• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland TG 285

T

tomonh

Guest
Do prije par mjeseci je bil oko 70000eura,mislim da nije dobra cjena
baš sam malo gledal druge oglase mercedes s 350 ista cjena ko i laguna a isto godište
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400


podrivac i tanjurace



ovdje smo pokusali pretrgnuti zetora(sala)pokusavali smo srusit hrast onaj iza (promjera 1m)al je tg malo pre jak(preporuka tg 285 je pre jak za sumu!!!)


dva put je pretrgel lanac!



ovaj tg285 je onaj koji je na prethodnoj stranici
 
Posljednje uređivanje:

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
ma niš na kraju smo otišli jer je lanac pucal! otkapčili smo zetora jer se deda bojal da ga tg nebi pretrgel!((( ;))))
 
H

Hurlimann86

Guest
da ste uzeli pravu sajlu, a ne lanac bi i tg-a pretrgnuli...
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
haha nebi tog bilo!!!nismo mi to rušili neg su nas zaustavili ljudi uz cestu oni nisu mogli s zetorom ga povuč a imali su samo lance tomonh ga je dvaput pokušal vuč al je oba dva puta pukel lanac!
 

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
Dobro je što nisu imali jaču sajlu pošto bi Zetor verovatno bio prevrnut .Imao sam priliku da gledam sličnu situaciju.558 je zakačio jedno drvo i pošto nije mogao da ga obori u pomoč je pozvao komšiju sa torpedom 75 i dosta dugom sajlom. Kad je 75-ica povukla 558 se našao u vazduhu i sa strane kad su okupljeni povikali 75 stade i vrati se malo unazad a 558 osta na boku a vozač ispade pošto je traktor bio bez kabine.
 

Najnoviji postovi

Na vrh