• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito o Hittner traktorima

  • Temu pokrenuo TOMO VINKOVIĆ
  • Datum prvog posta

majstor

Član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
256
Malo zimskih radosti:
hittner-foto_15057894_15433704_18473363.jpg


hittner-foto_15057894_15433704_18473361.jpg


hittner-foto_15057894_15433704_18473360.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
Dobre slike! Izgledaju mi nekako umjetnički! Moćan stroj i lijepi zmski ugođaj... Pa kome treba nešta više?
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
i ja bih mora prvit ili kupovati neki plug za svog malog tomu 420,darko koliko bi izasla izrada jednobrazdnog pluga za mog tomu
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
i ja bih mora prvit ili kupovati neki plug za svog malog tomu 420,darko koliko bi izasla izrada jednobrazdnog pluga za mog tomu

Imam ti ja jednobrazni plug okretač za prodati ma gotovo nekorišten.
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
i ja bih mora prvit ili kupovati neki plug za svog malog tomu 420,darko koliko bi izasla izrada jednobrazdnog pluga za mog tomu

iskreno nemam pojma ....kupi pa preradi neki plug da ti odgovara za tomu računaj da moraš 1500 kunića pripremiti ako prerađuješ ,ma da te ne zamaram previše novo je novo i to ti je zakon......
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
jbg nisam lud da placam plug 500km ili ti 250 evra,za te pare mogu sto sta ulozit na njega ili prikolicu,dosad sam ili pozajmljivo plug,ili orao sa konjskim,a taj konjski bi se mogo preraditi na traktoriski jednobrazdnjak a to mu ga dojde taman moze u svakim uslovima ora sa njim a i moze do dubine 15-20cm sto je u mom podneblju dovoljno
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
jbg nisam lud da placam plug 500km ili ti 250 evra,za te pare mogu sto sta ulozit na njega ili prikolicu,dosad sam ili pozajmljivo plug,ili orao sa konjskim,a taj konjski bi se mogo preraditi na traktoriski jednobrazdnjak a to mu ga dojde taman moze u svakim uslovima ora sa njim a i moze do dubine 15-20cm sto je u mom podneblju dovoljno
a ništa veži gazdu kako ti konj kaže , znaš kako to ide slušaj druge a radi po svom.....
 
D

deny6

Guest
ljep pozdrav, dali netko zna cijenu ovih šumskih prikolica sa dizalicom...
 
G

GROF

Guest
ljep pozdrav, dali netko zna cijenu ovih šumskih prikolica sa dizalicom...

., lipi TI pozdrav novi članu!

., pa točno da netko zna cijenu šumarski prikolica!., ako te zanimaju hittnerove šumske prikolice?!, zovi tvornicu u Bjelovaru - Hittner i lipo ji sve pitaj?, lipo TI budedu sve rekli i objasnili!...

., aj Bog!, čitamo se ...
 
C

CrnIM

Guest
Evo da malo ozivim ovu temu.
Ja sam dobio svog Eco Trac 30 na kucnu adresu.
Uz njega prikolica, freza i plug.

Posto sad nisam u HR ne mogu jos staviti kvalitetne slike osim ovih s mobitela.
 

Prilozi

  • Bild0539.jpg
    Bild0539.jpg
    10.4 KB · Pregleda: 343
  • Fotografija-0024.jpg
    Fotografija-0024.jpg
    71.6 KB · Pregleda: 600

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
Čestitke na novom stroju, tj. strojevima!
Nek te dobro i dugo služi:supz:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav novi forumašu CrniM!
., iskrene čestitke na kupnji novoga stroja - strojeva; HRVATSKI PROIZVOD!., neka dugo i dobro u srići i zdravlju služi!...
., fala za slikice., Bog!, čitamo se ...
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
ovo mi je rezervni plug kad treba ići sa dva traktora malo ga popravljao to je stari plug od tome vinkovića koji je popravljan već deset puta jadan se izsavijao d bi danas izgledao ovako


malo me patilo za topling da paše i za tomu i za hittnera ali još ima posla na njemu da se uredi do kraja

DARKO
malo si gledam ove zadnje dvije slike i nešto mi je poznato (ili mi se čini)
a registraciju auta nemogu pročitati jel DJ ili BJ
jel to djakovo, a ti imaš tomu i hitnera?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
G

GROF

Guest
., lip pozdrav forumašima!

., forumašu ilegalac!
., naš forumaš i moj forumski prijatelj darkohittner je iz Djakova grada!., živa legenda od čovika!, ima tomu-crljenca i hittnera-žuću... :prayer: ...

., aj Bog!, čitamo se ...
 
C

CrnIM

Guest
Hvala vam na lijepim zeljama.
Evo roditelji ce u ponedjeljak imati vatreno krstenje s njime.
Ja kad dodjem u HR napravit cu slika pa ce biti malo interesantnije.
Doduse susjedi kazu da smo ludi radi boje ali meni je boja prva liga. 8)
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,320
Evo da malo ozivim ovu temu.
Ja sam dobio svog Eco Trac 30 na kucnu adresu.
Uz njega prikolica, freza i plug.

Posto sad nisam u HR ne mogu jos staviti kvalitetne slike osim ovih s mobitela.

ako izgleda isto kao na slici vidio sam ga na dostavnom kamionu, baš se čudili pa što sve voze s njim, nismo baš uspijeli viditi
nek te dugo i dobro služi:supz:
 
C

CrnIM

Guest
Da tako izgleda.
Dostavljac je imao slepsluzbu.
Traktor i prikolica zakopcani a plug i freza u prikolici.

Ivan33 blago tebi kad je sve tako ravno!
Vidjet ces kako je kod nas kad postavim slike.
Kad dodjem na godisnji s traktorom cemo ici po kamen za suhozid.
Put je taman toliki da se traktor jedva provuce a jos kad ga dobro natovaris...

Lani sam se tuda vozio s frezom (a dooobro sam je pretovario) pa je bio ruski rulet. Tada sam rekao- dogodine je Hittner u garazi. I evo, ispunilo se. :D
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
CrnIM čestitke na kupnji i neka te dugo i vjerno služi!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh