• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito o Hittner traktorima

  • Temu pokrenuo TOMO VINKOVIĆ
  • Datum prvog posta

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
Re: HITTNER

7ech.jpg


2v1u.jpg


3z0h.jpg


d8p9.jpg


60nq.jpg


k0qy.jpg
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Re: HITTNER

kaj bi i ti takvoga :D
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Re: HITTNER

Hahahah ne ne ne ne hvala to samo za forum jedna...nažalost moji nisu došli ove godine
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Re: HITTNER

Da li se ecotrac-ovi daju suzit na manje od 1200mm i ako netko zna cijenu za verziju 30ks?
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Re: HITTNER

idu na 100 cm
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Re: HITTNER

Evo jedan koji dosta radi ali i dosta kvari,getriba i hidraulik uzas 4puta do sad slagana getriba.
Motor je super,3klipa 35ks.












 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
Re: HITTNER

Čišćenje sa Hittnerom po Gospićkim cestama :)

[yt]http://www.youtube.com/watch?v=bSKyO9RK_40[/yt]
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Re: Hittner traktori

IMA LI TKO KATALOG REZERVNIH DJELOVA ILI SAMO KATALOG OD UPRAVLJACKOGA MEHANIZMA
hvala





pisati malim slovima,molim lijepo
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

lion3

Član
Tu od
29 Lis 2012
Poruka
30
pozdrav!

pitanje za vlasnike i poznavaoce hittner traktora, po vama, koliki je max kolicina zemlje sto ecotrac 40 bi mogao godisnje obraditi?hvala
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
to nisu ratarski traktori , više za vinograd , vočnjak , maslinik ..opčenito plantažni uzgoj ..
 

fruit-men

Član
Tu od
26 Tra 2013
Poruka
63
Koji bi bolje bilo uzeti traktor Hittner ECOTRAC 30 ili Antonio Carraro tiger 3200, ako uzmemo u obzir spoj cijene i kvalitete za nekog tko se namjerava bavit vocarstvom na povrsini oko 2 hektara.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Po meni moje misljenje je ni jedan ni drugi ECOTRAC nikako i niti jedna hrv firma ili Goldoni ili Antonio Carraro a moj savjet je za 2 hektata Antonio Carraro Tigre 4000 znači noviji od 3200 i nešto jači jer 3200 ima 24ks a tigre 4000 30ks toliko za sad ako te jos sta zanima pitaj
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Odlična imaš pavin i direktno iz italije dolaze rezevrni djelovi nema sta nemozes nac,koliko znam na ovaj 4000 je yanmarov motor mislim da negdje imam i ponudu...bio je u planu ali se odustalo inače odličan traktor po meni za njega najbolji izbor
 

lion3

Član
Tu od
29 Lis 2012
Poruka
30
znam da nisu za ratarenje ali koliko vidim tomo serija 700 i 800 komotno ore sa dvobraznim pa pitam moze li hittner od 40ks obradjivati 5-7 ha zemlje(imam 11 ha,ostatak bi odradio kolega ako je vec previse za hittnera)potreban mi je traktor,ne kupuje mi se rabljeno jer nikad ne znas sto ces dobiti i opekao sam se u proslosti a jedino za sto imam love a da je novo iznad 30 ks i da ok kvaliteta je izgleda ecotrac 40ks.svaki savjet je dobrodosao
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kod hitnera jedino motor nebus diral,a hidraulika,mjenjac,grijanje kabine,diferencijal,budes i to cesto.

Po kvaliteti materijala je iza tv.
 

fruit-men

Član
Tu od
26 Tra 2013
Poruka
63
Gledam nešto po netu cijena hittnera ECOTRAC 20, to je inače onaj najmanji - iznosi oko 11000 eur. Za ECOTRAC 30 i 40 nisam našao podatak. E sad AC Tiger 3200 iznosi oko 12500 eur, što će reći kako ovi Hittner traktori i nisu baš jeftini. Zanima me koliko je cijena Tiger 4000, te koliko dođe freza, atomizer i plug za ovaj tip traktora?
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh