• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito o Hittner traktorima

  • Temu pokrenuo TOMO VINKOVIĆ
  • Datum prvog posta

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
vidi bečara kako vole naše male moćne traktoriće na jesenski dolazim garant

a zaboravio sam reći pokvario se žuču nakon teške i duge godine dana postojanja bez garancije čak sam našao i kvar na koji sam se žalio a nikad mi nisu popravili pojela se osovina za promjenu smjera toliko o kvaliteti ...
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
Da nisu krive Zvijezde,horoskop,vlaga v zraku,Černobil,japan...

ma jok nikada pa ni onda ,on je čovjek kojeg treba poželjeti za prijatelja .....to da više nikad nisi spomenuo smrtni neprijatelj jer ču se grdo zamjeriti tebi i svakom drugom
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
ma jok nikada pa ni onda ,on je čovjek kojeg treba poželjeti za prijatelja .....to da više nikad nisi spomenuo smrtni neprijatelj jer ču se grdo zamjeriti tebi i svakom drugom

opet sam ga pokidao vidi na slikama .....



kako je zajebaan za rastaviti
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
ma jok nikada pa ni onda ,on je čovjek kojeg treba poželjeti za prijatelja .....to da više nikad nisi spomenuo smrtni neprijatelj jer ču se grdo zamjeriti tebi i svakom drugom

Al kaj ja imam s tim? Neko je obrisal post od Puknutog ,pa ovo prikrpal meni...
 
G

GROF

Guest


., ej prijatelju moj darke!!!

., pa normalno je da si ga pokidal!., pa kaj bi TI til moj prijatelju???, da delaš, delaš, delaš i samo delaš., ma zaboravi., pa ča bi tvornice delale??? kada se nebi niš kidalo i lomilo., :lol: ...
., hehehe,... moram se i sam smijat., pa ku si lovicu zaradil?!., to nam nećeš reć?, a!., ... dragi moj prijatelju., pa ti si ko moja jedna draga, lipa i punija kuma!., čitaj kumica!!!., ONA i JA imamo iste autiće; "poliće" WV!., njezin autić star 5 godin i bil na redovnom servisu samo 5 puti., ima oko;
40000 km, /četrdesettisuć kilometri!/., a moj polić star samo 2 godine i ima 100000 km, /stotisuća kilometri/, i bil na svakakovi servisi već preko 20 puti!!!., i kaže meni moja kumica!., kumiću!, baš neki dan komentiramo tvoj autić., ma ON niš nevalja., pa TI svako malo na servisu!!!., je da kumica moja!., kažem JA!., nevalja., VI me lopovi sjebali kod Novosela!!!, hehehe ... /mislim da sam bil dosta jasan!!!/., :weedman: ...
., prijatelju moj Darke-hittner!., legendaran si!., čast mi je imat takovoga LEGU za prijatelja!., :prayer: ...

., Bog! TE Blagoslovil zajedno sa tvojom predivnom obitelji!., aj Bog!, čitamo se ...
 
Posljednje uređivanje:
C

CrnIM

Guest
Evo ja se vratio s godisnjeg gdje sam malo vozio svog Hittnera.
Najbolje mi bilo kad sam se vratio nazad u Njemacku i pokazao slike rodici. Njen mali pogleda slike i kaze "pa ti imas tenk-traktor".
Valjda zakljucak jer je traktor maskirne boje. :mrgreen:
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
., ej prijatelju moj darke!!!

., pa normalno je da si ga pokidal!., pa kaj bi TI til moj prijatelju???, da delaš, delaš, delaš i samo delaš., ma zaboravi., pa ča bi tvornice delale??? kada se nebi niš kidalo i lomilo., :lol: ...
., hehehe,... moram se i sam smijat., pa ku si lovicu zaradil?!., to nam nećeš reć?, a!., ... dragi moj prijatelju., pa ti si ko moja jedna draga, lipa i punija kuma!., čitaj kumica!!!., ONA i JA imamo iste autiće; "poliće" WV!., njezin autić star 5 godin i bil na redovnom servisu samo 5 puti., ima oko;
40000 km, /četrdesettisuć kilometri!/., a moj polić star samo 2 godine i ima 100000 km, /stotisuća kilometri/, i bil na svakakovi servisi već preko 20 puti!!!., i kaže meni moja kumica!., kumiću!, baš neki dan komentiramo tvoj autić., ma ON niš nevalja., pa TI svako malo na servisu!!!., je da kumica moja!., kažem JA!., nevalja., VI me lopovi sjebali kod Novosela!!!, hehehe ... /mislim da sam bil dosta jasan!!!/., :weedman: ...
., prijatelju moj Darke-hittner!., legendaran si!., čast mi je imat takovoga LEGU za prijatelja!., :prayer: ...

., Bog! TE Blagoslovil zajedno sa tvojom predivnom obitelji!., aj Bog!, čitamo se ...

prijatelju ako kažem cifru naljutio bi se na mene ,s tim da sam radio sa dva traktora potrošio 650 litara goriva ,ma znaš ti sve i ako ti kažem da nemam ni lipe više opalit češ mi šamar, ali nisam dužan više nikome, sad se skuplja za nove čekiće za malčer onda idu gume na red pa utezi...naravno sve za hittnera ...i kupio sam sve nove motike za obje freze za nagodinu spreman a za jesen samo ima otkivanje lemeša na dva pluga i napraviti novo kačenje za batuje plug pokidalo se staro ...ukratko to je to ....sad samo malčiram ....
posao samo posao ,radim dan noć........
 
Posljednje uređivanje:

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
Evo jedna od traktorka

fino izgleda ali ne traje dugo ,moraju poraditi na kvaliteti materijala i pripaziti na sastavljanje jer rade velike greške ....a ima se još puno toga naći u nedostacma ali nemogu nemam živaca nabrajati...
 
C

CrnIM

Guest
Nedostataka uvijek ima.
Samo sto cu ja radne sate koje si ti natukao u godinu dana natuci u 15 godina.
Kako bilo, sad je u garazi i nadam se da ce posluziti.
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
Da poboljšaju kvalitetu i moderniziraju proizvod, to bi podiglo cijenu...a da me pare žuljaju, u startu bi uzeo neki žešći stroj... Darko, koliko si sati napravio do sada, hoćeš to uskoro pazariti novoga? Moj je trenutno na 250, radi dobro.
CrnIM, tenk-traktor ti je super ;)
 
C

CrnIM

Guest
Uzo sam ga radi terena i mogu stvarno reci da me nije razocarao.
Lako se voziti po Slavoniji ali kad moras ovako....
 

Prilozi

  • DSC00111.jpg
    DSC00111.jpg
    84 KB · Pregleda: 204
G

GROF

Guest
Traktor je jos novi.
Kupljen u trecem mjesecu

., lip TI pozdrav forumski prijatelju CrnIM! :D ...

., sretno TI sa novim traktorićem!., neka dobro i dugo služi., fala za slikice i svakako čekamo još ku slikicu., a moja preporuka da se posavjetuješ sa našim nadasve vridnim forumašem - administratorom zbalijom!!!., da TI pojasni kako ćeš bolje i lakše keljit slikice!., Bog!, sretno TI!...
 

Najnoviji postovi

Na vrh