• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Naš vozni park

strojnik

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
174
Ja sam novi clan,pa bi da predstavim svoje masine....

p3110101327.jpg

By raskooo at 2011-02-22

Rovokopac Kama,motor dva cilindra,dvadesetak i kusur konja...ekonomcina masina

e kolko je teski taj tvoj stroj i daj ga malo sa svih strana poslokaj jer imam neke planove sa svojim da ga malo preuredim
 

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
e kolko je teski taj tvoj stroj i daj ga malo sa svih strana poslokaj jer imam neke planove sa svojim da ga malo preuredim

tezak je 6 tona...sa jednim tegom pozadi...ja imam samo jedan....bice slike za koji dan...
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
@raskoo
Koliko te koštao ovaj bagerčić. I meni bi paslo ovako nešto. Samo malo lakše do 4 t. Jer treba to vucati s traktorom.
 

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
@raskoo
Koliko te koštao ovaj bagerčić. I meni bi paslo ovako nešto. Samo malo lakše do 4 t. Jer treba to vucati s traktorom.

ovaj je bio oko 4000 €,traktor od 75 konja ga može vući bez problema po ravnici,a u brdu ovisno o tome kolko je pouzdan traktor(prije svega mislim na kočnice i iskakanje mjenjača iz brzine)...
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Pa nije baš jeftino nabaciš još 1000 € i kupiš IMT kombinirku u dobrom stanju. U mene ti ima dosta brda pa bi i 3.5 t bilo puno za vući. Valda će nekad nešto jeftino naletetiti za kupiti.
 

raskooo

Član
Tu od
22 Velj 2011
Poruka
127
Pa nije baš jeftino nabaciš još 1000 € i kupiš IMT kombinirku u dobrom stanju. U mene ti ima dosta brda pa bi i 3.5 t bilo puno za vući. Valda će nekad nešto jeftino naletetiti za kupiti.

ja ovaj koristim samo za odbacivanje stajnjaka,kombinerka ne bi mogla jer je tlo ispod previše meko,imao sam gusjeničara prije,ali nije mogao da se kreće na takvom tlu...
 
M

mladenjelic

Guest
imam traktor imt 52ks. motor na njemu je bio imr034. 3200 kubika 4 cilindra. princip 533
odnosno srpska kopija engleskoga perkinsP4

sad sam stavio perkins p6 znači kao imr036 sa zmaja 780
6 cilindara 4800 ccm.

evo kaki je bio prije





a evo sada
















komentirajte
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Vidim da ste se naradili pošto nije nosivi karter na kombajnskom motoru,da li ste nosili bosch pumpu kod bošiste pošto je kombajnski motor da prilagodi regulator novom režimu rada.Inače su to jako dobri motori,2x imt 533,jedino je pitanje kako će to mjenjač i kvačilo izdržati.
 
M

mladenjelic

Guest
nisam nosio pumpu na namještanje. pošto imam servo upravljanje gasa, na leptiru si odrediš gas na 2 vvijka. ali moraću iz drugih razloganositi pumpu nevalja ona baš. moram je doterat u top stanje.u zmaju je bio drugačiji motor s mehaničkim regulatorom. ovo je iz nekog kamiona original p6.

mjenjač i kvačilo morali bi izdržat ma nije to težak traktor on će proklizit ili na blatu ili lamela kad zapne negdje.
 
M

mladenjelic

Guest
evo sad kad sam malo pronjuško po netu vidim da taj motor ima 86 konja pri 2600 okretaja

doslovno ide ko avion
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Malo radnih sati na ovom IMT ali zato velika posuda ispod .....to valjda skuplja "znoj" sa motora...:finga:
 

torpedo 7506

Član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
135
ne nogo je bio raskapan pa je voda curila pa smo stavili to ispod ima stvarnih 974rh nikad do sad kvara nije bilo sad smo mjenjali vaser pumpu
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
ne nogo je bio raskapan pa je voda curila pa smo stavili to ispod ima stvarnih 974rh nikad do sad kvara nije bilo sad smo mjenjali vaser pumpu
Zašto nisi okrenuo slike da ne moram ležat na stolu ako hoću vidjet traktor ovako će da ti iscuri sve ulje.
 
Na vrh