• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

nesilice

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
777
Definitivno trebaš potražiti literaturu u knjižarama i u knjžnicama.Ako imaš bilo kakve mogučnosti nabavi koju koku i sam počni sticati iskustvo.
 

Ante23

Aktivni član
Tu od
9 Lip 2018
Poruka
694
Definitivno trebaš potražiti literaturu u knjižarama i u knjžnicama.Ako imaš bilo kakve mogučnosti nabavi koju koku i sam počni sticati iskustvo.

Imate šta za preporučiti?
 

Ante23

Aktivni član
Tu od
9 Lip 2018
Poruka
694
Ima li netko nekakve podatke/informacije/iskustva sa dalmatinskom kokoši?
 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
Dalmatinska kokos se jos zove zivicarka. To je dosta divlja kokos koja leti i spava na visokom , najcesce na nekom drvetu. Nije puno zahtjevna jer u principu hoda okolo i jede sta nadje. Isto tak i nese po skrivenim mjestima. Imao sam dvije i pjetla al nisam bio zadovoljan. Rezo sam im krila i zatvaro samo da ih ne izgubim. Na kraju sam ih rjesio za juhu, al nije bilo pretjerano mesa.
 

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
777
Jako dobre ako imaju dobre uvjete.Samo nesu jaja s bijelom ljuskom. Mislim da leghorn kokoš drži svjetski rekord u broju snesenih jaja u jednoj godini.
 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
A ja sam cuo da su im pjetlovi jako agresivni.
Nego jel istina da su talijanke dobre?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Nego jel istina da su talijanke dobre?

Prema mojim informacijama jesu, ali sam čul da su Šveđanke bolje. :(giggle)::(giggle)::(giggle):

Mala šala. :icon_wink:
 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mendietta

Aktivni član
Tu od
17 Tra 2016
Poruka
185
Danas lampirao jaja, talijanska srebrna nesilica, od 25 oplođeno 23... Možda bude nesto...
 

Najnoviji postovi

Na vrh