• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oldtimeri

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
ŠANANA IMT 565 kaže:
ma za milju eura nek ga voda nosi :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Čuj milijun je ipak milijun!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
zbalija kaže:
ŠANANA IMT 565 kaže:
ma za milju eura nek ga voda nosi :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Čuj milijun je ipak milijun!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

za te pare bi ga svak proda!!!!
odlično obavljen posao-svaka čast :!: :!: ;)
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Toćno, milijun je milijun...ali neka on bude dio zbirke,dok je volje i moći.

Završne slikice Porsche Juniora, kao iz tvornice.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Inaće proizveden je u Wienu,1960 godine u tvornici Hofherr-Schrantz po licenci Porschea,tip Austro Junior.

To bi bilo sve o obnovi mog Porsche Juniora,nadam se da je bilo zanimljivo?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Ma nevjerojatno :prayer: :prayer: :supz:
ovo je samo da se ide s njim u crkvu i na proštenje ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ideš, kaj svijetli, ma pravi ljepotan...
ja bi ga sad utero u njveče blato koje bi vidio :lol: :lol: :lol: :lol:
 
B

Bobo

Guest
ŠANANA IMT 565 kaže:
ideš, kaj svijetli, ma pravi ljepotan...
ja bi ga sad utero u njveče blato koje bi vidio :lol: :lol: :lol: :lol:


Jooj sanana, e sad ne znam dal bi se smijo il bi plako... Al iskreno da ti kazem, smijem se od srca...


Inace, mrk... zasto mu nisi stavio neke podizne poluge, kad si ga vec sredjivao u ovolikoj mjeri? Vidim da hidraulik ima, pa ono, kad je bal, nek je BAL...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
e da, baš sam ja htio pitati gdje su mu poluge od hidroulika, kad več pumpu ima gore, što je rijatkost na takvim traktorima, kod mene ih ima jedno 5 takvih, al niti jedan nema hidrauliku! ;)

Bobo, a što da ti kažem, utero bi ga na balkon i nek ga ljudi vide :mrgreen: :mrgreen:
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
@ bobo,toćno fale poluge hidraulika ali zato jer ih nije bilo kad sam kupio taj traktor.
Ako netko ima poluge i ako ih hoće prodat neka se javi.

Imam i kosu za njega koju sređujem,tako će imati i taj dodatak.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
e fino, za kosit dušu dao, zvat ču te kosit kad budem imao jedno 10 ha ljulja i graška zan kosit!!! :mrgreen:
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
@ ŠANANA da si ti ručno pokosio samo jedan hektar, znao bi koliko znaći takva kosa prije četrdeset godina. :)
 
M

maksica6

Guest
Mrk kaže:
@ bobo,toćno fale poluge hidraulika ali zato jer ih nije bilo kad sam kupio taj traktor.
Ako netko ima poluge i ako ih hoće prodat neka se javi.

Imam i kosu za njega koju sređujem,tako će imati i taj dodatak.
Poluge ti neka napravi ona firma koja radi rotacione kose METALKO ,oni su meni napravili za TV poluge.
 
D

DADAC

Guest
Junior je strašno ispao, ali imam i ja konja za trku, samo malo da ga poslikam, pa skužim kak da ga postavim, ma neće mi trebat ni mjesec dana..........
a još je i stariji koju godinicu, i malo jači !!! 24 KS!!!!!!
i neću vam reći kaj to imam. jedino ću vam otkriti da ga je moja sestra farbala! :twisted: :oops:
 
G

GROF

Guest
Mrk kaže:
Evo prvobitne forme Porschea!!!


MRK-i., iskrene čestitke na izvaredno obavljenom poslu!., moram priznat da nis očekival ovakovu orginalnost!., pa da čovik nepoveruje!., izgljeda ko; ORGINAL.,/koda je ovo 1960.godina., a ne 2009.?!/., koda je izašal iz fabrike!., svaka čast i fala!

bog!., sretno ti., čitamo se...
 
Y

Yerre

Guest
Obrisan neispravan link.

Inaće proizveden je u Wienu,1960 godine u tvornici Hofherr-Schrantz po licenci Porschea,tip Austro Junior.

To bi bilo sve o obnovi mog Porsche Juniora,nadam se da je bilo zanimljivo?

Dajte malo detalja , kako ste i gdje nabavljali dijelove, lampe i ostalo...
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Još jednom hvala svima na čestitkama,i vidim da trud nije bio uzaludan.

Vidim da vam se dopada moj starac i to mi je drago.Za lijepog vremena se provozam s njim i stvarno ima dosta ljudi kojima se Porsche svidi.A moram reći jedino žena ispočetka nije bila zadovoljna jer sam puno vremena provodio obnavljajući ga.Sad kad je šminka sve je u redu.

@maksika 6,nije problem napraviti poluge ali to moraju biti originalne ako hočeš da je traktor onaj kakav je bio 1960 g.

@DADAC nadam se da tvoj oldtimer nije farban kistom,jer je tako bio pofarban moj a onda kad ga hočeš sredit duplo posla.

@GROFvjeruj kad kreneš tako nešto urediti odmah imaš sliku kako to treba izgledat i to te vodi do cilja.

@Kontam hvala na pomoći,no ne žuri mi se,možda se nađe i kod nas.

@Yerre šta se tiće dijelova nije problem,samo ako imaš eura.U Njemačkoj i Austriji možeš sve kupiti.
Konkretno ja sam lampe,lajsne i ostale sitnice kupio u Austriji kod Graza,gdje čovjek ima muzej Porsce oldtimer
traktora.
Stavit ću vam prvom prilikom nekoliko slikica da vidite.
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Slikice iz TRAKTORMUSEUM-PORSCE DIESEL-HITZENDORF

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Vlasnik je Gerhard Lackner a ulaz naplati 5 eura.Austrijanci znaju sve prodati.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
A jel bio zelenih modela, ne Porš nego ovaj čudnog naziva? I da je imao niklovanu lajsnu po sred? Pozdrav
 
D

DADAC

Guest
ma još nisam uspio postavit slike, neide pa neide i moš me ubit al neide. lud sam već...
ne kaže se bez veze nije žvaka za seljaka!!!!!!!!!!!!!
 
D

DADAC

Guest
dajcslika2.jpg
dajcslika.jpg


I tko je to farbao kistom po traktoru??????????????
Preporučam gledanje preko zaštitnih naočala!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh