• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MTK Labin SS strižna kosa

Ivanaksentijevic

Novi član
Tu od
22 Tra 2020
Poruka
2
Opet ja,sad merio kosu,sirina kose je u stvari 1.10 metra ,a imam 21 podzubac,ili kako se vec zove.moje pitanje je:
Koliko zubaca list treba da ima?
Da li isto 21 ili koliko?
Znam iz pisanja po forumu da je ova kosa dosta losa u odnosu na druge,Ali ja nemam veliku povrsinu pa bih kosio da njom.
Citao Sam o podesavanju kose,Ali prvo moram da slozim list I podzupce kako treba u broju.

Kosa je narandzaste boje,ne znam slike da ubacim,Ali kao ova u prethodnim postovima,s Tim sto ova I'ma 23 podzubacaa,koliko ja prebrojah,a moja 21,ne racunajuci one velike da strange ,vec izmedju njih.
Svaka pomoc mi je dobrodisla.

fergomil

Aktivni član
Tu od
2 Ožu 2019
Poruka
197
Imao sam kosu originalnu od Labinprogresa 1,4m. Oprostite na izrazu ali drek od kose. Mali zubi na češlju pa bi trebalo držati mašinu pod maksimalnim okretajima, što znači pucanje djelova.Radila je samo kad je bila naoštrena i to par minuta pa onda plači. Iste probleme je imao i moj kolega sa istom takvom. Onda slijedi psovanje....Odlučio sam skratiti kosu za 20 cm i kupio češalj sa velikim zubima. Da bi dobio veći hod češlja, što je i potrebno, produžio sam polugu pogona i letvu podzubi za otprilike 10 cm. Nakon te preinake može se reći da se moglo sa njom raditi. No treba paziti jer je sada poluga pogona duža a time i više opterećena.

dafija89

Član
Tu od
5 Ožu 2012
Poruka
41
Molim pomoc...
Izgubio onu kockicu koja pokrece noz kose.
Moze li se kupiti ta kockica u nekoj prodavaoni ili ju je potrebno izraditi?

Na vrh