• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OLT plugovi

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,675
Imam olt 1x16. Razmisljam o predpluznjaku. Koji i di uzeti? Jel bi ovaj bio ok? Nisam jos orao s predpluznjakom pa nznm kakav bi trebao biti.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,617
Pitanje je da li se na postojeću ramu može predplužnjak namontirati jer je prekratka i bude došlo do zagušenja, a moguće je da bude bacal zemlju na poluge. Po meni bi trebalo ramu produžiti. Pogledaj kako je to napravil kolega Ivan Kc na svojem IMT jednobraznom plugu.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,675
Videl sam slike i da, u dilemi sam bas iz tog razloga. Iako djeluje mi da je dovoljno udaljen al nemam bas di uzeti za probu. A opet ne baca mi se bezveze 100e za nekaj kaj na kraju nebum koristil...bum probal nabaviti od nekoga da barem probam pa onda lako kupim
 

Najnoviji postovi

Na vrh