• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Naš vozni park

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
Re: Naš vozni park

sve je to tacno ali ja sam na 560 stavio indijsku glavu i radi besprekorno.ama milina a jeftinija je dosta.treba izbegavati turke a sto se tice indijaca ja polako skupljam poverenj sto iz licnog iskustva a i znam mnoge koji nemaju nikakvih problema cak se desava da su im delovo bolji od imt-a.

neznam dali oni prave delove za nase traktore ili oni slucajno pasu ali kvalitet je ok.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Re: Naš vozni park

Indija ima strašne potrebe za željezom. I najveće željezare su uglavnom u indijskom vlasništvu. Ako oni ne znaju napraviti nešto od željeza, tko li ga zna? :)
 

Dare

Član
Tu od
6 Sij 2008
Poruka
33
Re: Naš vozni park

rakovicka.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Re: Naš vozni park

Opa!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,960
Re: Naš vozni park

sorry sta ovak upadam u topic,ali me zanima da li postoje neki cjenici traktora,da vidim u globalu sto bi mi najvise odgovaralo cjenovno...da presaram cjenike,posto vecina stranica nasih nema istaknute cijene,a neznam kak se "saloni" koji drze traktore koriste internetom...pa ako ko ima kakvih informacija,cjenika ili linkova neka posalje i na PM slobodno!
hvala
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Re: Naš vozni park

EE mene to isto zanima....
Planiram si kupiti neki traktor oko 60-70ks sa prednjom vucom i svom opremom ali pisao sam par upita u SDF ali nema odgovora....
jedino je novocommerc odmah odgovorio ali ipak je jelen preskup za te manje poslove za koje trebam traktoricic...
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,193
Re: Naš vozni park

zsolin kaže:
EE mene to isto zanima....
Planiram si kupiti neki traktor oko 60-70ks sa prednjom vucom i svom opremom ali pisao sam par upita u SDF ali nema odgovora....
jedino je novocommerc odmah odgovorio ali ipak je jelen preskup za te manje poslove za koje trebam traktoricic...
Za koje poslove planiraš kupiti traktor? Koliko zemlje misliš s njim obrađivati?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Re: Naš vozni park

pa inace imam mf 3080 za teske poslove a dosada sam ostale poslove(spricanje,kultiviranje,spricanje...) radio sa 533...
iskreno pun mi k... takvog rada....
Imam 50h -+ i znaci htio bih neki traktorcic za sve te lake poslove ali bih uzeo traktor da ima svu opremu...
znaci najmjenjac ,i elektro hidrauliku....nebojim se kvarova jer dosada sam se uvjerio da sa pravilnim rukovanjem sa takvim strojevima nebi smjelo biti problema OSIM ako bas ne naletis na "petak popodne" :)

preporuka?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Re: Naš vozni park

SDF-bilo koji:npr:Hurlimann xa 86,same dorado 86,Lamborghini R2,Deutz Fahr 87..
po mome misljenju traktori koji ce ti zamijeniti IMT a mozda i MF-a ako ce biti sila..
mislim da kupovinom tih traktora neces pozaliti.. ;)
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Re: Naš vozni park

Pa kao sto sam napisao da sam slao upite u SDF ali nitko neodgovara....
cekam sad jesen pa od kukuruza planiram nesto u cashu nesto kredit pa kupit neki...mozda i cak na sajmu ako bude kakva primamljiva akcija,.,
jel znas okvirno cijene?
Cak mislim da bi mi bio dovoljan od 65-70ks traktor.....vise snage mi netreba..bar tako mislim ::: :)

zna li tko okvirne cijene?nadam se da su dosta jeftiniji od jelenka...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Re: Naš vozni park

Ja mislim da direkt iz SDF-a teško da češ dobiti odgovor, najbolje se obrati zastupniku sdf-a u hrvatskoj, npr ORO intarnational.
A jesi li razmičljao o Zetoru 6340 to je 75 ks i sa malo više opreme i s običnom linijom limarije mogao bi možda dost jeftino proći!
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Re: Naš vozni park

krivo sam se izrazio ...slao sam upite u hurliman,laburghini i same ....od njih nisam dobio odgovor a zanimaju me cijene...
neznam,,,nekako nebih zetora,,, onak nesvida mi se i nebi bio zadovoljan kada bih ga kupio..
a bitno je biti zadovoljan ...onda se lakse radi :)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Re: Naš vozni park

znam cijenu Samea dorado 86:eek:prema:prednja hidraulika,3para izvoda,zracno sjedalo,3 kuke-piton,donja vuca,gornja vuca,klima..29.800 a s pdvom 35.000 imas ih na lageru..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Re: Naš vozni park

To ti i nisu neki prestrašni novci, naravno puno je u svakom pogledu, al ako je čovjek zadovoljan......., nego ak si u pdv-u i dobiš povrat kapitalnih, znači povrat od 62 %, je jako velika cifra, ali ako nisi u pdv-u možeš dobiti samo 40 % kapitalnih, što je opet brdo love!!! :mrgreen: :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh