• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,984
Zašto onda "na prazno"radi bez problema,ako je problem u gorivu,tj.zraku
Omjer mješavine je ok jer radi i "mlađa sestra na njega ms 260"
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,874
Imao sam slučaj da generator na leru radi da je milina, ali da ga zavrtiš za 50 Hz, ni u snu. Bio se otkinuo komadić gumenog crijeva i legao na diznu.
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Zašto onda "na prazno"radi bez problema,ako je problem u gorivu,tj.zraku
Omjer mješavine je ok jer radi i "mlađa sestra na njega ms 260"
I ti kad si gladan lepo ides kad si prazan a dali ces moci nositi dzakove od 50kg
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,984
Ja tu pilu jako slabo koristim,ali nekako sam se sad sjetio da me nešto zezala vodilica kao da lanac nije htjeo lagano po njoj,a lanac je bio žali bože pa sam uzeo novi,e sad pošto je novi pa dobro reže plus loša vodilica,mislim da se tu stvara prevelik otpor u radu

Probat ću doma negdje potražit jednu staru vodilicu tek za probu,ali mislim da će biti do toga

Hvala svima na pomoći
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Očišćena i skuplja prašinu jer nemam regal!
Moreš ju na leđa metnuti ako bu puhalo 🤭

Donesel mi kolega 056 da mu nekaj popravim.
Dolazi drugi kolega i gleda ju..... jedino kaj je izustil bilo je: Isusek dragi kakvi su to nekad ljudi bili.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Po mojem razmišljanju je šteta kaj stoji i kaj je malo radila. Napisal sam koja sila me naterala da ju kupim.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Muha, motorka je ko slika.
Ja imam 038 staru preko 40 godina i jos radi ko singerica.
Imam jos i njezinu kutiju i racun, djed ju je donesel iz Zg-a u vlaku.
Al sad si budem kupil neku novu Stihlovku jer ova mi je ubitacno teska.
 

Stiv

Član
Tu od
15 Lis 2009
Poruka
147
Da li ispraznite rezervar sa gorivom prije "skladištenja" preko zime? Neki vele da je poželjno a opet čujem od nekih da ostave malo goriva.
 

Najnoviji postovi

Na vrh