• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Najbolji Tomo Vinković

linhai

Novi član
Tu od
7 Pro 2012
Poruka
19
Nigdje nisam našao koji je najbolji traktor u Tv seriji?, dali Vi znate.
Pod najboljem mislim kojia se serija najbolja pokazala kroz godine rada sa istim, te omjer snage.
Pozdrav!
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Svaki ima svoje prednosti i mane....po meni je serija 7 naj jer ima i snagu i kvalitetu....naravno da su ove 8 serije još nešto dotjeranije ali ipak mislim da su stariji modeli daleko bolje napravljeni.....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
A to ti mogu više potvrditi oni koji imaju te serije....moj susjed ima dva 732 i dere ih do kosti a i dalje služe kao prvi dan....za seriju 8 nemogu reći osim za onog našeg kolege Grofa koji je isto prošao i sito i rešeto....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
A koji je najbolji iz serije 7, a koji iz serije 8?
Pozdrav!

Ja imam 732 i zadovoljan sam je radim puno stvarno snjim i imam priključaka dosta za njega.godišnje trošim cca oko 450l nafte
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
E to ti mogu i ja potvrditi jer znam da ga Aco ne štedi nimalo;)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

linhai

Novi član
Tu od
7 Pro 2012
Poruka
19
Meni se sviđaju te serije 732 i 822, te 830, te bih htjeo kupiti jedan takav traktor, ali ništa nisam još našao.
Malo znam o njima, te gdje se mogu pročitati tehničke karakteristike o serijama 7 i 8
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
mi imamo tomu serije 8, al koji tocno, da me ubijes ne znam, ja mislim 823, negdi mozda 89'.Ima 570 sati, gotovo je nov, al ga je malo lezanje umorilo...steta traktora.
Ovaj konkretno je dosta ugodan za vozit, ima dobro sjedalo, komodne platforme za noge, dobar volan, pricam u usporedbi na PE 18 (koji isto imamo), mada mene taj koncept traktora ne zadovoljava i 533 mi je puno iskoristljivi.
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
a gledaj ja imam od kuce do polja najmanje 3-4km, sve mi je siroko i svi ljudi imaju 533 ili vece strojeve...
Tomo je sporiji od 533, nizi, ne moze koristit iste prikljuceke i po meni ima smisla na kamenjarima, vrtlima i plastenicima...u otvorenom polju, ne bas
 

linhai

Novi član
Tu od
7 Pro 2012
Poruka
19
To si u pravu, ali za neku međurednu obradu je u prednosti, koliko tereta se može vuči sa tomom a da ga se opet ne optereti, prvenstveno mislim ogrijeva
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
a sta se ima objasnjavati tu?? radis li ti sa strojevima kad me to pitas?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

linhai

Novi član
Tu od
7 Pro 2012
Poruka
19
Pa do sada nisam ništa ozbiljnije radio, pa tako da neznam, ja koliko moslim da je 4x4 bolje nego samo zadnja vuča
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
daj molim te procitaj moj prvi post u ovoj temi hahahahha
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh