• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito o Hittner traktorima

  • Temu pokrenuo TOMO VINKOVIĆ
  • Datum prvog posta

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
Da poboljšaju kvalitetu i moderniziraju proizvod, to bi podiglo cijenu...a da me pare žuljaju, u startu bi uzeo neki žešći stroj... Darko, koliko si sati napravio do sada, hoćeš to uskoro pazariti novoga? Moj je trenutno na 250, radi dobro.
CrnIM, tenk-traktor ti je super ;)

Ivan33.... ima do sada 1050 sati za manje od dvije godine ali moram priznati moglo je biti puno više samo da su stavljene gume boljeg proizvođača ,tako da sam orao sa starim 826 koji ima stare barumke na sebi i ne pita može li samo ore ,,,i da se nije pokvario toliko puta do sada ali što češ kad budem drugog uzimao malo ču više pripaziti jer nisu ozbiljni u proizvodnji i ne obračaju prevelike važnosti kvaliteti materijala itd ali što da radim kako se gdje pokida ja popravim na bolje ....
a ako drugog budem uzimao mislim da neće biti hrvatski traktor zbog navedenih razloga ....ali opet neću reči da ne dolazi sto posto u obzir jer tko zna što če popraviti ili izmisliti bolje ..
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
u komunalnim poduzecima ti traktori imaju po 3000 radnih sati,do sada samo servisi,kako to da si tu uspio polomit vec getribu pa nije od repe?
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
u komunalnim poduzecima ti traktori imaju po 3000 radnih sati,do sada samo servisi,kako to da si tu uspio polomit vec getribu pa nije od repe?

možda oni naprave u komunalcu 3000 rh sa vožnjom i košnjom parkova,
a to darko je to najmnje delal, već je trektor bil stalo u punom opterčenju tipa oranje, fraza, malčer....
 
C

CrnIM

Guest
Cini mi se da znam na sta Darko misli (imam i ja tu poneko lose iskustvo) ali ne bih o tome sada.
Propusta ima ali ipak je posteno od firme da su te propuste odmah priznali i popravili.
Realno gledano ne mogu puno pisati o traktoru jer tek ima par radih sati ali opet... Sve ovisi sta se od toga traktora ocekuje.
Ako obradjujem puste hektare onda mi Hittner/ Prima/ Tomo i nisu bas pametan izbor. Za takvo nesto postoje druge, puno vece i skuplje masine.
Ipak vrijedi ona koliko para toliko muzike. Ima i strane konkurencije na trzistu ali kad se malo pogledaju cijene njihovih djelova i troskovi inspekcije- brzo to ode u nebesa.

Ovi traktori su dusu dali na Zagoru, Liku i Zagorje. Uski vinogradi, veliki nagibi, krsovit teren gdje veliki traktori nisu prakticni... Na zalost u Zagori ih jos nema viditi. Jos zalosnije je to sto ljudi imaju interesa a trgovac se nekako jako tesko (ili u ovom slucaju nikako) ne prezentira. Ja sam rekao da cu na garazi staviti naljepnicu "ispostava Hittner" jer je vec dosta ljudi doslo gledati traktor. Ja mogu samo davati broj telefona umjesto da firma sama pokaze interes.
 
S

staffmen

Guest
u komunalnim poduzecima ti traktori imaju po 3000 radnih sati,do sada samo servisi,kako to da si tu uspio polomit vec getribu pa nije od repe?

Jel znas možda u kakvom je stanju ovaj koji cisti i kosi po sv nedelji?
Jel ima kvarova ili samo redovni servis
 
G

GROF

Guest
Cini mi se da znam na sta Darko misli (imam i ja tu poneko lose iskustvo) ali ne bih o tome sada.
Propusta ima ali ipak je posteno od firme da su te propuste odmah priznali i popravili.
Realno gledano ne mogu puno pisati o traktoru jer tek ima par radih sati ali opet... Sve ovisi sta se od toga traktora ocekuje.
Ako obradjujem puste hektare onda mi Hittner/ Prima/ Tomo i nisu bas pametan izbor. Za takvo nesto postoje druge, puno vece i skuplje masine.
Ipak vrijedi ona koliko para toliko muzike. Ima i strane konkurencije na trzistu ali kad se malo pogledaju cijene njihovih djelova i troskovi inspekcije- brzo to ode u nebesa.

Ovi traktori su dusu dali na Zagoru, Liku i Zagorje. Uski vinogradi, veliki nagibi, krsovit teren gdje veliki traktori nisu prakticni... Na zalost u Zagori ih jos nema viditi. Jos zalosnije je to sto ljudi imaju interesa a trgovac se nekako jako tesko (ili u ovom slucaju nikako) ne prezentira. Ja sam rekao da cu na garazi staviti naljepnicu "ispostava Hittner" jer je vec dosta ljudi doslo gledati traktor. Ja mogu samo davati broj telefona umjesto da firma sama pokaze interes.


., lip TI pozdrav forumski prijatelju CrniIM!., :) ...

., vo tvoje štivo - zapis, potpisujem u cijelosti!., Bog! TE Blagoslovil!
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Ivan33.... ima do sada 1050 sati za manje od dvije godine ali moram priznati moglo je biti puno više samo da su stavljene gume boljeg proizvođača ,tako da sam orao sa starim 826 koji ima stare barumke na sebi i ne pita može li samo ore ,,,i da se nije pokvario toliko puta do sada ali što češ kad budem drugog uzimao malo ču više pripaziti jer nisu ozbiljni u proizvodnji i ne obračaju prevelike važnosti kvaliteti materijala itd ali što da radim kako se gdje pokida ja popravim na bolje ....
a ako drugog budem uzimao mislim da neće biti hrvatski traktor zbog navedenih razloga ....ali opet neću reči da ne dolazi sto posto u obzir jer tko zna što če popraviti ili izmisliti bolje ..

1050 sati nije puno.ti si radio sa njim ono zašta je on i napravljen,oranje,frezanje,košnja malčiranje itd.... bez obzira na to mislim da taj traktor treba to i da izdrži. mislim da ga nisi pretjerano silovao i da si radio svjesno sa njim.to što se desilo je po mom skromnom laičkom mišljenju loš materijal u pitanju.ništa drugo.žao mi je da imaš muke sa njim jer nije baš igračka koju se može kupiti svaki drugi dan.
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
1050 sati nije puno.ti si radio sa njim ono zašta je on i napravljen,oranje,frezanje,košnja malčiranje itd.... bez obzira na to mislim da taj traktor treba to i da izdrži. mislim da ga nisi pretjerano silovao i da si radio svjesno sa njim.to što se desilo je po mom skromnom laičkom mišljenju loš materijal u pitanju.ništa drugo.žao mi je da imaš muke sa njim jer nije baš igračka koju se može kupiti svaki drugi dan.
tako je nije to traktor koji može raditi deset godina i bez problema ako gledamo na cijenu ali pet majku mu poljubim mora izdržati ja sam morao kvačilo popravljati ja sam šperu nebrojeno puta morao poraviti sad su mi zadnje ošli svi ležajevi vezani uz kardan od početka do kraja ,i još mi kazaljka goriva ošla sad kazaljka goriva recite što je nju moglo pokidati ....kvaliteta ...ili neki drugi čimbenik ....iskreno volio bih da su stavili cijev prozirnu jeftinije bi bilo i još viječno .... ovo ostalo ajme da vidiš na čega liče podizne ruke gdje se kači na onim bolcnima i same bolcne ajme pojedeno da moram ponovo paviti a oni mi ih dali nove ....prije 7 mjeseci ....sramota je da takav traktor koji je jeftiniji od najboljeg u pol cijene stranog dakako ali da ne može izdržati bar 3000 radnih sati bez večih kvarova odnosno otvaranja dekova ....neću dalje žao mi novaca kojih sam dao na kupovini jer mislim da sam malo dobio s obzirom na cijenu ....pasqualli bi mogao biti slijedeća opcija ....
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
prijatelji moji,ti traktori rade sve poslove,kose sa malcerima cijelu kodinu,ciste snijeg cijelu zimu,cupaju panjeve,vozi ih sto ljudi,gazi ko stigne,i jos x drugih poslova,mislim da za 30ks je dosta tjerat iza malcer a napred onu njihovu roto kosu cijelu godinu,i po zimi ralicu i rasipac,neznam kak su zadovoljni,vidim da stalno kosi negdje sa onom mini kosilicom,trebali su uzet bar 130cm malcer a ne onu igracku,vise zagazi nek pokosi....
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
prijatelji moji,ti traktori rade sve poslove,kose sa malcerima cijelu kodinu,ciste snijeg cijelu zimu,cupaju panjeve,vozi ih sto ljudi,gazi ko stigne,i jos x drugih poslova,mislim da za 30ks je dosta tjerat iza malcer a napred onu njihovu roto kosu cijelu godinu,i po zimi ralicu i rasipac,neznam kak su zadovoljni,vidim da stalno kosi negdje sa onom mini kosilicom,trebali su uzet bar 130cm malcer a ne onu igracku,vise zagazi nek pokosi....

sve pet mora da sam ja jedini dobio kupus traktor iz cijelog parka hittnera .....
 
S

staffmen

Guest
vidis a ja ga kod mene vidim samo po zimi da čisti snjeg.
Sad po ljetu sam ga vidio sparkiranog kod poste u sv nedelju.0
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
taj "nas" ti svaki dan kosi parkove i jucer je kosio kod ulaza na auto cestu,al ja to nepricam za nasog...
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
za samobor i pricam,prima ili hitner potpuno isti traktor,druga hauba i boja,u samoboru imaju primine,imaju tomo vinkovice i imaju sad goldonija novog....
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
za samobor i pricam,prima ili hitner potpuno isti traktor,druga hauba i boja,u samoboru imaju primine,imaju tomo vinkovice i imaju sad goldonija novog....

još puno moraju poraditi na traktoru da bi bio dobar a meni ne treba odlićan traktor već vrlo dobar
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ehj!..možda sad nakom mog posta dođu ovi da se sjete da je to i dalje naš domaći Hrvatski proizvod .
Koji je usput budi rečeno najbolji , najizdržljiviji , nanaši , ...još budem ja nadodao kad se sjetim
 
S

staffmen

Guest
za samobor i pricam,prima ili hitner potpuno isti traktor,druga hauba i boja,u samoboru imaju primine,imaju tomo vinkovice i imaju sad goldonija novog....

Goldonija jos nisam vidio.
Kojeg imaju? Astera? Bokstera?
A kaj nasi bogci u sv nedelji samo tog jednog zucu muce. Trebaju uzet jos bar jednog.
 

Najnoviji postovi

Na vrh