• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito o Hittner traktorima

  • Temu pokrenuo TOMO VINKOVIĆ
  • Datum prvog posta

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
Re: HITTNER

Pozdrav! Da osvježim malo temu, nabavio sam par utega za svog Hittnera (2x50kg), slijedi bojanje i montaža pa dolaze nove slike


Uploaded with ImageShack.us
 
A

Arijan

Guest
Forumašu Orsicu je navodno pun mailbox, pa evo ovdje odgovora na njegovo pitanje:

Orsic kaže:
pozdrav,vido sam na slikama da vi stavljate na svoje traktore elektronske mjerace okretaja motora.jel mi mozes rec koliko ti jedan kosta i kolika rupa mora bit za njega?
hvala unaprijed!

Cijena mjerača okretaja motora i radnih sati motora je 555 kn + PDV, a rupa za ugradnju treba biti 60 mm.

Za sva daljnja pitanja, slobodno se obratite u našu trgovinu rezervnih dijelova, na telefon 043/244-444 (gosp. Božidar Culjak)

Lijep pozdrav!
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
utezi

Pozdrav! Da osvježim malo temu, nabavio sam par utega za svog Hittnera (2x50kg), slijedi bojanje i montaža pa dolaze nove slike


Uploaded with ImageShack.us

koliko para ivane si izdvojio i da li ima još koji uteg volio bih sva četori staviti onda sam car u oranju nema potrebe za šperu.....i kaći treću brazdu....
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
polovne sam uzeo za 1000 kn. Kao što sam ranije napisao, radi se o dva utega, svaki je 50kg. još nisam ništa radio s njima, nadam se da ću ovih dana




Uploaded with ImageShack.us
Evo kako izgledaju nakon bojanja. Za prvu ruku je crvena da mi ide uz priključke. Nadam se da će mi za sada biti dovoljan i taj jedan par.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
polovne sam uzeo za 1000 kn. Kao što sam ranije napisao, radi se o dva utega, svaki je 50kg. još nisam ništa radio s njima, nadam se da ću ovih dana




Uploaded with ImageShack.us
Evo kako izgledaju nakon bojanja. Za prvu ruku je crvena da mi ide uz priključke. Nadam se da će mi za sada biti dovoljan i taj jedan par.

Na koje kotače ćeš ih montirati? Pretpostavljam na prve. Ako imaš priliku kupiti još dva, ne oklijevaj. Vidio sam u njuškalu, samo cijena 2 x 700 kn iliti 15 kn/kg kaj mi se čini puno.
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
Tako je, ovi idu na prednje. Imam u planu uzeti još jedan par, ali to će još malo sačekati, trebam prvo plug uzeti. Malo je puno 2X700 za polovne
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
Hittner

dsc00321ht.jpg


dsc00322ta.jpg


dsc00323m.jpg
 
G

GROF

Guest
., lipi pozdrav prijatelju DARKO!!!

., evo par slikic sa mog hodočašća u srce puste Slavonije DJAKOVO!!!., a kod moga vridnoga i dragoga prijatelja Darka!., obilazimo njegove pile, slikamo, kudimo - falimo..., a evo moj rodjo i prijatelj VranicD, kelji., rodjo fala doneba!., ma da nebi ispalo kako grofić nevoli hittnera!!!., hehehe., ma i "on" je tomo!!!..., /mali od maloga!!!/.-
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
., lipi pozdrav prijatelju DARKO!!!

., evo par slikic sa mog hodočašća u srce puste Slavonije DJAKOVO!!!., a kod moga vridnoga i dragoga prijatelja Darka!., obilazimo njegove pile, slikamo, kudimo - falimo..., a evo moj rodjo i prijatelj VranicD, kelji., rodjo fala doneba!., ma da nebi ispalo kako grofić nevoli hittnera!!!., hehehe., ma i "on" je tomo!!!..., /mali od maloga!!!/.-

Uzvračam lijepim pozdravom ,Grofe legendo lijepo ti stoji hittner ,čekaj samo da još povečam vozni park uz malo sreće moglo bi se to i ostvariti jedan malo veći traktor sa kabinom zglobni ciljam na antoniocarra 70 konja ako sklopim posao kupujem ga odmah i atomizer malčer i frezu za njega, bacam se u velike poslove ,samo na hektare ču da prašim ,jedno je bitno Tomo ne ide iz dvorišta samo preko mene mrtvoga...još jednom pozdrav mom drugaru iz Jezerana i svim ostalim forumašima...
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
Ako se nevaram na prvoj slici je zadnja rotaciona kosa-malčer 100cm.
Dali možda znaš koja je cijena ?

da zadnja kosilica, što se tiče cijene nisam pitao, ali bili su dečki zbalija, Grof..oni sigurno znaju, odgovorit će netko..
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Ako se nevaram na prvoj slici je zadnja rotaciona kosa-malčer 100cm.
Dali možda znaš koja je cijena ?

da zadnja kosilica, što se tiče cijene nisam pitao, ali bili su dečki zbalija, Grof..oni sigurno znaju, odgovorit će netko..

cijena redovna je 7,350 kn + PDV, a sajmišna je bila 6,247,50 kn
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
To ti je znak da je loše napravljeno. A i ručna kočnica je zategnjena skoro do kraja, čitaj loše podešena, naštelana. Možda je ona razlog da se crevo otkinilo. Izgleda mi tako jer je cjev ugurana tamo iz ručice.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
evo nešto slikica sa Hittnerovog štanda...
dsc02396h.jpg

eeee ovaj me oduševljava, po mome ukusu...prelelep je,,,extra boja...a izgled spreda...:supz: sve pohvale za dizajnera...

Pozdrav Joe!
 

Najnoviji postovi

Na vrh