• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oldtimeri

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
John Deere kaže:
kak misliš mali :oops:
pa mali su,lagani nemaju težinu..mislim da bi sa suhom balom imao probleme ako digne :scratch
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja sam imao jedno doma traktor od kum INTERNACIONAL IHC 422 čini mi se tako nekako i imao je prednji utovarivač (42 ks), ma traktor je bio živa legenda, bez prednje vuče je svud mogao tovarti, mi smo večino s njime tovarili gnoj i rasute materijale, mada je imao špic za suhe rol bale i digao je neomotanu balu sjenaže cca 800 kg bez greške, malo se je iza podigao, al to je išlo s pol snage :mrgreen: , taj sam traktor trebao kupoti, al nisam i grizem se zbog toga užasno jer je traktor bio više nego odličan!

Kum je mehaničar za kamione i recimo mašinu s getribom od DAF 400 ks je snjim vadio i nosio ju je bez problema kam god očeš, rekel je kum da diže 1,5 t bez frke, samo treba iza dobar protuuteg!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
ipak 1500 je peeviše kako god gledamo..
kolega s DF mi ima probleme kad diže 1500kg ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
ipak 1500 je peeviše kako god gledamo..
kolega s DF mi ima probleme kad diže 1500kg ;)

Neznam i meni se čini puno pošto ovi novi suvremeni utovarivaču dižu malo više od toga, kažem balu od cca 800 kg je digo bez problema i protuutega, a za više neznam, bilo mu je do jaja, po meni max 1000 kg ak je mogo dić - to je plafon!
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Slijedi novi sjaj Porsche Juniora

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link. ,

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 
G

GROF

Guest
...BRAVO MAJSTORE!

svaka čast i fala na dobrom i pedantnom poslu.
volim kad čovik oće delat!, kad je odan i pedantan - precizan - točan u poslu /onda je točan i privatno i službeno/., lenčine i kojekakove filozofe nižeg ranga nevolim,...
...samo pomalo, svaki dan nešto i ponovo će se rodit novi PORŠE!!!
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Evo prvobitne forme Porschea

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kakve su to sve slojevi boje ..temeljna /špric kit/ lak ili?
Ovako izgleda jednostavno ...ali treba to sve pripremit za lakiranje :scratch
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Najviše je posla bilo očistiti od slojeva boje, hrđe,masnoće.Oštećeno popraviti,zamjeniti novim dijelom...

Lakirano je temeljnom-prajmer,špric kit,dvokomponentni auto lak.Naravno između svake faze brušenje.

Evo kak izgledaju sitni dijelovi:

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Stvarno lijepo odrađen posao!
Sad će traktor na prodaju ili je uređen za vlastitu dušu??
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Traktor je uređivan prošle godine u ovo vrijeme, tj. od 20.12.2007 pa do svibnja 2008 godine.
S voljom za srce i dušu,za sad nema tih novaca da ga prodam :D
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Mrk kaže:
Traktor je uređivan prošle godine u ovo vrijeme, tj. od 20.12.2007 pa do svibnja 2008 godine.
S voljom za srce i dušu,za sad nema tih novaca da ga prodam :D

To mi je jasno, i kad bi ja imao nešto takvo doma, ne bi bilo tih novaca koje bi mi netko mogao ponuditi da se od toga odvojim!!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
zbalija kaže:
Mrk kaže:
Traktor je uređivan prošle godine u ovo vrijeme, tj. od 20.12.2007 pa do svibnja 2008 godine.
S voljom za srce i dušu,za sad nema tih novaca da ga prodam :D

To mi je jasno, i kad bi ja imao nešto takvo doma, ne bi bilo tih novaca koje bi mi netko mogao ponuditi da se od toga odvojim!!

ma za milju eura nek ga voda nosi :mrgreen: :mrgreen: :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh