• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Natjecanje orača

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
pozdrav dragi prijatelji evo da probudim temu,,,hehe nemam pametnijeg posla :D.,,, evo sljedecu godinu je svejtsko natjecanje orača blizu mene Biograd n/m :D ,, nadam se da se i tamo budemo sastali :D lip pozz
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
naša županija bude organizirala,ako je istina bus do vrane pa ima da okupiramo pola Bubalovog imanja, kad navalimo bude imao osječaj kao da ga kolonija skakavaca napada:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
naša županija bude organizirala,ako je istina bus do vrane pa ima da okupiramo pola Bubalovog imanja, kad navalimo bude imao osječaj kao da ga kolonija skakavaca napada:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
dao bog al taj posjed da okupirate trebace vas puno vise hahahah :supz: lik odlicno radi,,, kaze netko zasto u dalmaciji natjecanje orača,, bubalo radi preko 1000 hektara povrća i plastenika oko 8 hektara :D a ima jos puno ko sto je on zato nema sikirancije da se traktor nece moci okrenuti heheheh :rolfer:
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Ovaj tjedan bi trebalo bit natjecanje orača Karlovačke županije u Dugoj Resi točnije Mrežnički Varoš točne podatke još neznam.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,502
Ovaj tjedan bi trebalo bit natjecanje orača Karlovačke županije u Dugoj Resi točnije Mrežnički Varoš točne podatke još neznam.

šteta kaj radim popodne...:madmana:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kolege forumaši dali tko planira ići na svjetsko na Vranu ,ako da nek pošlje broj mob.mi dolazimo iz BJ županije barem jedan bus
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
a ja delam do 16 sati:mad: Tko samo smisli natjecanje u petak:scratch
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,502
jel tko dolazi od domaćih da navratim....:scratch
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dali netko zna tko je prvi u BJ županiji u takmičenju orača
 

case mxm

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
65
željko krapec je bio prvi a ja drugi u ravnjacima a u premetnjacima je bio prvi zoran piskač
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
znaći standardno,sigurno je bilo ubitačno za oranje,čitam danas u agroklubu da su pripreme na Vrani u punom jeku,nadam se da naša opčina bude organizirala neki bus do tamo u 9 mjesecu:weedman::weedman:
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Jučer okončano 1. natjecanje istarske županije, u uvijetima di nema 2 mjeseca kiše,orali smo čisti beton,i da se pohvalim moja malenkost osvojila prvo mjesto u kategoriji premetnjaka! 8)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
o ljepih makina,koliko se vidi Fiat prednjači,baš vam bilo ljepo,moramo nagovoriti Bagera da on nagodinu ode na takmičenje sa svojim strojem i prinovom od pluga,kolege Istrijani svaka čast na prikazanom i puno sreče na državnom ali naši dečki sa kontinenta se ne budu dali sam tak,:drinkers::drinkers::finga::finga::finga:
 
Na vrh