• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,298
Nemamo protugradne obrane. Nema raketa a zasto nema,to niko nezna
Nadam se da si imao osigurano protiv tuce vinograde. Steta ogromna, meni je jedom 4 puta tuca unistila malo po malo, radis ko majmun i nemas po kaj u berbu, a onda par godina poslje rekord koliko je rodilo, pa se nadam da bude i tak kod tebe...za par godina
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
I treća tura gotova za danas, danas nejdem više jer je vruće, ak se zdignen idem ujutro u pol 4,da to završim.
Raketa prede sa teretom, baš ima lepi onaj reski zvuk kad ju šerafim u breg. 🙂









 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
received_4110755302305879.jpeg

šricanje od subote.
donji susjed posjekao svoje pa sad mogu komotno sa štorkanom špricat ( prije sam s tomekom)
inače bila bi super godina da nije ono u 5mj sve pozeblo i sve otpalo.
muškata i sivog pinoa nebu niš, graševine još i bude nešto
 
Posljednje uređivanje:

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,298
Nemam osiguranja. Od 82 godine nije bilo tuce. Nikake.
Ne mozes se voditi vise tom logikom jer je vrijeme otislo u extreme. U svakom kraju lijepe nase za ocekivati neki extrem... i jako je tesko procjeniti rizik. Jedan osiguratelj u hr nudi osiguranje suse... isto zanimljivo...
Osiguraj nasade, pozar, oluja tuca te prinos, mertikalnu proizvodnju. 75% premije osiguranja ti je subvencionirano. Imas eu policu i obicnu, barem je tak bilo dok sam se bavio time, plus jos i neke zupanije dodano subvencioniraju, cca 10% pa te na kraju dodje povoljno u odnosu koju stetu mozes pretrpjeti, na zalost to si sada okusio i na svojoj kozi...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
Vidis ja sam drugacijeg misljenja meni do sad nikad nije bio problem povest kolo jer sebi olaksam a kad drugi vide da ja odrzavam onda se i oni priključe...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja sam par puta pokretal akciju, i niko me nije 5% doživljaval, evo sad vadim sve van i meni put više netreba, kad sam molio ljude da to sredimo, niko nema vremena i niš.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,965
Ista stvar kod nas, kad bi samo mi delali i čistili bi bilo dobro, naravno, pa da drugi mogu koristiti, a kad treba uložiti ili popraviti e onda njima više ne treba, budemo se snašli. Nikome nije više u interesu da se nešto održava, svi digli ruke od svega. I tak iz godine u godinu sve više pustoši oko nas.
 

Najnoviji postovi

Na vrh