• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Objekti - Šupe za smještaj traktora i mehanizacije

B

BAGERISTA

Guest
Čim prije stavi ispod plugova i ostalog,,,daske,,jer je šteta da si s...eš pod odmah,,,:shock::shock:a prostor,,da čovijek more samo poželit.............:prayer:
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
584
Ovdje je veče bedara kaj stupovi nisu spojeni nekim temeljom ..no to ovisi o terenu na kojem se nalazi ...pa recimo da to zadovoljava .
I kao takvi samonosivi stupovi i nisu pretjerano male armamture .
Meni je veči bed kaj vidim da su ih zalili tekučim betonom(zaključujem to prema broju stega)..popizdim kad vidim rijetki beton .
Beton mora biti gotovo suh , obavezno vibrirati da popuni kalup .
S obzirom da je baštelac od struke volio bi da objsani puku da drugi put na uložen trud i muku ne upropasti beton sa viškom vode .
Svaka čast na kalupu , ljepo i elegantno ..

Točno tako, beton što je gušći to je bolji uz istu količinu cementa. Već i mali dodatak vode snižava čvrtsoću betona.
za amaterske potrebe treba stavljati barem 300kg cementa na m3 betona i to za temelje i zidove, stupovi, ploče i grede 350kg, pa si onda miran. i pravilno ga vibrirati. ili barem nabiti ručno ako vibrator nije pri ruci.
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
584
Robi, jel ti ta hala "tvornička", tj od nekog tko inače profesionalno radi hale, ili sam svoj majstor? Dosta mi profesionalno izgleda.
 

robi

Član
Tu od
22 Sij 2007
Poruka
377
Robi, jel ti ta hala "tvornička", tj od nekog tko inače profesionalno radi hale, ili sam svoj majstor? Dosta mi profesionalno izgleda.

to je jedan bravar iz sela i ovo mu je, mislim druga, malo veča garaža ili ti hala.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Drago mi je da vam se sviđa.
Pod je betonski naravno, samo smo ga jedno 6 sati nakon betoniranja prošli helikopterom, dok još nije stegnuo do kraja.
I to prolaženje je trajalo skoro cijelu noć.
Nakon toga Murexin impregnacija da ne izvlaći cementni prah i onda ovaj premaz koji se sad vidi, MUrexin LF podni premaz, to je u biti sad plastika, kapne ulje ,pobrišeš i ništa ne ostaje.
Kvarcni pijesak nisam stavljal, bilo bi stvarno pre skupo..


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



ovo mi sad više izgleda kao prodajno izložbeni salon nego šupa za mašine i priključke...lijepo izgleda..

nego reci mi koliko ide tog murexin premaza po kvadratu i moželi se postavljati na već postojeći suhi beton?pošto je murexin?
 
Tu od
17 Lip 2009
Poruka
174
Eo i ja malo da se javim i sta da ubacim od slika za pocetak
joj obijekat za smijetstaj traktora koji ce biti akobogda bravarsko
tokarska radionica

23uy549.jpg
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
ruddy stvarno odlična hala,svaka čast,strojevi oprani i sve na svome mijestu
-kojom djelatnost se baviš,samo ratarstvo ili...
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Sutra putujem po nosače i konctrukciju za svoju halu.... od ponedjeljka majstori ju postavljaju... bit če slika
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
584
Sutra putujem po nosače i konctrukciju za svoju halu.... od ponedjeljka majstori ju postavljaju... bit če slika

Dali si kupio nosače od neke firme koja radi hale, ili od nekog lokalnog majstora bravara?
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
ruddy stvarno odlična hala,svaka čast,strojevi oprani i sve na svome mijestu
-kojom djelatnost se baviš,samo ratarstvo ili...

miješano,ratarstvo,stočarstvo,tov.....
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Dali si kupio nosače od neke firme koja radi hale, ili od nekog lokalnog majstora bravara?

Od firme iz Donjeg Miholjca, Metal Servis, rade hale svih dimenzija....
Evo materijal je stigao doma, sutra sklapaju šupu na mjesto...
bude slika....
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
ovo na drugoj sliki to ti je za neki silos ili????
jako dobro :finga::finga:
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
To što vidiš je usipni koš, a silos ti je ova zidana zgrada pored, stane 200 tona u nju, a trenutno radim silose, 2 x 500 tona baš iza te zgrade.....
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
To što vidiš je usipni koš, a silos ti je ova zidana zgrada pored, stane 200 tona u nju, a trenutno radim silose, 2 x 500 tona baš iza te zgrade.....

a lijepo....ako gradis tako velike silose onda imas puno polja????:supz::supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
To što vidiš je usipni koš, a silos ti je ova zidana zgrada pored, stane 200 tona u nju, a trenutno radim silose, 2 x 500 tona baš iza te zgrade.....

Svaka čast,,,,obijekt,,,za deset....:prayer::prayer:
Nači direkt unutra i kipanje,,kad bude sve gotovo..
 

Najnoviji postovi

Na vrh