• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...3

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Bubreg bi dal ( slepo crevo gratis) za dva hektra ovakve zemlje.......
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Oralo se dobro tam gde nije bilo blato...to su baš sve lagane parcele za obradu, samo su dosta niske pa hoće voda stajati.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ako misliš na ovom velikom plugu...fali, nema je, otpala je...a i netreba je :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A da, sigurno je otpala pošto ju nitko od nas nije skidal, a i ne vidim neki razlog da dam 80-ak kn za novu.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Neznam kaj bi rekel jel kaj znaci ili ne,al sigurno ju nisu Srbi bezveze deli!?
Ja sam mjenjjal plaz i nije bilo orginala i dobil sam plaz sa zavarenom petom i sve dobro radi i pase.
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Dečki, dosta glupih prepucavanja, nevezanih za temu.

Oficir, pripazi malo na gramatiku, ne samo u ovoj temi, već generalno. Pročitaj i podsjeti se malo pravila.

Zokii, ne podbadaj bez razloga. U ovom kontekstu je moglo biti i malo slovo, jer se nije odnosilo čak ni na narod, a pogotovo ne na nac. manjinu, već na konstruktore u Srbiji. Tko zna, možda čak nisi niti bili Srbi?


Nemojte tjerati inat, da nebi završilo s nepopularnim (i nepotrebnim) mjerama.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
@nikola...a kaj mogu, nema se nikak para za 3 brazde. Al bude jednog dana naletio.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Da se bavim samo ratarstvom naravno da bi orao s 3 brazde, ovako uvjek novci odu na drugu stranu pa za plug neizađe.
Pucam na polovan ravnjak 3x14 imt, vogel, leopard...takvog bi našao u "voznom" stanju za oko 5 tisuća, sve ovo ostalo je novije i skuplje.
 

danci123

Novi član
Tu od
25 Velj 2011
Poruka
4
Ima li netko ovdje na forumu tko bi mogao izvesti duboko oranje (rigolanje), Na prostoru Stupnika.... Novi Zagreb. Radi se o parceli oko 7500 m2 i u blizini je stare Karlovčke.

Potrebno nam je rigolanje čim dublje najbolje bi bilo 90 cm, ako netko moze 70 cm neka mi se javi na pm....
Naravno da placam odmah....
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Nije rigolanje al je oranje :)
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=tMhbFG0VK5s[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Dobre su ti "rode"... jesu galebovi mesojedi ili biljojedi, što on itu opče traže i klopaju?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Heh čak se i vidi jednoga kako je proguto cjelu glistu,hvataju skakvce koji bjeze pred traktorom a tek da viidis kad se freza heh
 

raskriski

Član
Tu od
19 Tra 2014
Poruka
108
Dečki, molim postavite koju fotku od pluga OLT Posavac 2,25 P. Kupio sam ga pa rastavljao u dijelove i farbao i sad mi se čini da nešto nisam dobro složio. Pozdrav svima, Gorski kotar konačno na nešto preko 20 C, sparina
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Danas sam izoral 1ral teske ilovacne i malo zarasle parcele,na proljece ce tu kukuruz ici.
Bilo je malo vlage al je dosta tvrdo bilo.

 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Evo jednog oranja, ali ne kužim zašto???

[YT]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ncvcr2WJgO4[/YT]
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh