• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Objekti - Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Taj stiropor bi ionak više služil kao zaštita od sunca jer su drvene strane vila promaja, ali za to za kaj je objekat namjenjen :icon_super:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Akcija danas uspela majstor skoro gecrk.Ujutro kupljene i dopelane ploče,šrafove sam dobio poslednje i još premalo.Šrafovi su novog tipa sa dve gumice i na kraju kao svrdlo da probuši ploče.Posle ceo dan rezanje vogala,upasivanje i na kraju šrafanje.Izolacije neče bit jer to je šupa,več foršprunk je luksus za šupu.Sad zbog mene može i sneg da zapadne krov je gore.:drink:
9wj2.jpg

vut5.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Jel su to plastične ploče na krovu?? Tvrda plastika?
Koliko su te koštale po kvadratu?
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Na pogled i sve ostalo isto ko stare salonitke samo ove su bez azbesta.Jedna ploča je 8,19 eur plus šrafi 0,75 eur jedan.L.P.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Ih delaju v Anhovu ili su uvozne?
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Da u Anhovu ESAL.Jedna ploča pokrije 0,92 m ak je montirana po njihovom nacrtu da se prekriva 20cm po dužini i pola vala sa strane.U rezervi imam i bet. cigle nove ali zbog naklona sam bio prisiljen da stavim ploče ili pločevinu.Zbog kondenza su bolje salonitke od pločevine,bolje absorbiraju vlagu.L.P.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Od krova ostao foršprunk pa da se promaja malo zadihta sam obio zadnju stranu.Ispalo je prilično dobro pa sam danas nabavil još dvadeset kvadrata.Debljina mu je 16 po 6 eur sa dostavom kuči.L.P.
x5g.gif

rr3o.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Uffff, sad to več izgleda ko bombon.
Šteta kaj negde na krovištu nisi zavrtal i ostavil mjesto za kuku pa da se podigne i preseli na mjesto po potrebi.
Moglo bi poslužiti kao dobra vikendica, klijet pa za silu i za stambeni prostor.

Svaka čast, meni je baš simpa.
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Kao i sve ostalo ,pedantno i po mjeri....ovo bi kak muhaničar kaže komotno mogla bit vikendica..kaj je je.....svaka čast...jako lijepo napravljeno
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Hvala za pohvale,radi se dalje tak da unutrašnja strana je KPL. završena sa obijanjem.Ak če bit vreme još malo bez snega bi još ulaznu stranu od vani malo obio da malo izgleda za oči.Jedna od večeras.L.P.
xfgp.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Kolega izgleda super svaka cast :icon_thumright::icon_thumright:
Jesi razmisljo ako i vrata stavis da ostavis otvor za pec da lozis si preko zime da ti je toplije dok nesto radis??
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Bučo istih si misli ko ja,iz dana u dan mi se ova šupetina više svidja.Drvo ima izgleda svoj čar pa imam i takve planove za napred da bi to bila mala radionica za svakakve gluposti.Gornja da je za ozbilnije stvari a u ovoj da je za hobi poslove.Več sam u potragi za malom livenom pečicom i nešto je več na vidiku.Lep pozdrav.:(handshake):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Ja imam u planu u svojoj garazi ubacivat pec cak sam malo gledo i neke grijalice na plin i webasta da malo zagrije kad nesto radim izgleda da ce nakraju pec prevagnut!!
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

staroga hidrofora deni i grije kaj blesavi,grije moju radijonu prek 200 kvadrati al moj hidrofor je velki dost :icon_fU::icon_fU::(grin):
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Takvo nešto sam mislio da bilo OK.
oqxr.jpg
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Ovo je odlicna pec ta ce grijat ko luda:(y)::(y):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

Dado ovo je super kad imas takav stagalj kod mene ih je malo teze nac svi pogorjeli za vrijeme rata i meni bi takav odgovaro cak i malo manji da se ostatak pospremi pod krov!!
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Re: Objekti-Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

To smo naslijedili kuću od moje pokojne prabake,i štagalj je par godina stajao prazan.Najprije smo desnu stranu napravili a prije par god i lijevu,izbacili smo daske i dolje je bio pocek neznam kako vi to zoveze,uglavnom stari štagalj nije pravljen na babice.
 

Najnoviji postovi

Na vrh