• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,715
pa kaj niko nije kuću ili kakvu gospodarsku zgradu prekrival s novim crepom, pa da se stari otpelja na taj put?
ja sam tak popravil na par mjesta, sad me zovu iz cijelog sela kad ima materijala...dopalo im se... 🤭
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,715
tu bi vjerojatno trebala kombinacija malog bagera i takvog materijala za nasipavanje...i to mora ići najmanje 30 cm debelo...
jesi probal jahat po mjesnom odboru, ako nećeju oni, obrati se direktno općini...a najjače je preko medija... 🤭
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Jesam i na općinu išel, al su rekli da to šumarija uništi sa svojim strojevima, da za sad nema potrebe to šudrat u sredini šume. Al nas imaju u vidu, imaju nas u vidu već 10 let ak ne i više.
Bilo je dobro dok je jen sused šlajsal borove van, one smreke pa je sve zagladil, al je to kratko trajalo.
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
809
slušaj roki. lokalni put kojim ide nas par je bio problem gadan stolječima. nizbrdica uvala sa strane 2-3 metra skoro vertikale nema graba sa strana. čim padne kiša minimalna glinamol. prazan traktor nemre proči. tuda nitko nikada nije išao pješke samo konji i voli sa kolima sa železnim kotačima. to se godinama navažalo(20+) i greder svake godine. na kritičnim mjestima moraš staviti poprečno na put drva. kako da ti to objasnim neznam. sami navoz ode u zemlju nizbrdo kada pada kiša (kada se spustiš ti je potok. nakeda dubok 2 metra sada traktorom pređeš preko jer sav navoz ode nizbrdo)
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,965
Mi smo isto bili, prvo smo flaksali, poslije špricanje. Isto sam došao doma oko 9, pol 10. Da, danas su rekli da bi moglo biti i do 37°C. Najbolje ići ujutro rano.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,066
20210713_181447.jpg 20210713_163053.jpg 20210713_184417.jpg
Eto bliži se kraj poslovima u vinogradu sad je sve na vremenu da odradi svoje nadam se dobroj berbi, iskreno malo mi je krivo postavljat ove slike ne želim da ispadnu provokacija na račun nesretnog kolege swizaca, nadam se da se neces ljutit @NEWHOLLAND nista ne pišeš kako je kod tebe?
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,635
Ma kaka provokacija. Drago mi je daj makar negdje dobro inda dojde do ruke. Krvav je to posao. Ljep ti je vinograd. Vidim imas limene stupove..to sam oduvjek htio metnit.al et nikak. Ja u svom vinogradu bio 2 puta po 5 min. Dojdem vidim i odem.nit znam ni sta ni kako.aj krenla je terat loza nova,al dabe kad je dvogodisnja rozgva unistena.tak daj veliko pitanje sta ce to bit na godinu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh