• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Niko ne dolazi nema nikakve smotre ovo je vise da smanjim prostor koji zauzimaju u garazi uvijek moram preskakivat preko njih da su za smotru slozene jos bi trebalo ubacit 051 i 041 one su na tavanu njih tolko ne koristim, zas nova svijecica mada se vise ni ne sijecam kad sam kupio zadnji put novu u priboru je jedna stara za rezervu ako koja kihne i onda ide nova!!
Zadnja je ms170 mala zvijer za granje!!
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Mi kupili prošle godine MS 180, jeb...mti većeg smeča nisem videl... Andrija Štel kinez... :mur: :D:

Dobra je samo za kolce napraviti za paradajze.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sa svojom hvala Bogu nemam takvih problema mala reze ko luda svu kitovinu u sumi rijesavam s njom nekad i malo deblje da ni vodilica nemoze pregazit pa treba s druge strane popravit moja je sad nedavno dobila novu vodilicu, lanac i zvijezdu a tvoja bi trebala cak biti mrvicu jaca i bolje radit od ms170!!
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Pozz kolege danas sam mjenjao svoju stihl ms211 za ms260 u jako dobrom stanju.E sad trebao bi promjeniti lanac i vodilicu,na njoj je sada 31z.Ja bih stavio manji lanac,, dali na nju moze ici 28z ili 25zubi i kolika bi to trebala biti vodilica cm...pozz
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Tamo di ces kupovat lanac kupis i vodilicu mozes si usporedit vidis kaj ti najbolje odgovara koja duzina vodilice!!
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Znam to ali me interesuje dali bi mogo staviti na nju lanac od 25zubi,,,i dali je kod nje debljina 1,5mm ili 1,3mm
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Mozes ti stavit i manji broj zuba i tanji lanac ako ima vodilica za taj model pile zato ti velim odes u ducan i velis kaj bi ti i prodavac ako imalo zna reci ce ti moze ili nemoze i sta moze!!
 
E

el pibe

Guest
husqvarna365 gore ti idu vodilice od 13"-18".Susjed mi je imao takvu pilu znam da je na njoj bila vodilica 16".I sa tom vodilicom je radila jako dobro jednom sam radio sa njom u šumi prava zvijer:icon_super:Sjećam se tog podatka sa vodilice povremeno je znal donjeti pilu kod mene da ju ispušem sa kompresorom.Ako već ideš u nabavu vodilice nemaš problema na novoj vodilici su svi potrebni podaci vidljivi i sve se lako upari i iskompletira.Isto tako i lanac ako je u originalnom pakovanju svi su podaci na kutiji.Ne bi trebalo biti problema ako kupuješ novo u ovlaštenoj trgovini čak i ako trgovac nije siguran imaju oni tablice sa podacima pa može pogledati.Čitati valjda zna:eek::
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Kolege pojavio mi se problem sa stihlovkom ms 260 sto sam nedavno mjenjao..Danas sam joj uzeo novo crijevo za gorivo i novi auspuh.Kada sam je upalio nece da radi ravnomjerno gasi se i nece da radi na leru,,a karburator nemogu nikako postelovati..Kako god napravim ona se ugasi..Primjetio sam da na Filteru zraka ima plasticnu prirubnicu koja ulazi u prirubnicu karburatora ali je moj karburator bez prirubnice znaci obinci..E sada dali bi to mogao biti problem sto pila nece da normalno radi...Molim pomoc
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja sam neki dan morao uzet novi fergazer za ms 230.
Gore je neka zama kineska i nije se više dal podesit.
Sada je gore neki tajlandski i radi sad kako treba,bez gašenja i snage ima.
350Kn je novi karburator 6mj garancije.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja sam svoj nadoštelaval malo malo i tako godinu dana al više nije pomoglo ništa,ako upali jako loše prima gas ili se gasi a kad postigne nekak okretaje dobro ih drži,al cim pustim gas gasi se i opet isto nikak ju razvrtit,ma uglavnom sranje kak god okreneš.
Sada je to druga pjesma,pili ima snage,ne gasi se...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Tako je i kod mene stvar,,,samo sto ja mislim da je na mojoj neki drugi karburator,,da nije orginal od ms260
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
A s tim fergazerima je bilo kemije,pokušavali su ih naručivat i ugrađivat osvuda.
Uglavnom kina i tajvan,tajland...
Uglavnom kvaliteta loša i nakon par godina problemi.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Super,tebi su pomogle,meni nisu ni 3 kompleta membrana i banana.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Oficir je do sada samo prepuručivao zamjenu svjećice i membrana , sada je prešao na savjete za zamjenu karburatora . :(giggle):
 

Najnoviji postovi

Na vrh