• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito

B

BAGERISTA

Guest
J

jopo

Guest
evo da i ja pokažem detalje frezanja i prskanja od prije dva dana.
isfrezali sa skakavcem i mutom i onda stari lipo zamaglio.
lipo raste ove godine ali u pupanju došla slana i led pa će urod bit manji za jedno 30 %
prska2.jpg

prska1.jpg


pozdrav
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro da se starom ni zamaglilo, vidim da nema maske ! :lol:
 
J

jopo

Guest
dobro da se starom ni zamaglilo, vidim da nema maske ! :lol:

malo je tvrdoglav nemožeš mu objasnit neke stvari.
uzeo sam i kompletna odijela i svu zaštitu ali nema koristi objašnjavat:madmana:
 

dkolar

Novi član
Tu od
10 Kol 2010
Poruka
23
Zagorski vinograd

Evo malo slika zagorskog vinograda.
Moram priznati da sam malo ljubomoran na ove što obrađuju svoje vinograde na ovoj prekrasnoj nizinskoj istarskoj crvenici :)
Ovo je slika iz jednog od dva obiteljska vinograda, slikano prije 10-tak dana. Ovaj je vinograd star oko 15 godina, broji oko 360 čokota. Kroz koju godinu pokušat ćemo otkupit i susjednu parcelu i zasadit novi vinograd.


Drugi vinograd je oko 850 čokota, 250 chardonnay, ostatak rajnski rizling+graševina+sauvignon. Slike kad dojdem s posla :)
 
B

BAGERISTA

Guest
e je ga znaš ušminkat svaka ti čast ovo je stvarno milina gledat :prayer:
šta misliš koliko će ovde bit grožđa??

Ovo lito bi trebalo bit dosta,,i za sad je zdravo...:partyman::partyman:
Stavija bi još slika,,,,ali di je zelenoga na slikama neče učitat.....pa kad skužim ,,,stavljam opet,,,,evo jučer špricali sad se čeka kopanje..
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo malo slika zagorskog vinograda.
Moram priznati da sam malo ljubomoran na ove što obrađuju svoje vinograde na ovoj prekrasnoj nizinskoj istarskoj crvenici :)
Ovo je slika iz jednog od dva obiteljska vinograda, slikano prije 10-tak dana. Ovaj je vinograd star oko 15 godina, broji oko 360 čokota. Kroz koju godinu pokušat ćemo otkupit i susjednu parcelu i zasadit novi vinograd.


Drugi vinograd je oko 850 čokota, 250 chardonnay, ostatak rajnski rizling+graševina+sauvignon. Slike kad dojdem s posla :)

Prejako,,,i sve sređeno,,,,..svaka čast..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
e kad dobim na lotu...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=S-Tpo_OWmEg&feature=related[/YT]

još da konačno uplatim taj sotonski listić!!
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
e kad dobim na lotu...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=S-Tpo_OWmEg&feature=related[/YT]

još da konačno uplatim taj sotonski listić!!

Prejako,,,,,,ovo je več,,,kako se reče preverzija:partyman::partyman:

samo kad uplatiš reci da prođem na kavu iduči dan,,,,pa da podijelimo..:rolfer::rolfer::rolfer:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
:)

onda znas i moja kola videti u Pregradi, impak smo susedi :)

konačne i nas zagorce neke,
same nas bregi, skore smo svi susedi,
samo nas bregi deliju kak ploti ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh