• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

NATJECANJE ORAČA 2008.

  • Temu pokrenuo jokapz
  • Datum prvog posta
J

jokapz

Guest
e a gdje imam tvoj broj???? nerazumijem se ja u ovu škatulju!!!!
 
B

Bobo

Guest
Bio sam ti poslao privatnu poruku i sad idem provjeriti da ju nisi primio... sad cu ti opet poslat...
 
J

jokapz

Guest
e našo sam jedva ja to skonto.. javim ti nema problema korisne savjete uvjek primam
 
J

jokapz

Guest
e još su gume i dobre al taj majstor je smoto utege na rusu e ko to uspije majstor je pravi.....
 
J

jokapz

Guest
Aha jes vido kombinaciju nisam baš dobro posliko a štaš... sam što je suvo u vražu matar morali smo stavti 280 kg utega da ide u zemlju s onakim dobrim lemešima....
 
B

Bobo

Guest
Prica se da ce sutra kisa... moz mislit...

Lane isto bilo suho, pa se kako-tako oralo. Samo nakrkajte utega, to nije protivno pravilima ;)
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Bobo kaže:
Prica se da ce sutra kisa... moz mislit...

Lane isto bilo suho, pa se kako-tako oralo. Samo nakrkajte utega, to nije protivno pravilima ;)

kod nas na bilogori se lijepo izlila kiša sada, tako da možda i do vas nešto dođe
 

Najnoviji postovi

Na vrh