju i blago nakrenutom dobro radi, membrane nove, sve propuhano u karbu.

2) ne baca ulje na lanac tj malo čmrlji samo van onog otvora gdje treba ići. skinuo sam pumpu i rastavio je i ne znam mora li ovaj dio biti skroz prohodan ili ima neku blokadu tj pregradu unutar cijevi jer kad nabijem nešto dugačko u tu cijev i sa jedne i sa druge strane, naiđe na neku jako tvrdu prepreku, kada pušem zrak s jedne strane izlazi na male bočne rupice, a s druge strane (od kojih nema rupica) ne ide nikud zrak.

evo slike
http://i57.tinypic.com/2hs8yt3.jpg

Jako davno je bilo kad sam se borio sa tim čudom. Tak da se nekih detalja više ne sjećam.
1) Odušak rezervoara ide sa strane i na kraju ima spužvicu, a nalazi se sakriven iznad lančanika. Pretpostavljam da tebi razljeva gorivo ispod filtera zraka, dakle kroz rasplinjač. E ako je tako onda je to problem kao što je naveo el pibe, a to je da lamele ne dihtaju. Provjeri da nisu napukle. Preporučam nove brtve ispod i iznad lamela. S time da to možda neće riješiti da pila ne radi okomito, al od tuda kreni.

2) ta igračka ima jako blesav način podmazivanja i točno je, pumpa koristi impulse motora da preko membrane pokreće klip. U onom mjedenom niplu se nalazi jednosmjerni ventil i on mora zatvarati protok prema usisu pumpe.
Pretpostavlam da je taj jednosmjerni ventil ispravan i da dobro brtvi(ako nisi oštetio kad si na silu gurao ). Dakle možeš provjeriti taj jednosmjerni ventil, membranu(klip da nije zapekao), oprugu i što je kod mene bio slučaj, gumeno crijevo koje ide prema lancu da nije puklo. I naravno svi kanali od kartera do izlaza iz pumpe moraju dobro brtviti. Još jedna stvar, moguće da ako riješiš problem gore na lamelama da će i pumpa bolje raditi.
edit: Pored otvora gdje ulje izlazi prema vodilici(dakle gdje se steže vodilica imaš mali odušak rezervoara ulja. on mora biti prohodan da bi sustav mogao funkcionirati.

Generalno gledajući iz niza razloga to i nije pila u koju ima smisla ulagati. Em je čudna, em je stara pa dijelova baš i nema niti nije za neki ozbiljniji rad.
 
Posljednje uređivanje:

ninob

Novi član
Tu od
21 Stu 2013
Poruka
18
Problem sa Stihl MS 650

Pila sve normalno radi,ima snage ali čim se uključi kočnica motor se automatsku uguši i pila se ugasi. Šta bi joj moglo biti.Hvala
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Verovatno ti i na leru vrti lanac,kvačilo prebrzo hvata-moguče da je puko jedan feder od pakne kvačila.
 

ninob

Novi član
Tu od
21 Stu 2013
Poruka
18
Verovatno ti i na leru vrti lanac,kvačilo prebrzo hvata-moguče da je puko jedan feder od pakne kvačila.

Zna provrtiti lanac na leru i vjerojatno da je to to. Hvala puno
 

allenp

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
48
Jako davno je bilo kad sam se borio sa tim čudom. Tak da se nekih detalja više ne sjećam.
1) Odušak rezervoara ide sa strane i na kraju ima spužvicu, a nalazi se sakriven iznad lančanika. Pretpostavljam da tebi razljeva gorivo ispod filtera zraka, dakle kroz rasplinjač. E ako je tako onda je to problem kao što je naveo el pibe, a to je da lamele ne dihtaju. Provjeri da nisu napukle. Preporučam nove brtve ispod i iznad lamela. S time da to možda neće riješiti da pila ne radi okomito, al od tuda kreni.

evo kroz ovu rupicu ispred karburatora ispod filtera zraka, izlazi tj pljucka gorivo u većim količinama pri jačem gasu:
208xi01.jpg


a nije mi jasno gdje je taj ventil, niti kako izgleda, ali evo kako izgleda prostor oko lančanika:
15cj6kl.jpg


2ptdzye.jpg



2) ta igračka ima jako blesav način podmazivanja i točno je, pumpa koristi impulse motora da preko membrane pokreće klip. U onom mjedenom niplu se nalazi jednosmjerni ventil i on mora zatvarati protok prema usisu pumpe.
Pretpostavlam da je taj jednosmjerni ventil ispravan i da dobro brtvi(ako nisi oštetio kad si na silu gurao ). Dakle možeš provjeriti taj jednosmjerni ventil, membranu(klip da nije zapekao), oprugu i što je kod mene bio slučaj, gumeno crijevo koje ide prema lancu da nije puklo. I naravno svi kanali od kartera do izlaza iz pumpe moraju dobro brtviti. Još jedna stvar, moguće da ako riješiš problem gore na lamelama da će i pumpa bolje raditi.
edit: Pored otvora gdje ulje izlazi prema vodilici(dakle gdje se steže vodilica imaš mali odušak rezervoara ulja. on mora biti prohodan da bi sustav mogao funkcionirati.

Generalno gledajući iz niza razloga to i nije pila u koju ima smisla ulagati. Em je čudna, em je stara pa dijelova baš i nema niti nije za neki ozbiljniji rad.
za ozbiljniji rad mi ne treba za to imam 051av, a ovo mi je za orezivanje.

nije mi jasno kako ta pumpa funkcionira ako ima pregradu u sredini onog mjedenog nipla tj cijevčice. kako onda pritisak prolazi s jedne na drugu stranu?

probao sam danas na poslu s borerom fi 1.5mm provrtati kroz sredinu nipla s jedne na drugu stranu jer sam mislio da je začepljen, ali ne ide pa ne ide, mislim da bušim metal a ne neko začepljenje...

no onda mi nije jasno kako taj klip povezan s membranom, kad otvori one dvije bočne rupice omogući da ulje prolazi s tih bočnih rupica na kontra stranu u cijev tj na izlaz ulja prema lancu?

znači evo još jednom slike
http://i57.tinypic.com/2hs8yt3.jpg

s desne strane su te rupice bočne i na desnom kraju ulazi šipka s membranom, po meni kad se stvori vakuum, trebala bi membrana povući šipku udesno tj otvoriti dvije bočne rupice u koje bi onda kroz filter spužvicu trebalo ući ulje I PROLAZITI NA LIJEVU STRANU, ali je to nemoguće s obzirom na ovo začepljenje.

ne mogu ga probiti ni borerom i nije mi jasno je li tako gadno začepljeno ili je neka greška u mojoj logici razumijevanja načina funkcioniranja ovog nipla s membranom?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
evo kroz ovu rupicu ispred karburatora ispod filtera zraka, izlazi tj pljucka gorivo u većim količinama pri jačem gasu:
http://i62.tinypic.com/208xi01.jpg

a nije mi jasno gdje je taj ventil, niti kako izgleda, ali evo kako izgleda prostor oko lančanika:
http://i59.tinypic.com/15cj6kl.jpg
http://i57.tinypic.com/2ptdzye.jpg



za ozbiljniji rad mi ne treba za to imam 051av, a ovo mi je za orezivanje.

nije mi jasno kako ta pumpa funkcionira ako ima pregradu u sredini onog mjedenog nipla tj cijevčice. kako onda pritisak prolazi s jedne na drugu stranu?

probao sam danas na poslu s borerom fi 1.5mm provrtati kroz sredinu nipla s jedne na drugu stranu jer sam mislio da je začepljen, ali ne ide pa ne ide, mislim da bušim metal a ne neko začepljenje...

no onda mi nije jasno kako taj klip povezan s membranom, kad otvori one dvije bočne rupice omogući da ulje prolazi s tih bočnih rupica na kontra stranu u cijev tj na izlaz ulja prema lancu?

Prvo sam pomislio da sam se zabunio, no onda kad sam malo pogledao papire primjetio sam da svi imaju provučen odušak sa crijevom prema van.:(think):
Jel ti se u tom crijevu nalazi naguran kao vijak?
Ne vjerujem da je uzrok izbacivanja goriva kroz odušak za benzin neispravnost lamela usisa.
http://www.smaf-touseau.com/doc/102
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Prvo sam pomislio da sam se zabunio, no onda kad sam malo pogledao papire primjetio sam da svi imaju provučen odušak sa crijevom prema van.:(think):
]

A ja ako se sjećam jer sam imao ovakva dva komada je da na kraju crijeva oduška (koje je sigurno podvijeno ispod zračnog filtera) ima neki vrag , nemogu se sjetiti šta ali na kraju crijeva bilo je nešto
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Preporučam da ne prčkaš više jer vidim da radiš štetu. Kad sam ti rekao da je nipla ispravna zašto si je išao uništavat sa borerom. Unutra ti je kuglica pod malom oprugom.
jg759c.jpg

Membrana dijeluje na klipić koji se nalazi sa desne strane na tvojoj slici. Kroz one dvije rupice na plaštu usisava ulje i gura preko lijevog nipla van. Da bi to funkcioniralo mora biti jednosmjerni ventil na izlazu iz nipla koji mora zatvarati kad se klip vrača u desni položaj.
 
Posljednje uređivanje:

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
A ja ako se sjećam jer sam imao ovakva dva komada je da na kraju crijeva oduška (koje je sigurno podvijeno ispod zračnog filtera) ima neki vrag , nemogu se sjetiti šta ali na kraju crijeva bilo je nešto

Tu kao da nešto fali.....Kao spužvica pod brojem 19 na 2 str...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Pališ li je ti ili onako siječeš ''bosanski'' :biggrin:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,631
što mogu kad sam hrgonja od prek 100 kil...a ova mala je ms 211...
ustvari, dost je i izdržala bez nekih kvarova...
u 4 godine i preko 200 metri ovak debelih drva, ona je tek sad dobila novu vodilicu, novu svijećicu i novi šlaufić od ulja (stari je nekak otvrdnul pa mi je stvarala mlakicu ulja dok je stajala na polici)...
sutra rano vjutro bu dobila i taj federčić, a od 9.00 se nadam da ćemo opet biti u akciji...
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Slobodno kupi još jedan feder. Naime otkril si dvije slabosti tih serija.
Malo diht mase pod prirubnicu crijeva dobro dođe. Inače poprilično žilava i zahvalna pila.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,631
feder 20 kuna i danas nadrapala opet punu prikolicu sitniša...
nećem kupovat dva federa, odnesal sam žagicu svom serviseru i on mi je zamijenil feder...
zahebana je ona sajlica nutra...za moje krampaste prste...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nadam se da ce bit dobra stavio sam joj lanac s 041 ona i onak ne radi kak treba a imala dobar lanac a na ovoj los pa sad samo da se vrijeme popravi da ju malo upregnem da nesto zaradi!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh