• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...1

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

igor_peradar

Član
Tu od
24 Sij 2007
Poruka
277
Re: Oranje,oranje,oranje...

Da trebalo je bit gotovo prije onih snjegova, al šta možeš kasnija berba, pa spremanje, pa loše vrijeme, pa sad gnojivo, i fakat bumo kikirikija sejali.. :roll:
 
F

fendt

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Ekipa evo kako se ore u moderno doba.
Slika se zove Oralni sex ;-)
izvinite na of topic, ali nisam mogao odoljeti ;)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: Oranje,oranje,oranje...

fendt kaže:
Ekipa evo kako se ore u moderno doba.
Slika se zove Oralni sex ;-)
izvinite na of topic, ali nisam mogao odoljeti ;)

hahahaha pai ovo je oranje lol :idea:
 
R

Ratarko

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Je`l on to " nosom " ore ? :lol:
Ali mora mu se odati priznanje ako ga može držati u stavu POZOR a gleda konju u dupe :lol:
Možda je kobila :blackeye
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: Oranje,oranje,oranje...

Ratarko kaže:
Je`l on to " nosom " ore ? :lol:
Ali mora mu se odati priznanje ako ga može držati u stavu POZOR a gleda konju u dupe :lol:
Možda je kobila :blackeye

to vec mijenja stvar potpuno :idea:
e jesi "lood" ;)
 
K

KRESO

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

I SELJAK MORE DUBOKO DA ORE!!!!! :mrgreen: :blackeye :blackeye
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Re: Oranje,oranje,oranje...

e meni se cini da tjera 2 brazde jedna nosom od 10 cola a druga onim cudom od 14 cola :idea:
 

igor_peradar

Član
Tu od
24 Sij 2007
Poruka
277
Re: Oranje,oranje,oranje...

I onda nek neko veli da mi hrvati neznamo što je oralni sex,
super slika :lol: :lol:
 
R

Ratarko

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Kakve su to grbave slike :shock:
Da li je to opet neko duboko oranje za voćnjak u pitanju ili tvoje brdo vara moje oči ?
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
Re: Oranje,oranje,oranje...

nemoj toliko duboko nasjest ces na karter :rolfer:
pohvala za dubinu :prayer:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Oranje,oranje,oranje...

Ratarko kaže:
Kakve su to grbave slike :shock:
Da li je to opet neko duboko oranje za voćnjak u pitanju ili tvoje brdo vara moje oči ?

bogme je teško ocjenit, prije bih rekao da če bit vočnjak tu, nekak je nagnut fest :!:
ja sam jučer orao komad gdje sam sad vozio gnoj i tam če iči sirak , zemlja se je sipala ko prah, sad svi završavaju oranja i sva su sipka da milina, sam drljača obična i sjetva :D
 
B

Bobo

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Ljudi moji, tu ce biti soja...

Vremenski uvjeti na zemlji su se potrefili, a posto zemlja nije duuuuuugo vremena orana duboko, ove godine je odluka pala na najvecu dubinu mogucu koju moji strojevi mogu postici, uz neku normalnu radnu brzinu i proklizavanje.

Tako orem vec 2 dana. Inace, tu su bili oni nasi super kukuruzi koji su jucer izmalcirani :blackeye

Kako sam vec i prije pisao nemam niti jednu jedinu njivu koja nije ravna 100%, cak i ona gdje smo duhan imali je grbava :? a ovo je normalno oranje... Samo mi je zao sto nisam ponio fotoaparat, pa da uslikam i vise slika.

Ovo je u mom kraju normalno, duboko oranje. Mislim da se dubina krece oko 30-35cm, sutra idem dovrsiti posao, i nosim aparat, tako da cu vam poslikati detaljno...

Drago mi je sto vam se svidja ;)

Ratarko kaže:
Kakve su to grbave slike :shock:
Da li je to opet neko duboko oranje za voćnjak u pitanju ili tvoje brdo vara moje oči ?

Ori Bobo al' duboko,
moj oracu crno oko.
Znaj Ratarko, nema gazde
bez duboke brazde!


Svaka slicnost u vezi imena iz ovih stihova je namjerna ;)
 
R

Ratarko

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Kao da oreš sa rusom ... samo što se ne prebaci .
Traktor kao da je 3 metra visok ili pak samo metar širok :shock:
 
B

Bobo

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Hehe, kad sam izasao, probao sam ga "prevrnuti" i nema sanse ni da se mrdne... ali kad sam ulazio nazad u kabinu, to je bilo suljanje, kako ne bih proletio na drugu stranu, koliko je bilo nakoso...

kazem ti, sutra cu traktor utjerati u brazdu gdje sam danas orao da vidis koja je to kosina i kako se ovdje ore...

Sto bih dao da imam duplo manje zemlje, ali da je na ravnom... nemas pojma...
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Oranje,oranje,oranje...

Ratarko kaže:
Kao da oreš sa rusom ... samo što se ne prebaci .
Traktor kao da je 3 metra visok ili pak samo metar širok :shock:

RATARKO dođi kod nas na bilogoru pa češ shvatit da je ovo kod BOBE milina od oranja, kod nas ima polja i to podosta gdje je cjelo oranje na rubu prekretanja ili čak bolje rečeno to je neizbježno, da vidiš kak bi gače neko napunio :madmana: :madmana: :finga: nije ni čudo da su svi pijani kad idu orat, moraju skrenit misli ,valjd im ravnoteža drukčije onda radi :partyman: :partyman:
 
R

Ratarko

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Hajde prežaliti ću svoj ponos pa ću sutra uslikati svoje oranje :(
Takvo oranje još niste vidjeli , siguran sam ... imam gromada zemlje težih od 500 kg na njivi . Visoke do 1 metar iznad ostalog oranja !!! Sada mi na te gromade dolaze vrane i prkose mi dok orem :(
 
B

Bobo

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Zbog cega plug izvaljuje tolike komade?
Zar kod tebe zemlja nije upila snijega i vlage pa da se da oblikovati?

Nije to pitanje ponosan ili ne... Drugacije ne ide, i to je tako.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Oranje,oranje,oranje...

Ratarko kaže:
Hajde prežaliti ću svoj ponos pa ću sutra uslikati svoje oranje :(
Takvo oranje još niste vidjeli , siguran sam ... imam gromada zemlje težih od 500 kg na njivi . Visoke do 1 metar iznad ostalog oranja !!! Sada mi na te gromade dolaze vrane i prkose mi dok orem :(

kaj si ti do kine duboko orao :?: ajd da i to vidimo, baš me zanima, i kak bi bilo da nekog sa malim ferkom pošalješ na to polje :?: :?: :scratch el bi nasjeo na te gromade :?: :shock:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh