• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Okretači sijena

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Komer, imam i ja isto UTO 2050.
Remenice su zavarene s obje strane glavčine koja se nabija na osovinu. Probaj to centrirati pa zavariti s obje strane.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,946
evo zavario:)mislio kod susjeda sa co2,ali vidio sam da je dosta debelo,pa sam bazičnom povario.
capture
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,946
Gdje bi mogao naći limove za okretač?ovi su već hrđavi,povareni,spigani...
 

tonxyx

Novi član
Tu od
2 Sij 2016
Poruka
10
Jel ima netko iskustva sa SIP Spider 350? Na što obratiti pažnju kod kupnje rabljenog? Hvala
 

Mister No

Član
Tu od
26 Svi 2007
Poruka
368
Pozdrav!
I ja kao i kolega komer prije jurcam oko okretaca sijena...
Moram mijenjati oba velika klinasta remena. Ima od proizvodaca "Borovo"(vjerujem kvalitetniji od "sava") u Trgo-agenciji KZ..no ne trenutno na stanju. Trenutno imaju Sip-ov koji po brojevima izgleda identican...razlika je u cijeni..nekoliko kn. Zanima me iz prakse..da li je ovaj remen sa Sip-a identican remenu na Panoniji. Broj redova je 13.
Da li je razlika u medusobnom razmaku rupa? Ovdje mislim da sirinu one plastike koja drzi nosac vila jer ako je broj redova isti i duzina remena ista onda bi razlika od skupine vila do skupine vila trebala biti ista.
Ako netko ima iskustva molim komentar..savjet..
I jos nesto...kako je moguce nekoga dobiti na telefon u Trgo-agenciji? Ili su na netu stari brojevi..ili oni imaju posla uvijek kada pokusavam uspostaviti kontakt...
 

Najnoviji postovi

Na vrh