• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito o Hittner traktorima

  • Temu pokrenuo TOMO VINKOVIĆ
  • Datum prvog posta

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Re: HITTNER














...ovo su slikice iz hrvatske tvornice poljoprivrednih i šumarskih traktora; HITTNER iz bjelovara!., grof slika kako bi zabilježil ličane - jezerance., potencijalne kupce vi mali traktorića!; rodju; dražena vranića i prijatelja - susjeda; maria gašparovića.-

...1000-tisuću pitanja i podpitanja vridnim dečkima iz istoimene tvornice!., ...fala dragome forumašu i šefu prodaje!; ARIJANU! ki nas je lipo dočekal, počastil - ugostil, pokazal i prezentiral tvornicu i traktore!!!
 
G

GROF

Guest
Re: HITTNER

URL=http://img40.imageshack.us/i/slikae.jpg/]
slikae.jpg
[/URL



URL=http://img188.imageshack.us/i/slika13u.jpg/]
slika13u.jpg
[/URL]
















BOG! narode moj!., evo nas i na hittnerovom štandu!., lipo nas je dočekal naš vridni forumaš i šef prodaje; arijan simek!., a gazda; stipa hitner sa ostalim svojim dijlatnicima - dijelatnicama, lipo i srdačno nas je primil, ugostil; naranil, napojil., a kada gazda hittnera; stipa i gazda prime; ante vididu vu reklamu., ma ja ću u najmanju ruku dobit od svakoga po pol traktorića, pa će bit pol jednoga i pol drugoga u jednom i traktorić će se zvat; KOVAČ !!!
...PUNO, PUNO,... NOVITETA!., pa svaka vam čast i fala majstori!
 
G

GROF

Guest
Re: HITTNER






BOG! narode moj!., evo na ovi par slikic samo lipota i divota., ma ko i na svimi., ma sve novo i mlado je lipo!., čak smo na vi slikica nagovarali našega forumaša; PUKNUTOGA., da bi i on mogal kupit sebi jednoga voga maloga traktorića., ma ne za delo., vrag ti zel delo., ma za kolekciju u zagorju., ima 5 veliki traktorićev., a kako je i sam rekal., ma baš mu ovakov jedan mali fali!!!., e moj puki, puki., pa kupi., ma makrat ti morali pomoć., bitna je volja!!!
 
G

GROF

Guest
Re: HITTNER

ARIJANE!., pa vridni, nadasve vridni forumašu i vridni dijelatniče HITTNERA., daj svoje komentare!...

...fala za one slikice ke sam čekal nepuni 6 miseci., nisi ti kriv., ti si sve odradil!!!., BOG!!!
 

majstor

Član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
256
Re: HITTNER

Evo malo treniram postavljanje slika(dali se mora adresa ručno tipkati ili se to može nekako kopirati).Jedan od mojih pacijenata mada moram priznati da se baš često ne kvari.
16167916.jpg
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Re: HITTNER

Hehehe... dobar ti je pacient...dosta zdravo mi izgleda kad vuče toliko iza sebe...
Malo mi je smešno da kucaš ručno,,,ali ko zna možda stvarno kucaš... 8) ili nas zezaš??? :scratch jer si stavljao već mnogo slika...kako se sećam...
Lepo potamniš(sa levim), pa desnim-klik-copy....pa gde hoćeš da postaviš, desni-klik-paste! I gotovo!
Ali ako negde to neće da radi...onda pali sledeće: za copy...Ctrl+C, a za paste...Ctrl+V (sve to na tastaturi)
Pozzzz...
 

majstor

Član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
256
Re: HITTNER

Mislim da sam uspio,nažalost nisam vas zezao :oops: .Nekoliko slika piksiranja trapa mi je pomogao firemanpeter.
15433782.jpg
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: HITTNER

E majstor, ide ti dobro stavljanje slika, BP. Samo jih ti stavljaj da utvrdiš znanje :D , a plus toga slike su za nas zanimljive.
A što se pacienta tiče, on ti dobro izgleda. :D
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Re: HITTNER

darkohittner kaže:
Mogu reči da sam jedan od vlasnika hittnera eco 32.

Traktor za sada radi bez nekih večih problema što nemogu reći da ih nije bilo ali sve u svemu traktor je ok,nadam se da če tako i ostati udoban lak za upravljane i snage mu nimalo ne nedostaje ,potrošnja je već znana kao upaljač što drugo reći.
za sada toliko izvještavam s vremena na vrijeme...pozdrav svima koliko vas ima.....

Pozdrav darkohittner!

E može malo detaljnije slike tog Ecotrac 32 dakle motornog prostora,
komadne ploče i ako može slike radnog i izvršnog cilindra kvačila.

Unaprijed zahvaljujem za slike.
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
Re: HITTNER

bit če slika ali treba se traktor oprati sav je blatan od oranja i frezanja i malo malčiranja ,sa prvom prilikom šaljem slike čim mi sezona oranja prođe za jedno desetak dana tek sam ih izorao oko 60 kom još ima toliko ...ore eco 32 odlićno ...samo da je probati mu nakačiti i treću brazdu možda bi i nju vukao...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Re: HITTNER

darkohittner kaže:
bit če slika ali treba se traktor oprati sav je blatan od oranja i frezanja i malo malčiranja ,sa prvom prilikom šaljem slike čim mi sezona oranja prođe za jedno desetak dana tek sam ih izorao oko 60 kom još ima toliko ...ore eco 32 odlićno ...samo da je probati mu nakačiti i treću brazdu možda bi i nju vukao...


Znači traktor se ponaša odlično, a kakav plug koristiš 2x10 OLT ili?

Još jedanput unaprijed hvala za slike.
baš me nešto zanima kao je izvede sistem kvačila gdje su učvršćeni cilindri,
ako je napravljena sredina u cilindri upravljana i sl..,
a i da u8jedno svi mi da vidimo koje su to razlike između TV i Hittnera.
 
G

GROF

Guest
Re: HITTNER

VELIKI pozdrav prijateljima!; darkohitner, zbalija, arijan, firenmanpeter-u...!

...pa lega darko!., drago mi je za čitat da mali ore ko veliki!., a u stvari i otprilike to i je tako!

...svakako!., slažem se sa željcem da bi bilo red da prikeljiš ku slikicu!., i nemoj ga prat!., jeb... te pranje!!!., pa neka narod vidi kako mali dere sve u 16-najst!!!., da kotebe nima ležaje!!!., veliki pozdrav frende darko tvojoj predivnoj mladoj obitelji!!!...
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
Re: HITTNER

E pa sunce vam vaše sutra ga samo islikavam kako ore u baščama jer se za sada samo time i bavim od kako me najurila ona banda iz tondacha ( nešto bi im opsovao ali nesmije se tu tako nešto nepristojno )ali si možete zamisliti nešto prosto prošireno ...
oranje sa ovim malim ali snažnim eco32 je odlićno ali ako naletiš na đubre klizi naravno kao i svi bili mali ili veliki ide otprilike na 25cm dubine nekad više nekada manje ovisno o zemlji ,ore se kao i sa tomom 826 druga brza i skoro pun gas da se dobije na brzini 2500okretaja i da plug 2x 10 coli ne pitajte me koji jer i sam bih to volio znati da si kupim još jedan isti takav za drugi traktor odnosno za stari tomo826.....
Grofe družino stara puno pozdrava iz slavonije naiđi na oranje i piva ti neće faliti samo dođi....
a naravno i ostalim forumašima lijep pozdrav .......
slike če biti obećajem.........
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
Re: HITTNER

eto slike ima svakakvih bit če ih još nisam baš neki fotograf pa kad gledam nisu baš nešto ni ispale i ne vidi se ono što sam htio prikazati ali sutra se još postavlja i opet se slika eco32 u oranju i nešto u frezanju ....do tada lijep pozdrav......
grofe prikeljio sam ti slike gledi malo u njih....
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Re: HITTNER

darkohittner kaže:
da li je netko kojim slučajem vidio ovakav plug prije da mi može reći čiji je kupio bih još jedan isti takav

Pozdrav darkohittner!

to ti je plug Batuje 2x8" stari tip proizvodnje prije 1980 god..
Ja sličnog tome imam isto takvog samo ga kopčam na ti točke.
 

Najnoviji postovi

Na vrh