• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Obnova Ursusa C-355

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Namontirao radna svijetla i rotaciju i pospajao.

Kupio sam originalne naljepnice u Rumi, pa moram ovih dana postaviti kada bude suho.

19693

19694
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
A saaaaad? ?

Bit će svih 6 točkova obojano u žuto kako je i u originalu, pa će biti ljepše. Boja kupljena i čeka, samo se nema vremena....

19719
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,556
E tako već valja i još samo kad bi mu vratio original zadnje točkove a naljepnice izgledaju fabrika,svaka čast,kod mene su slične ali samo su slova manja.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Naljepnice sam uzeo u Rumi na vašaru.

Zadnji točkovi se mjenjaju po potrebi
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Marko pa te naljepnice su kao i moje samo moje su 360 jer nije bilo 355 sad ima cijena oko 35 kn za tri
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Markec, kaj si s onim čekičem stakla pral ?
Malo se šalim, dobro sad to izgleda jedino mi još uvjek žal kaj nisi kostur kad je bila prilika pofarbal, sad bi stvarno bil ljepotan.

Željac, kaj kod tebe nisam naljepil ovakve male?

 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Pokušavao skinuti auspuh da mogu lakše naljepnice staviti, ali se nije dao. Malo je krenio pa sam odustao, zaljepio sam iza njega.

I meni je žao, ali stvarno nisam mogao vremenski, jer mi je hitno trebao traktor, a ni financijski.

Sada će biti puno lakše to odraditi kada ne bude trebalo nekih velikih ulaganja u mehaniku.

Ako Bog da, trebalo bi doći neko pojačanje kroz neko vrijeme pa će se onda možda to odraditi. Teško je traktor rastaviti i da stoji nekoliko tjedana, ako je jedini u dvorištu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Pokušavao skinuti auspuh da mogu lakše naljepnice staviti, ali se nije dao. Malo je krenio pa sam odustao, zaljepio sam iza njega.
Trebal si probati brusilicom.... na ovakav traktor za drugo ni nije.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Markec, kaj si s onim čekičem stakla pral ?
Malo se šalim, dobro sad to izgleda jedino mi još uvjek žal kaj nisi kostur kad je bila prilika pofarbal, sad bi stvarno bil ljepotan.

Željac, kaj kod tebe nisam naljepil ovakve male?

Točno male su ali ima kod mene žuti kpji ima tvorničke mali pa ti znaj kaj je kod poljaka orginal ..????
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Isto kao i na IMT-ima koji su DeLuxe, P, Special... Kakvih je bilo, takve lijepljene.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,357
Deluxe, P, specijal, DLI su lijepljene kako koje godište, naljepnice sa P oznakom ili DLI su lijepljene u kasnijim razdobljima od 2000 ja mislim.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Topal mi je počeo jako sporo i teško dizati pa sam kupio novu pumpu.
Skužio sam da ima jako puno špene, mislim da je to od mesinga.
Jel bi bilo dobro prvo isprati mjenjač prije vračanja ulja ili da vratim ulje i ne brinem?

19899


Uopće nema puno smeća za 100-tinjak sati rada...
19900

19901
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,556
Ja sam skoro nosio i pumpu i poklopac hidraulike kod majstora i sve stavio novo (gumice.mandzete itd)a ulje sam samo procijedio i vratio nazad,to je sad skroz drugačije nego prije kakva je hidraulika bila i sad mi ona mala ručica za oranje stoji skroz prema naprijed a kad se ona ručica za poluge povuče par mm poluge se odma podižu.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Jedino što znam da ima od mesinga su čahure u ovoj šupljoj osovinu kroz koju ide pogon kardana.

Listam slike i vidim nešto drugo... Od kojeg materijala su ovi trkači i osovine na kojima su trkači?

19905
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Ajde ljudi pomagajte... Ujutro to moram sastaviti i u posao!

Ispirati ili ne?
 
Na vrh