• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Nesiguran ishod trenutnog ministra poljoprivrede (Pada vlada ( ??? ) vol2. )

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
Re: Pada vlada ( ??? ) vol2.

Tko podržava HDZ nakon svega, taj je teška budaletina, i radi takvih smo tu gdje jesmo. Koliko GLUP moraš biti da ne vidiš što se događalo zadnjih 20-ak g.? KOLIKO??? I ONDA OPET BIRATI ISTO? Ne zaslužujete bolje, budaletine!
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Pada vlada ( ??? ) vol2.

Ma ne, tu smo nas dvoje, u istoj državi, samo ne razmišljamo isto, a ono još bitnije - ne vidimo situaciju isto.


Nikad niti nećemo moći gledati jer ja vidim u ovih godinu i pol samo hrpu prepucavanja jednih i drugih i dali Vi stvarno mislite da su oni sa toliko kriza i raspada vlada, tehničkim vladama... mogli nešto pokrenuti? Varate se jako, stanje se pokrenulo niti zahvaljujući sdp-u a još manje hdz-ovom politikom, ono se pokrenulo doslovce utjecajem vanjskih čimbenika, tj., oporavkom vanjskih ekonomija,većek izvoza zbog oporavka njihovih ekonomija, RH ima i tu sreću što ima more pa je njihova povečana potrošnja kod nas pokrenula i našu veću potrošnju, plus pridodajmo tome neizostavni čimbenik vojsku "jugošvaba" ,pod koje nažalost i ja uskoro upadam, i njihovu lovu koju donose u državu i tu ostavljaju a ne iznose ništa van, matematika je jako jednostavna! Kad bih sa svojih 31g života morao čekati Plenkija i ostalu "elitu" da nešt pokrenu u državu u korist naroda tada bolje da se doslovce bacim pod vlak. Zapitajte se i sami dali bi vaša djeca otišla u Englesku da su mogli u Hr dobiti takve mogučnosti?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Pada vlada ( ??? ) vol2.

Gogo i komer, dok sam ja ispisal svoju bibliju vi ste me pretekli sa mojim mislima! Znači nisam Pale sam na svijetu?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Re: Pada vlada ( ??? ) vol2.

Tko podržava HDZ nakon svega, taj je teška budaletina, i radi takvih smo tu gdje jesmo. Koliko GLUP moraš biti da ne vidiš što se događalo zadnjih 20-ak g.? KOLIKO??? I ONDA OPET BIRATI ISTO? Ne zaslužujete bolje, budaletine!


TA SAM!!!!!!!!!!


Budaletina koja zna da za voditi državu treba stručni kadar.
Budaletina koja vidi da MOST, Živi zid, i svi oni koji su malo iznad izbornih pet posto ušli u Sabor to nemaju. O SDP - u nemam uopće šta pričati tako dugo dok im je Bernardič na čelu. Budalatine drugima dijeliti neću, pa niti njemu, ali kokodače isto kao i ti.
Koko :icon_razz: - ne kokodači.
 

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
Re: Pada vlada ( ??? ) vol2.

Odi onda svojoj predsjednici koja bu lupala šakom po stolu i obećavala da bumo među najrazvijenijima, ili među onu stoku koja lijepi iskaznice na čelo i valja se po zastavi, ili među stoku koja brani jednog od najvećih kriminalaca koji je doveo na prosjački štap brojne obitelji, da, to su tvoji.

FUJ.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Re: Pada vlada ( ??? ) vol2.

Nikad niti nećemo moći gledati jer ja vidim u ovih godinu i pol samo hrpu prepucavanja jednih i drugih i dali Vi stvarno mislite da su oni sa toliko kriza i raspada vlada, tehničkim vladama... mogli nešto pokrenuti? Varate se jako, stanje se pokrenulo niti zahvaljujući sdp-u a još manje hdz-ovom politikom, ono se pokrenulo doslovce utjecajem vanjskih čimbenika, tj., oporavkom vanjskih ekonomija,većek izvoza zbog oporavka njihovih ekonomija, RH ima i tu sreću što ima more pa je njihova povečana potrošnja kod nas pokrenula i našu veću potrošnju, plus pridodajmo tome neizostavni čimbenik vojsku "jugošvaba" ,pod koje nažalost i ja uskoro upadam, i njihovu lovu koju donose u državu i tu ostavljaju a ne iznose ništa van, matematika je jako jednostavna! Kad bih sa svojih 31g života morao čekati Plenkija i ostalu "elitu" da nešt pokrenu u državu u korist naroda tada bolje da se doslovce bacim pod vlak. Zapitajte se i sami dali bi vaša djeca otišla u Englesku da su mogli u Hr dobiti takve mogučnosti?


Naravno, to nitko ne spori.
Ali brod ne plovi sam. Kapetan bira rutu.
Tako ti je to u životu,

Eh, da se meni sada da ići u širinu....ne mogu, možda sutra. :icon_razz:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
Re: Pada vlada ( ??? ) vol2.

Molim vas, malo birajte riječi, da ne bismo trebali zatvoriti temu.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Pada vlada ( ??? ) vol2.

Da, ali mi na žalost nemamo tog kormilara, ili ja osobno barem ne vidim mirno more uskoro na obzoru. Mi, tj., cijeli balkan ima nažalost politiku na principu zavadi pa vladaj. HDZ nažalost prednjači u tome, a SDP ih slijedi u stopu. Hrvatska ima ogroman potencijal doslovce u svemu, ali u moru neučinkovite vlasti i administracije, hrpe županija i općina koje doslovce nemaju nikakav smisao same po sebi osim što sisaju narod oko sebe, konstantnog prepucavanja čiji tata je bio ****** a čiji partizan mi nećemo još dugo vidjet mirno more. U državama koje su te osnovne stvari posložile, povijest ostavile iza sebe i okrenule se napretku ljudi doslovce niti ne znaju tko im je predsjednik a niti ih to zanima u životu.
Bdw, iako nisam admin molil bi pojedine članove da malo smanje doživljaje sa budalama i slično jer svatko ima pravo na svoje mišljenje tako dugo dok ne vrijeđa nikoga oko sebe. Teta Jo bi mnogima od nas mogla biti mama ili čak i baka, a mislim da nitko nebi volio svoje majke ili bake tako oslovljavati!?
 

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
Re: Pada vlada ( ??? ) vol2.

Stvari treba nazivati pravim imenom, svakog treba smjestiti tamo gdje pripada. Ako je netko slijep na činjenice, taj nema mišljenje, nego je zadrti sektaš. Tko uzme u obzir činjenice i ima minimum mozga, taj ne može podržavati ovu farsu bez obzira na osobne preferencije. Sposobnost razmišljanja je ono što čovjeka razlikuje od svih drugih životinja. S druge strane, razni niži oblici beskičmenjaka su preživjeli milijune godina bez mozga, pa će tako i HDZ imati svoju publiku.

Ako se netko nađe prozvanim, zaboli me.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Pada vlada ( ??? ) vol2.

Gle Koko ja ti to gledam ovak, imam prijatelje i rodbinu u oba dvije stranke i to recimo vrlo aktivne u njima, od bivših i sadašnjih pomočnika ministara pa čak sve do kandidata za međimurskog župana i mogu samo reči za njih da su svi redom ljudi na mjestu i meni osobno ok, ali držim se jednog svog pravila a to je da nemrem biti tak pijan da bi sa nekim od njih krenuo u raspravu o politici jer mislim da poslje toga se više nikad nebi u oči pogledali, kamoli razgovarali a nikakve koristi od toga imali.
 

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
Re: Pada vlada ( ??? ) vol2.

Meni je to nespojivo, oksimoron, pošten čovjek da je u HDZ-u. Kako, nakon svega, privatizacije, crnih fondova, do sadašnje uzurpacije vlasti u saboru, kako?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Re: Pada vlada ( ??? ) vol2.

Meni je to nespojivo, oksimoron, pošten čovjek da je u HDZ-u. Kako, nakon svega, privatizacije, crnih fondova, do sadašnje uzurpacije vlasti u saboru, kako?




I ti nekome spočitavaš nešto?
Politika, osobni život, postupanja u njima se vode prije svega na činjenicama i pravilima. Koja su definirana i kojih se treba pridržavati da bi sve moglo funkcionirati.

Jel zakon veli da kada nekoga otužuješ moraš dokazati inkrimen? Jel veli da je inkrimen dokazan tek sa pravomoćnom presudom? Ne indicijom, ne optužbom, ne prvostupanjskom presudom.
Zakon veli da onaj koji optužuje i pokreće postupak mora imati većinu za smjenu. 75 nije većina . Fali jedan glas. Da je vlada pokrenula postupak, e, onda bi 75 bio poraz za vladu, i ministar bi morao otići. Tako kaže zakon.
U čemu je onda uzorpirna vlast?
Kada shvatiš neke činjenice i kada budeš u stanju sagledavati fakte i po njima razmišljati, voditi se u procjeni, onda možeš - ma ne, ne možeš niti onda pljuvati po nekome, možeš reći - da, lopov si, budala si - ako imaš temelja za to.
Neznaje te ne opravdava za lupetanje .
Hrvatska je ušla u integraciju.
Integracija, zajedništvo, podrazumjeva funkcioniranje po zajedničkim pravilima. Takvi kao ti spočitavaju isto tako što se vladajući vode njima i upravljaju državom po njima.
Zašto nisu rekli ne na referendumu kada se odlučivalo o ulasku u inegraciju? Svaki normalan čovjek je znao da će ulaskom nastati i obaveze koje neće biti po volji svima. A trebati će se voditi njima. I sada spočitavati onome koji je na vlasti - bilo tko - što ih poštuje, što po njima postupa - pa to se graniči sa zdravim razumom, debilnošću čak.

Fascinira me to koliko su ljudi uskovidni, koliko emocije i neznanje sprječavaju sagledavanje šireg konteksta, koliko su povodljivi i koliko su ponekada glupi.

Naravno, ne opravdavam loše poteze onih na vlasti koji su se mogli odigrati drugačije, ali mogu razumjeti loše koji su se morali povući jer u datom momentu drugog izbora nije bilo.

Tu se mi Koko razlikujemo - treba znati kada se može i ima opravdanja kritizirati, a kada postupak ima opravdanja.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: Pada vlada ( ??? ) vol2.

je*eš ti zakon kad netko prevlada s jednom rukom , računajuči nezavisne tu poslje svakog sranja(a bilo ga je i opet ga bude) vise izbori .
nadalje ,2/3 nska večina je nešto ..ovo nije poker automat i igra 50:50 odnosno mala / velika .

sve bi još nekak prošlo kad bi unutarnja politika kreirala unutarnju politiku

no opet ponavljam , mali čovjek se ne bi smio zaigrati velikom politikom ,
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: Pada vlada ( ??? ) vol2.

Ma ne da disu,sad su ti metuzalemi najveci hrvati,predlagal sam da ih objesimo na bandere da se bu to pamtilo 50 let,no Francek je rekel da je to pomirdba hrvata pa sam mu veroval(reko i tak nas je malo)jemput se moramo pomiriti,no umesto zahvale oni se razmahali i opet bi gnjecili narod.
No dosta, casa se stvarno prelila ak nas sad razljute mozda nas ostane 3 milijona.Zgleda da bu treba opet spiska delat.

Da Hotela Franceku se nemre vjerovati to je rekel (davno) Tito , kontra-admiral Vilovič nar heroj Koča popović i još poneki oficir odašnje JNA/JRM njegovi suborci iz drugog svjetskog .
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Re: Pada vlada ( ??? ) vol2.

Naravno, to nitko ne spori.
Ali brod ne plovi sam. Kapetan bira rutu.
Tako ti je to u životu,

Eh, da se meni sada da ići u širinu....ne mogu, možda sutra. :icon_razz:

Bilo je do sad, loših i jako loših ruta. :mur: Dobrih????

U svakom kukolju ima i žita pa tako i u svakoj stranci ima čestitih i poštenih ljudi.
Nažalost, kod nas su uvijek u manjini, a u nekim strankama se ih može na prste prebrojiti pa su na marginama odlučivanja.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Re: Pada vlada ( ??? ) vol2.

Gladnih je vukova sve vise a mesa na kosti sve manje (figurativno)
zivo me zanima sto ce se dogoditi kad oglodaju sve do kosti sto ce tada utazivati njihovu glad,,,
Ne krivim ja toliko politicare koliko sve nas a pogotovo institucije koje placamo da taj lopovluk drze pod kontrolom,,,
 

DanXo

Član
Tu od
8 Velj 2017
Poruka
79
Re: Pada vlada ( ??? ) vol2.

Mislim si dali da komentiram nekaj ili ne dok čitam sve to skupa i odlučil sam se samo nadovezati na ovo zadnje od kolege iwanho.

Da, ima poštenih ljudi u svim strankama samo čim si u nekoj stranci odma nisi pošten. Ukratko ne bavim se nacionalnom politikom ali na lokalnoj razini sam vrlo aktivan kao i moj tata koji je zadnjih 8 godina načelnik općine i preuzeo ju s više od milijun kuna duga kojeg su prethodni načelnici napravili a bili su iz raznih stranaka ne iz jedne (HSS, HDZ, SDP). Sad nakon 8 godina, općina je vratila dug i više od 5 godina posluje s plusom, ima dosta novaca na računu, plača sve tekuće troškove i radi na novim projektima. I tata i ja smo u HDZu, i ljudi u općini nas cijene, pogotovo njega i ne gledaju stranački predznak nego osobu. Ne velim da se slažem s politikom koju vodi HDZ ili bilo koja druga stranka na nacionalnoj razini ali mislim da ne treba trpat sve ljude u isti koš samo ako je u nekoj stranci.

Ako nisi u stranci a pošten si, tipa nezavisni, jako teško da ćeš se previše pomaknuti u političkoj sceni i pokušat bar nekaj na bolje promijeniti, ako si u stranci radi toga da se možeš bolje ubaciti na neke položaje di imaš pravo glasa, odma si nepošten, lopov i lažov. Neovisno dal si SDP, HSS, HNS, HDZ ili bilo koja stranka.
Da bi naši ljudi barem na lokalnoj razini glasali za ljude a ne radili inat i truc samo jer pljuju po svakome u stranci svima bi nam bilo bolje. To je i razlog zakaj se politikom bave takvi ljudi koji gledaju samo za sebe, zato jer pošteni ljudi ne žele biti popljuvani samo zato jer su u nekoj stranci, a ako nisu teško da budu uspjeli kaj promijeniti.

I još samo da dodam, moj šef koji nije ni u jednoj stranki, ne bavi se politikom, ima svoju firmu, pokuša zajebati i državu i kupce na svaki mogući način a hvali se kao poštenjak. Tak da samo velim ne treba ljude suditi na prvu. :D
 
Posljednje uređivanje:

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Pada vlada ( ??? ) vol2.

Johabice, evo ja im imam za spročitati par stvari koje nisu dobro napravili, prvi je normalno famozni lex agrokor koji je sve drugo samo ne dobar i efikasan zakon a vrijeme će vam to i dokazati. U svim uređenim modernim zemljama taj Ivica bi već bio u bajbukani ili barem oduzeta sva imovina i putovnica dok se ne namire dugovi. Štiteći njega, pokazali su srednji prst svima kojima je taj koncern dužan novac, tu dolazimo i do prijedloga zakona, koji će normalno biti izglasan, o smanjenju mirovina svima oko 30%, a poznato je da su mirovine ovako i onako sramotno male, pa porez na nekretnine, iako se želi to ukamuflirati kao zamjena za komunalnu naknadu a to taj zakon nije, ali sve u svemu kao i svaka vlada dosad sve će to pasti na teret malog čovjeka, tj, nas svih skupa.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
Re: Pada vlada ( ??? ) vol2.

Upoznaju se dvoje mladih:
- Bok. Ja sam Hrvoje. Bavim se politikom i ja sam pošten.
- Bok. Ja sam Ana. Bavim se prostitucijom i još sam nevina...
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Re: Pada vlada ( ??? ) vol2.

Uopće mi se gadi otvoriti novine i gledati njihove face :icon_oak:
 

Najnoviji postovi

Na vrh