• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
ja sam misljenja da je lakse 51cu nekako fiksirati na jedno mjesto a prinositi bukve (LAKSE SU) :lol:
 
A

AGRIPLUS65

Guest
htio malo prodelat 51 kad ona neče

stari zapel za kamen i ostavil tako jos od proliča :twisted:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
AGRIPLUS65 kaže:
htio malo prodelat 51 kad ona neče

stari zapel za kamen i ostavil tako jos od proliča :twisted:
To si mogao i sjekirom , a ne mućiti staru makinu :shock:
 
A

AGRIPLUS65

Guest
jebiga kadi si bil prije da mi pokažeš kako to ide :axe: :rolfer:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
savoris kaže:
ja sam misljenja da je lakse 51cu nekako fiksirati na jedno mjesto a prinositi bukve (LAKSE SU) :lol:
Do jaja :lol: ovo moram zapamtit
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
petar kaže:
savoris kaže:
ja sam misljenja da je lakse 51cu nekako fiksirati na jedno mjesto a prinositi bukve (LAKSE SU) :lol:
Do jaja :lol: ovo moram zapamtit
zapamti slobodno samo ne sprovodi u djelo :lol: :lol: :lol:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
dino kaže:
Što znate o motornim pilama STEEL?
made in čajna ,zaobilaziti u široku luku..
kolegi na jakuševcu tip uvaljuje to gov*o ,nakraju spusti tip na 3 iljade kuna ..normalno ovaj ne nasjeda
Da bi za 2-3 tjedna došo njegov bratić do njega i pokazuje me jeftinu štilovku ..

Uglavnom kupio ju za 1500 kuna .. ja mislim oznake 044 ..laanac izgleda kao da je od lima ..uglavnom pilila je :oops: ali više ne pili .
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Ja več kupio,bili smo rušili stari šljivik,stara motorka je zajebavala,stari popizdio i otišo kupit novu,htio je kupit stihl,ali prodavač mu je ponudio ovu,jeftiniju od stihla,i on kupio!!!
Pogotovo jer na njoj piše made in austria :twisted: :twisted: :madmana: :madmana:
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Uzeo je model M 440
E sad se nadam da če radit bar neko vrijeme.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ne mogu vjerovati da bi firma iz austrije radila prizvod vrlo slićan orginalu bez razvijene distribucije i tak ...rasprodaja po sajmištu .Čak i naziv modela vrlo zbunjavajuči ..ma navlakuša , garanz..
Gdje je tata kupio i koliko je platio ? ja ti neću ni vratiti pare ni likovati . Kaj je tu je ..sretno pili . :oops:
edit:
http://www.poskok.info/index.php?op...ljepnicom-qsthilq&catid=73:ljubuski&Itemid=58
http://www.index.hr/vijesti/clanak/...prodavao-lazne-stihl-motorne-pile/463385.aspx
http://www.forum.hr/showthread.php?p=25033669
http://www.njuskalo.hr/strojevi-obrada-drveta/motorna-pila-steel-m440-oglas-1314568
Uglavnom čuvaj tatino srce i štedi za novu motorku

gledaj ovo :
http://www.aukcije.hr/item.php?lan=EN&id=1095659
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Nemogu vjerovat,kupio ga je kod ovlaštenog servisera i distributera,koji prodaje sve od stihl-a i vikinga več godinama,i več smo kupovali od njega.
Uglavnom orginal STIHL košta preko 7 000 kuna,a ova je koštala malo manje. :oops:
Kaže trgovac da je sve isto kao i na stihl-u i da pašu svi dijelovi...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
dino kaže:
Nemogu vjerovat,kupio ga je kod ovlaštenog servisera i distributera,koji prodaje sve od stihl-a i vikinga več godinama,i več smo kupovali od njega.
Uglavnom orginal STIHL košta preko 7 000 kuna,a ova je koštala malo manje. :oops:
Kaže trgovac da je sve isto kao i na stihl-u i da pašu svi dijelovi...
Idi ti fino kod njega na razgovor , prvo prući linkve i još malo googlaj pa malo zaprijeti policijom , vjerojatno ti je dao raćun ..Uglavnom probaj spastiti ako se spasiti da .
Ako to distribuiiraju rumuni onda on nema ulaza za tu robu tako da je i raćun upitan .Pravno ti ne mogu dalje pomoći osima da je upališ ispred trgovine (ako upali) pa tako upaljenom uđi unutra ...sila nije moj stil ali nekad pomaže .
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ok,još ču malo pogledati na netu,pa ču vidjet što čemo napravit.
Za sad još pali... ;)
 
A

AGRIPLUS65

Guest
kod mene je akcija sa stel-ovkami po 500 euri, ali uz malo cjenkanja dobijes dvije za 1000 kuna. :lol:
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
savoris kaže:
petar kaže:
savoris kaže:
ja sam misljenja da je lakse 51cu nekako fiksirati na jedno mjesto a prinositi bukve (LAKSE SU) :lol:
Do jaja :lol: ovo moram zapamtit
zapamti slobodno samo ne sprovodi u djelo :lol: :lol: :lol:
uh to čudo od 051 imam i ja doma al nekako se je baš nevolim uhvatit.....
Al da je to sila od pile - je!
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
dino kaže:
Ok,još ču malo pogledati na netu,pa ču vidjet što čemo napravit.
Za sad još pali... ;)
Imo je jedan forumaš par komada al drukčije boje, plavo-crna kombinacija, otišle za ispod 100e po komadu. Jednu ostavio sebi, ja mu već par puta šarafo, uglavnom u hobi(ne u šumi) upotrebi žešće se raspada.
Ja nešto sitno rezo s njom, pila pali super al nit pili, nit ima snage, nit prima gas kako treba, uglavnom jako loš proizvod. I moja mala dolmarica brže reže od te tzv. mrcine a lakša oho, i puno sitniji motorić.

A usporedbe s štilovkom su nemoguće, 038 je za nju kao 577 naspram motokultivatora :lol:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ej ,veli ovaj kojeg sam gore spominjao da je otišlo palenja nakon ispiljnih 1,5 metar .
Tako neki seoski majstor je pripasao neko palenje od nečeg i sad opet radi . Pošto mu je ovaj to posudio sad je potrazi za takvim i mislim da mora imat bar 500 kn . za takvo novo ,jbg... sve je to škola .
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
@dino
Nemoj ništa čekat lik ti je prodal burek :(
Odi ti kod trgovca pa prvo poslikaj tu makinu kod njega.Veliš da je ovlašteni Za STIHL? Zaprijeti ti njemu sa švabima
ako treba ja ču ti napista dopis! Poludim na takve stvari, :evil: :evil: :evil:

Mom staron je neki dan ponudil cigo tu stelovku negdje u zg-u na nekom parkingu veli stari da ima pun gepek i cijena
je pala u roku od 2 minute sa 800 na 150€ :scratch

Svakako se riješi tog smeča još kad veliš da je bila "malo" jeftinija od originalne!!!
Takve pile se nađu na ebayu za manje od 100€

Ne žalim onog kojemu neko takvo gov*o uvali na jakuševcu ili kojekavom parkingu, al kad dođeš kod ovlaštenog
onda moraš bit na sigurnom.Trebal bi :roll:

To je koda dođeš u VW salon a lik ti proba uvalik kinesku kopiju golfa :roll: :roll: :roll:
Sve isto a jeftiniji za par 100€.... :?
 

nenad393

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
83
za pare od kineske štilovke bolje je kupiti polovnu original i miran si,moj je susjed kupio kinesku nije potrošila 2-3 rezervara i možeš je u smeće baciti tu ni jedan majstor ne pomaže,nemojte nasjedati na laži da bi prošli jeftinije za 100 eura zato što će vas na kraju koštati :(
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Ja sam dao podatak iz prve ruke ;) Ko me zna, zna i to da imam dosta posla s kineskim stvarima, neke su ok i stvarno iznenađuju, dok ima šrota za popizdit..
 

Najnoviji postovi

Na vrh