• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

NATJECANJE ORAČA 2008.

  • Temu pokrenuo jokapz
  • Datum prvog posta

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,420
Ja bi baš volio to jednom probati, pa da vam pokažem kak se ore :mrgreen: :blackeye , samo kad bi se održalo negdje blizu mene...
 
A

actros

Guest
Grad Zagreb / Zagrebačka županija - 19. srpnja 2008. (subota) - Farkaševac - zanima me dali je netko upoznat u koliko sati počinje u farkaševcu natjecanje i gdje u farkaševcu mislim da je to blizu samobora pa bih došao pogledati malo baš me to zanima....
 
Š

šlep

Guest
Mislim da je farkasevac bliza bjelovaru nego "samoboru"...? :scratch
I ja bi isao pogledati posto jos nisam nikad bio...
 
J

jokapz

Guest
Re: Cijene zitarica u zetvi 2008

Kako sam i prije pisao... Doci ce vrijeme da nasa drzava nece moci drzati toliko uzdi koliko sad drzi. kad se u europu udje, mislim da ce to biti dobro, posto necemo morati kupovati PETROKEMIJINA gnojiva koja su PRESKUPA, i necemo morati kod nas prodavati po lopovskim cijenama...

Povecat ce se trziste, a samim time i konkurencija ;)

Jedva cekam slike od priprema... S cim ces na kraju ici?

Najvjerovatnije Hurli xt 105 i onim plugom što je Ličan bio lane. Sam mi idemo sa tri brazde.

Šta misliš o kombinaciji???
 
B

Bobo

Guest
Oce li skoro slike s priprema ili?

Kako sam i prije napisao, trobraznjak nema sto traziti na natjecanju. Dvije brazde su za to zakon ;)
 
J

jokapz

Guest
Bit će slike sam ja neznam to stavit iako si to ljepo opisao al ja se slabo kontam u komp tak da sam totalni tudum gdje nema čekića i velkog šarafcigera..
Kad mi stigne bajo sve će on to ljepo postavljati.......

A želja nam je iči sa Hiđom jer bi on trebao doć ovaj tjedan pa da ga odma malo reklamiramo. a i konkurencija je ove godine pravo jaka... Tak da se slabo nadam državnom iako mi je želja otići

Bit će veoma zanimljivo...........
 
B

Bobo

Guest
De ih nekako iscekicaj, pa ih posalji makar meni na e-mail ili tako nekako...

uglavnom, jedva cekam da vidim sto i kako ce biti ove godine ;)

I, umalo zaboravio... OBAVEZNO rijesi nekakve pretpluznjake za ovu godinu, jer bez njih tesko... Lican ih lani skinuo, jer je mislio da se ne smiju imati, pa je opet pobijedio, ali ako imas mogucnosti, svakako ih namontiraj...
 
J

jokapz

Guest
e morat če čekić imat posla..

Svakako sam mislio ići sa preplužnjacima.... Kad kolegi dode Hiđo onda čemo sve isprobat za sad smo malo probali sa Rusom i Zetorom s fogelom al dosta su traktori več izraubani te imaju lufta na hidrauliku i zato idemo sa Hiđom

Jel dolaziš na natjecanje???

Markan se već opasno pripremio.... Ove godine ima stvarno dobar plug....
 
J

jokapz

Guest
Bobo imaš jako dobar traktor za natjecanje uske gume a dvije brazde ljepo on nosi...
nađeš si neki malo bolji plug i pomoćnika i zabrazdiš nek se malo i za IMT čuje na natjecanju......
 
B

Bobo

Guest
jos ove godine nista. kad se kupi novi plug, onda mozda i budem isao, ali s mojim rasklimanim cudom, bilo bi me sramota se pojaviti tamo...

Covjece, kad se samo vaseg vogela sjetim... ono je valjda klimalo 20cm lijevo-desno, a poluge hidraulika stoje mirno. S onim se ne moze ravno orat, pa da bas hoces ;) Moj plug je u slicnom stanju, samo malko bolji ;) 8)
 
J

jokapz

Guest
joj živci odma gore kad se sjetim.....

al još ore taj plug nema šta... Taj od koga je traktor i plug radi negdje oko 100 jutara al još više ide po selu pa čak i županiji......
 
J

jokapz

Guest
to je traktor iz Alilovaca nij moj....

al ova zadnja je najbolja bio je pun do čepa žuje a taki je plan i za ovu godinu.... ak budemo išli dok mi namrdamo svoje skelemije
 
B

Bobo

Guest
Samo ti salji te slike kako god znas i umijes... bas me zanimau pripreme ;)
 
J

jokapz

Guest
brat mi je na priupremam kad dode odma stavljam

e da i u petak dan prije natjecanja vježbamo na ratarnici pa dodi reć koji savjet ak uhvatiš vremena al još ti ja javim definitivno.......
 
J

jokapz

Guest
Bobo poslušo sam idem sa 2 brazde a plug i traktor češ vidjet tam..... Državno nam negine.........
 
B

Bobo

Guest
Svaka cast! Puno vise sanse imas sa 2br, nego sa 3br... jos da je 3br klimav kao onaj lanjski... 2 brazde za natjecanje zakon. Urednije jarak izvadis, i lakse je sve sa 2br na natjecanju...

Jel se vidimo/cujemo u petak?
 
J

jokapz

Guest
mi čemo več u četvrtak počet vježbat al sad neznam oko kolko sati al kad saznam javim ti jer bsmo svi u poslu. ak budeš dolazio obavezno pones nešt za slikat da možeš postavljat na forum kad ja to nekontam....
 
B

Bobo

Guest
Nemas problema...

Moj broj imas, pa javi kad budes bio gore. Ako budem mogao, stizem ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh