• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oldtimeri

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
pozdrav,ja sam novi ovdje,super je forum. inače,zanima me gdje se može nabaviti remen za vršalicu i dali postoji neka literatura o njima kod nas?
 
B

Bobo

Guest
Dobrodosao...

Remen se moze napraviti po narudzbi, negdje gore u zagorju (ako se ne varam)... Covjek koji ima mobilnu pilanu narucuje remenje negdje "sjeverno"...
 
V

vinko

Guest
2mdmpn6.jpg


142a3ps.jpg
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Yerre kaže:
Koliko je star, koji motor, konja..?
Nažalost neznam baš o tom traktoru, nije to moj. Samo znam da ima 3 cilindra i da je stariji od mog oca. :D
 
K

kocol

Guest
pogledajte ovaj video
[youtube:1nw52wcm]KN9YJs3oES4[/youtube:1nw52wcm]
 

bded

Novi član
Tu od
6 Stu 2007
Poruka
25
Evo i ja sam vlasnik jednog oldtimera

Eicher ED13 iz 1956. g.

13 KS
zračno hladjenje
1 cilindar 1290 ccm
Mjenjac ZF 6 brzina + R
Tehnički je 100% ispravan jedino bi karoseriju trebalo urediti sto imam u skorom planu...

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
dečki oprostite što pišem u ovoj temi a da li tko zna gdje ima kakav stari MAN traktor trebaju mi neki dijelovi i da li ima gdje kakav hanomag mi smo ih imali 3-4 i bili su prave zvijerke ali su otišli na otpad jer se tako nešt nam nije dalo popravljati pa su završili na otpadu nismo mogli nači za njih dijelova
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Imenjače, vidim da i ti moraš podupet prednju gumu ko ja. Moja uvijek preko zime ispusti, zašto to? Preko ljeta ne, preko zime da.
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Evo još jednog ljepotana:

HOFHERR - SCHRANTZ @ AUSTRO JUNIOR
Tip: PORSCHE A 111
God: 1960
Snaga: 14 KS
Cilindar: 1, 822 cm3
Težina: 940 Kg

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
evo traktorčić od mog kumića:
Herman Lanz - 20 ks
[youtube:1earl8s3]insoXZUm5zY[/youtube:1earl8s3]

nije se pazilo :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh