• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OLT plugovi

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Nisam danas bio ni blizu njega, stisle druge obaveze :icon_rolleyes:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Sad sam se sjetio da sam dužan odgovor [emoji12]
Tri šerafa su ipak
afe4b84f93dba5b8bd05da053fa09568.jpg


Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,746
Zato sam i pital jel posavac ima lemeš s tri rupe, ovo je posavac 2.25P
Pto ima istu ramu drugačije daske ,lemeše, i kotač
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Lijepo je pofarban.

I velik plug.
Al bez crtala to nije to.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Što će mi crtalo, da štopa, samo brazda lijepo izgleda, kada odreže.....ako se nebude štopao, mogu ga staviti gore, jer plug je dosta velik, iako je samo 2x12"
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pa normalno,ali nisu crtala samo radi ljepote brazde gore.
A plug je stvarno dug i velik.
Ako nađeš nazubljena crtala,neće se štopat a traktor če lakše vuč i neče se trošit plug.


Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Ima izmjenjivi prednji dio daske, pa kada se potroši, kupim novi, jer tu daska najprije i ode, al samo ako se neštopa, onda crtalo i nešto znači, na imtu ga nisam stavljao, u kukuruzu se štopao ko nenormalan, al je puno manji plug
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
IMTovo malo crtalo se uvjek štopa, mali je promjer diska i u kukuruzovini nikakve vajde. Za pravi posao treba i pravo crtalo, velikog promjera, nazubljeno ili rebrasto.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Dobar plug,sve mi se čini da je 14cola,ali ako vlasnik kaže da je 12",onda je tak..

To je pravi OLT Slavonac,isto takvi je kod mog djeda,samo 2x35..
Dok sam zaoravao slamu iza Zmaja 133,sa crtalom. ljudi su se čudili kako to ide..
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Nista nije dirano na njemu, sve original osim ove noge za ostavljanje pluga

To je 12", a 14" ima jedno ojacanje, i malo veci zahvat, u tome je razlika, a daske i raonici su isti na oba pluga
Velicinom i dimenzijama se moze usporediti sa V&N L950
 

Najnoviji postovi

Na vrh