• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito o Hittner traktorima

  • Temu pokrenuo TOMO VINKOVIĆ
  • Datum prvog posta

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Stvarno je prelep ovaj hittner, extra boja pa i 35 Ks, a sad vidim da na hittner zadnja hidraulika mu e puno bolje izvedena nego na TV, ima nekoi dodatni rucice ako se ne varam tie se za regulacija na dubina oranje, ako ne popravite me, ja bi mu nabacil jos i 4 utezi od po 50 Kg.
 
Posljednje uređivanje:

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
1000577m.jpg


1000578e.jp


1000579y.jpg


1000580h.jpg


1000581k.jpg


1000582.jpg


1000583n.jpg


1000584j.jpg


1000585d.jpg


1000586l.jpg
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Zbalija, ove tvoje slike su jako zanimljive, svaka čast. Preko njih je moguče dobit utisak kako je traktor u stvari napravljen. Detajli, to je ono što napravi cjelost.
 
J

jeronimo2

Guest
jeffy , sve si lijepo objasnio i u potpunosti se slažem s tobom.
Ovo je upravo ono što meni treba i ako si raspoložen za prodati ovaj stroj ja sam ozbiljno zainteresiran .
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
ma nije u banani ali bliži se tomu,no da prijeđem na problem ,naime događa mi se to da kada uključim blokadu diferencijala tada mi se podiže papućica pod nogom iako ju ja držim da bi se sada više ne može uključitii u tomu je moj problem tri puta sam reklamirao kvar i sada je istekla garancija pa ču morati sam to riješiti ali me brine neznam li zaista neznam u čemu je stvar ,kada otvorim tada se vii kao da je netko krivo ušarafio viljušku odnosno promašio ali pri montaži sam i sam prisustvoao i provjerio sa serviserom o ispravnosti.....šperu upotrebljavamisključivo iz razloa što sam tvornički dobio loše kineske kume JUMBO koje su zaISTA GOLO gov*o OD GUMA...
 
S

staffmen

Guest
ma nije u banani ali bliži se tomu,.

kaj oces rec s time!?
kolko radnih sati si skupio do sada?!
nije valjda je je hitner stvarno takvo smece sta se izvedbe tice:scratch
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozovi u tvornicu, traži nekog šefa i objasni mu da taj kvar nije sređen još iz vremena garancije, da se ponavljao toliko vremena da je sad traktor iz garancije. Pa valjda su toliko pošteni da to srede u troškove firme, pa da promjene pola getribe ako sami neznaju u čemu je greška.

Pokušaj ljepo ko čovek popričat sa njima pa valjda bi se trebalo nači rješenje.
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
bit če popravljeno dolaze dečki iz hittnera idući tjedan pao mi kamen sa srca ....iako mislim da znam u čemu je stvar ali čekat ču njih da vidim što predlažu oni možda imaju neko bolje riješenje.... i novi blatobrani stižu ,jer su originalni malo popucali ali nije za plakati previše mislim da je samo do materijala ili do varioca ,ima sada negdje oko 720 sati nije to nešto puno sati za godinu i 4 mjeseca....
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Prijašnji tvoj post

tri puta sam reklamirao kvar i sada je istekla garancija pa ču morati sam to riješiti ali me brine neznam li zaista neznam u čemu je stvar ,kada otvorim tada se vii kao da je netko krivo ušarafio viljušku

Današnji tvoj post

bit če popravljeno dolaze dečki iz hittnera idući tjedan pao mi kamen sa srca ....iako mislim da znam u čemu je stvar ali čekat ču njih da vidim što predlažu oni možda imaju neko bolje riješenje.... i novi blatobrani stižu ,jer su originalni malo popucali ali nije za plakati previše mislim da je samo do materijala ili do varioca ,ima sada negdje oko 720 sati nije to nešto puno sati za godinu i 4 mjeseca....


:scratch :? :D
Kako sad to misliš? :D
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
jednostavno prvi puta zovem jednog od servisera on kaže neće ići ja ništa nazovem direktora on kaže može eto kako ,serviser mi malo bio neodlućan a ja u panici...a ono sa zaista neznam mislio sam da če netko guknuti nešto da mi samo ptvrdi da vidim da li sam u pravu ....kužiš...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Razumem, samo da ti to oni dobro srede, pa javi onda šta je bilo u pitanju.
Puno sreče, pozz.
 

Najnoviji postovi

Na vrh