• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MrSima14

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,417
Ljepše ga je voziti čim je čist, bio je sav pun prašine jer je cjelu zimu bio u šupi gdje bacam bale djeteline sa štaglja tako da je se zaprašio, sada sam ga oprao, promjenio ulje, filter i očistio filter zraka, sutra ga još podmazati i čeka proljetne radove! :(hi):
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,417
Evo malo se raspo lanac na kranu što čisti štalu!
dsc0026nu.jpg
[/URL][/IMG]
dsc0022phr.jpg
[/URL][/IMG]
Pa je se i popravljalo!
dsc0023dlu.jpg
[/URL][/IMG]
dsc0024xm.jpg
[/URL][/IMG]
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Pozdrav i dobrodošao na forum!!

Fini ti traktori...

Zekan je očuvan!
Fino si ga ulickal!
kak si zadovoljan s njime?
ima sinhronizirani mijenjač?
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,417
Pozdrav i dobrodošao na forum!!

Fini ti traktori...

Zekan je očuvan!
Fino si ga ulickal!
kak si zadovoljan s njime?
ima sinhronizirani mijenjač?

Hvala i hvala..:eek::

Zadovoljni smo jako, nije bilo kvarova nikakvih s njim, ove godine puni 13 godina kako je kod nas i na traktoru je promenjen samo cilindar kvačila koji je u prvih 5 godina procurio, jedino teže pali kada je temperatura u blagom minusu, a na onim velikim minusima ga nismo ni pokušavali paliti. Sinhronizarana je samo 4 i 5.. :(hi):
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
koliko sati ima?
a vidim pa priključcima da nije preopterećen! to je sve njemu primjereno!
2000. godina je?
šteta što nisu sve sinhronizirane, to je super stvar...
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,417
Nema puno, 2600 sati!
Pa i nije preopterećen, mogao bi i više jer većinom je zemlja lagena za obradu, imam samo par površina gdje je dosta teška obrada, a tamo mu je to sve taman..!
Sigurno da je bolji od ovoga, ali što se tiče ovoga mjenjača, šaltam ga vrlo lako iz višle u nižu, samo treba ga znati u dušu..
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
ma to mu je sve taman...:)

potpuno te razumijem kaj se tiče šaltanja...sve to ide, treba znati samo!
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,417
ma to mu je sve taman...:)

potpuno te razumijem kaj se tiče šaltanja...sve to ide, treba znati samo!

I zaboravio sam reći da je to model iz 1998. ali je kupljen 2000.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,153
Pozdrav i dobro dosao. imas lijepe traktore.. nego, daj koju sliku i od 539, da vidimo jel je i on tako ulickan ko ova dvojica..
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,417
Pozdrav i dobro dosao. imas lijepe traktore.. nego, daj koju sliku i od 539, da vidimo jel je i on tako ulickan ko ova dvojica..

Budem ga slikao kada ga isteram iz garaže, trenutno ga ne mogu upaliti jer je akumlator otišo, pa sad čekam možda bude kakvih akcija za akumlatore pošto mi traktor ne treba do sjetve kukuruza..:icon_smile:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,417
OLT plug 10 cola, šteta što nije 12, inače jak i izdržljiv plug, čupali panjeve zaostale u njivama i žile od šljiva i nekoliko puta zapeo za banderu koja je odrezana tek 5 cm u zemlji, traktor je se propinjao, ali plug čitav, nema sad deflektora na njemu jer jesenas nije orao pa sam deflektore stavio na IMT-a, a njemu moram do ljeta nove nabaviti!!
dsc0045yo.jpg
[/URL][/IMG]
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,417
Tanjurače 24 diska i zubače 4 krila! Tanjurače su bile pukle po pola te su ojačane i sad drže već par godina tako!
dsc0026zf.jpg
[/URL][/IMG]
Sječka za sjenažu!
dsc0023ya.jpg
[/URL][/IMG]
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,417
Dali netko zna koliko bi mogao dobiti za ovaj elektromotor? Ne znam koje je snage i ne mogu naći pločicu na njemu da vidim, pa evo par i slika!
dsc0022ba.jpg
[/URL][/IMG]
dsc0024fw.jpg
[/URL][/IMG]
dsc0025md.jpg
[/URL][/IMG]
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Tanjurače 24 diska i zubače 4 krila! Tanjurače su bile pukle po pola te su ojačane i sad drže već par godina tako!

Sječka za sjenažu!
dsc0023ya.jpg
[/URL][/IMG]

Dal radiš sjenažu s tom mašinom i kak ide?
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
I na koliko okretaja ga tjeras? Ima rodjak slicnog samo Fahrov i mora na 1000
 

Najnoviji postovi

Na vrh