• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Odvrtanje hrđavih vijaka ,odvijač sprej

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pomogne najviše sreča kad sem na Sipovom okretaču skidal remenicu usijali smo ju do taljenja i hladili tekučim dušikom i jedva popustila na preši . Kod montaže samo dobro oprali bijelu hrđu i išla je bez brige na osovinu prije bi pustil var nego aluminijski oksid .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Aluminij je smeče i grande problemi kad oksidira kak Željac veli. Moreš ga do sutra grijati a ako i popusti obično s hrđom izađe i navoj.
Uostalom, imal je priliku jučer prisustvovati jednom izbušavanju.

Te šarafe treba jednostavno izbušiti.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,734
imam jedan veliki problem, naime krenuo sam da malo radim oko motorne kosacice, htio bih da mijenjam dihtung na karter, medjutim, za sada ne ide kako treba.
Odsrafio sam tri sarafa, ali preostale nema trika da mogu, na jednom se glava "pojela" "oćelavio" je , a ostala dva nema trika da ce da mrdnu. Ne mogu zagrijevanjem jer nemam alat za to, postoji li nesto drugo, da li je neko imao iskustva?

evo mog kartera i sarafa kojeg ne mogu maci:
Definitivno ti je pristup rastavljanju tog motora bio "lako ćemo".
Sada si zeznuo stvar i treba kestenje vaditi iz vatre. Na tvojoj slici vijak zaista izgleda sasvim OK, nisi dao informaciju da li si to pokušao odšarafiti sa odgovarajućim alatom, kako ti je puknuti napisao "sa colovnim ključevima", ili sa milimetarskim.
Bilo bi ti super da raspolažeš s tornax udarnim izvijačima.
I nije takav posao svaki put milovanje po motoru, koji put je dobro preventivno, pripremno sve vijke izvibrirati udarcima s čekićem. To si propustio i sad se budeš malo kinjio nema ti druge.

Probaj nabiti prvi manji ključ na glavu vijka - ali nemoj pritom razbiti motor, pa ponovo odšarafiti.

Bušenje neka ti bude zadnja opcija, ali ako nisi nikad takvo nešto bušio daj radije nekome tko je vješt u tome. Poslije bušenja treba popraviti ili napraviti nove navoje, imaš li "izvlakač pokidanih vijaka", imaš li colovna urezna svrdla "gevint borere", tu se sad otvara široka lepeza novih problema.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Savo slažem se no gdje nije brener mogel pomogla je kovačka vatra ali opet aluminij je i njoj bil prevelik zalogaj .
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Prijatelji hvala vam svima na savjetima, medjutim vjerovali ili ne, nisam ih ni citao, nego sam jutros uzeo mini gedoru 9mm nabio je i osarafio sam, sa manjim natezanjem ali sa osarafio... Hvala jos jednom...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
ma kaj je speklo , nema odgovarajuču gedoru ili ključ

Izgleda da je Puknuti jedini pogodil od prve :(clap):
A mi osti bi za čas kosicu rastopili :icon_biggrin:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
puknuti zna ...gdje su mladi tiči

ma sad čitam i točno vidim tko je ikad radil s colnatim vijcima , taj korak i kut je daleko ispred metričkog naročito ako se radi o al leguri ili gusu
google meštri , hahahahah

onaj tko mi donese takvu kosilicu s zapečenim vijcima ja mu kupim novu po njegovom izboru
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
...
ma sad čitam i točno vidim tko je ikad radil s colnatim vijcima , taj korak i kut je daleko ispred metričkog naročito ako se radi o al leguri ili gusu...
Pa kut je isti ko na metričkima...???
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,537
Citiraj:
Prvotno napisano od puknuti Vidi poruku
...
ma sad čitam i točno vidim tko je ikad radil s colnatim vijcima , taj korak i kut je daleko ispred metričkog naročito ako se radi o al leguri ili gusu...
Pa kut je isti ko na metričkima...???

Moš mislit
Colni navoj kut mu je 55 stupnjeva a
Metrički 60 stupnjeva,
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,734
Ovo je doista nebitno, bitno je samo da kolega forumaš iz nepoznavanja problematike nije upotrijebio alat koji odgovara vijcima na motoru i tu je priči kraj :biggrin:
 
Na vrh